Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki BT na miasto dźwiękowo zbliżone do M50x (400zł)


Rabbit666

Pytanie

Cześć,

 

w związku ze zbliżającymi się świętami wpadłem na pomysł zakupu pod choinkę słuchawek nausznych lub pomniejszonych wokółusznych, z łącznością BT z przeznaczeniem na chodzenie po mieście (typowy outdoor). 

Mam ATH-M50 z połączeniu z Fiio E10k i  jestem bardzo usatysfakcjonowany takim graniem, dlatego też szukam czegoś o podobnym profilu grania i możliwie fajnej jakości dźwięku jak w M50, lecz w mniejszej wersji BT. Miałem już coś podobnego, było to Sony mdr-xb650bt, ale nie spełniły one swojego zadania. Góra i średnica były bardzo płaskie, przesadnie spokojne, basu było dużo, ale strasznie dudniący. Ostatecznie brzmienie tych sony wyjątkowo nie przypadło mi do gustu. Duża dawka basu o ile jest w tym wypadku ważna, o tyle nie chcę aby odbywało się to mocno kosztem jakości.

Z racji sympatii do M50 pierwsze poszukiwania skierowałem w kierunku tej firmy. Znalazłem modele:
- ATH-AR3BT - znalazłem mało informacji. Według branżowych opisów model outdoorowy, ale już według opinii kilku użytkowników basu jest niewiele, który w komunikacji miejskiej byłby wskazany
- ATH-SR30BT - podobna sytuacja, bardzo chwalą za jakość dźwięku, ale ponownie część źródeł branżowych mówi o fajnej ilości basu, sporadycznie o mniejszej ilości basu, a użytkownicy wskazują raczej na małą jego ilość

- i niestety od tego producenta nic innego w tym budżecie o "miastowym" sposobie grania

 

Po recenzjach audiofanatyka dość interesujące wydają się Edifiery W820, ale do ich ceny jest jeszcze duży margines na wybranie czegoś jeszcze lepszego jakościowo.
Wątek niżej znalazłem jeszcze wzmiankę o Sony WH-CH700N. Niby można je wyrwać na allegro za 450 zł jako nowe.

 

Czy ktoś z was mógłby dorzucić jeszcze jakąś propozycję lub odnieść się do przedstawionych przeze mnie? :)

Edytowane przez Rabbit666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności