Skocz do zawartości
  • 0

Bezprzewodowe doki do ~150PLN, Note 9


Freso

Pytanie

Witam.

Szukam jakichś doków na miasto.

Bezprzewodowe, ale nie muszą być TWS, nawet chyba wolę żeby miały kabel/pałąk.

Do +/- 150PLN.

Tylko z Polskiej dystrybucji.

Źródło to Note 9 + Spotify.

Podoba mi się granie moich nausznych CH-700N, uwielbiałem granie CAL, bardzo fajnie grają też stockowe AKG dodawane do nowych Samsungów - czyli cos pomiędzy równym, a "V" dźwiękiem, z porządnym, ale nienachalnym basem i fajną przestrzenią.

 

Myślę nad Samsungami Level U Flex albo Creative Outlier Sports, może AM61 od Huawei.. co możecie polecić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
13 godzin temu, Freso napisał:

 

Witam.

Szukam jakichś doków na miasto.

Bezprzewodowe, ale nie muszą być TWS, nawet chyba wolę żeby miały kabel/pałąk.

Do +/- 150PLN.

Tylko z Polskiej dystrybucji.

Źródło to Note 9 + Spotify.

Podoba mi się granie moich nausznych CH-700N, uwielbiałem granie CAL, bardzo fajnie grają też stockowe AKG dodawane do nowych Samsungów - czyli cos pomiędzy równym, a "V" dźwiękiem, z porządnym, ale nienachalnym basem i fajną przestrzenią.

 

Myślę nad Samsungami Level U Flex albo Creative Outlier Sports, może AM61 od Huawei.. co możecie polecić?

Pozdrawiam

 

Wypowiem się na temat Huawei AM61. Moja żona tego intensywnie używa i w tej kwestii to jest rewelacja.. Co te słuchawki już przeżyły i nadal są sprawne :). Są też bardzo wygodne i pewnie leżą w uszach dzięki "sportowym" tipsom. Dźwięk to takie akceptowalne minimum. Przyciemnione lekko zamulone granie.  Za 150zł ciężko będzie kupić coś rewelacyjnego. Może kabelek KZ aptx i np KZ ZST ?

Edytowane przez ALTON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zakupione Sony WI-C310. Na ten moment rewelacja. Każde pasmo ma swoje miejsce, bas nienachalny, ale ciepły, mocny, typowy dla Sony. Przyjemne, mimo dość wąskiej sceny. Dosyć jasne i dosyć ciepłe słuchawki. Mogę polecić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności