Skocz do zawartości

Hiby r5


Rekomendowane odpowiedzi

- Ma lepszą baterię i znacznie mniej szumów niż R6 i R6 Pro.
- Pod względem samej wydajności DACa i Ampa ludzie przyrównują do M11, jednak ma znacznie mniej szumów.
- W trybie niezbalansowanym 18h pracy, ale to już musiałbyś wyłączyć wszystko, łączność, jasność nisko itd. Realistycznie 14-15h, do tego wtedy masz jakieś 150 mW przy 32 ohmach. Na balansie masz pełną moc i 9h grania.
- Android działa dobrze i płynnie, jest w pełni odblokowany dzięki czemu możesz instalować dowolne appki.
- Grzeje się... troszeczkę... troszeczkę bardzo. Sam nie testowałem ale jeżeli to poziom DX120 to jest znośny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam troszkę poczytałem na zagrancznym forum i jest na poziomie m11 i fakt ma mniej szumów..Jedyne co to głośność nie przez pokrętło tylko przyciski + -  nie wiem czy to wada czy zaleta.No i jest tańszy od m11 i ma pełny android z play store.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiby jak zwykle więcej marketingowego bełkotu i pseudo sexapilu niż to warte swojej ceny, za 399$ można mieć ciekawsze DAPy. 

6 godzin temu, sar44 napisał:
Cytat

Witam troszkę poczytałem na zagrancznym forum i jest na poziomie m11 i fakt ma mniej szumów..Jedyne co to głośność nie przez pokrętło tylko przyciski + -  nie wiem czy to wada czy zaleta.No i jest tańszy od m11 i ma pełny android z play store.

Yep, czytaj opinie na forach, to są wyrocznie. Zwłaszcza, że jak na razie to to są opinie od opychaczy, którzy dostali swoje sztuki do testów i zachwalania.

Edytowane przez PeepingTom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, PeepingTom napisał:

Hiby jak zwykle więcej marketingowego bełkotu i pseudo sexapilu niż to warte swojej ceny, za 399$ można mieć ciekawsze DAPy. 

 

Yep, czytaj opinie na forach, to są wyrocznie. Zwłaszcza, że jak na razie to to są opinie od opychaczy, którzy dostali swoje sztuki do testów i zachwalania.

dostają do testów jak sami mówią: "in exchange for honest review" :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

21 minut temu, PeepingTom napisał:

Hiby jak zwykle więcej marketingowego bełkotu i pseudo sexapilu niż to warte swojej ceny, za 399$ można mieć ciekawsze DAPy. 

 

21 minut temu, PeepingTom napisał:

Yep, czytaj opinie na forach, to są wyrocznie....

 

:D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2019 o 00:55, sar44 napisał:

W sumie to macie rację.Zobaczymy za kilka miechów co rodzimi forumowicze będą mówić.

Nie sądzę, żeby ktokolwiek od nas go miał. Dystrybucji nie ma, a taki R6 jest lepiej wyceniony. U nas króluje fajo, ibasso i shanling.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W sumie fajny dap. Kupiłem bo mały, w sam raz do szortów na lato. 😀 Gra dosyć przyjemnie, równo ale bez fajerwerków bo to budżetowy dap.

 

0BA413E3-473B-4AA5-BB4F-48039B915C2C.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła dzisiaj aktualizacja do Hiby R5/R6/R6 Pro- dodali m.in. zapamiętywanie w aplikacji oddzielnych poziomów głośności dla wszystkich wyjść (se, balanced, itp). Właśnie się instaluje :). To już 2 update od niedawnego zakupu- coś poprawiają i wspierają produkt :)  .

 

https://m.facebook.com/hibycom/photos/a.736246993184192/1981618618647017/?type=3&source=48&__tn__=EH-R

image.jpg

image.jpg

2CD874F8-8503-45F2-A6AB-B95C1EC2B7BE.png

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od 3 tygodni Hiby R5 z ali. Wcześniej miałem R3 pro i przeskok na R5 jest znaczący. Na balansie to już w ogóle spora różnica. Nie mam porównania do innych dapów ale w cenie ok 1200 zł raczej nie ma konkurencji. Mocnym plusem jest android i zadowalająca płynność systemu. Bateria jest ok, grzanie jest ale do zaakcepotwania. Z minusów wyczytanych z zagranicznych forów, bywa tak czasem, że bateria puchnie. Polecam sprzęt z czystym sumieniem.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Cinekk napisał:

Mam od 3 tygodni Hiby R5 z ali. Wcześniej miałem R3 pro i przeskok na R5 jest znaczący. Na balansie to już w ogóle spora różnica. Nie mam porównania do innych dapów ale w cenie ok 1200 zł raczej nie ma konkurencji. Mocnym plusem jest android i zadowalająca płynność systemu. Bateria jest ok, grzanie jest ale do zaakcepotwania. Z minusów wyczytanych z zagranicznych forów, bywa tak czasem, że bateria puchnie. Polecam sprzęt z czystym sumieniem.

 

....i tak wciąż gonimy tego króliczka. Nowe R6 zagra zapewne znacząco lepiej niż R5....a ósemka to już w ogóle miód i orzeszki :). Ale to jest tak jak z dobrą furą- jak przejedziesz się Lambo to później nie chce się wsiadać do Golfa. 😆

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

@lobuz1
Posiadasz jeszcze tego DAPa czy już poszedł w świat ? Ciekawi mnie czy wersja Androida pozostała 8.1 czy może zaktualizowali do 9 ? Jedzie do mnie taka sztuka ze Słowenii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 11/6/2020 at 9:12 PM, lobuz1 said:

W sumie fajny dap. Kupiłem bo mały, w sam raz do szortów na lato. 😀 Gra dosyć przyjemnie, równo ale bez fajerwerków bo to budżetowy dap.

 

0BA413E3-473B-4AA5-BB4F-48039B915C2C.jpeg

A jak R5 wypada względem ibasso DX160?

 

Jest jeszcze nowsza wersja Hiby R5 Saber.

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lobuz1pytam bo mnie nisko impedancyjne czułe słuchawki trzeszczą z DX160 i zastanawiam się na co to zmienić, by nie wydawać fortuny względem kosztu ibasso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności