Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jakie tipy do SoundMagic E50


TKR

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem używane E50 i o ile z samych słuchawek jestem zadowolony, tak mam problem z tipami. Żadna para z zestawu nie trzyma mi słuchawek porządnie w uszach w czasie ruchu. Nie wiem czy to kwestia "wygniecenia" ich przez poprzedniego właściciela, czy po prostu te tipy nie są kompatybilne z moimi kanałami słuchowymi. Z tym to w ogóle jest dziwnie, bo po dość długim okresie spania z silikonowymi stoperami w uszach mam wrażenie, że "wejścia" do kanałów słuchowych mam nieco zniekształcone i w dodatku jedno i drugie ucho jest "rozepchane" inaczej, bo ze złapaniem seala w prawym uchu jest o wiele mniejszym problem niż lewym :rolleyes:

No ale do rzeczy - stoję przed dylematem zakupu tipów i przede wszystkim chciałem spytać czy ktoś miał do czynienia z tymi biflangami z mp3store? https://mp3store.pl/sluchawki/akcesoria-do-sluchawek/mp3store/2012550796310152639/2012541/gumki-silikonowe-t400-biflange-universal

Rozmiar tulejki się zgadza, z moich poprzednich doświadczeń podwójne tipy przeważnie okazywały się najlepszą opcją. 15 zł za jedną parę to średnio atrakcyjna cena, ale jeżeli miałyby być dobrej jakości, to czemu nie.

Alternatywą jest taki zestaw mee audio  https://allegro.pl/oferta/wkladki-do-sluchawek-gumki-mee-audio-zestaw-6-par-6973461498 Przeliczając na ilość par gumek, cena bardziej atrakcyjna, ale i tak wiadomo, że z całego zestawu odpowiadałyby mi pewnie góra 2 pary.

 

A może macie jakieś inne propozycje? Tylko silikon/guma, próbowałem pianek i to nie dla mnie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności