Jump to content
tommir

Fiio M11 Pro

Recommended Posts

W dniu 20.10.2019 o 22:30, RIH napisał:

Pro jeszcze nie miałem okazji przesłuchać ale zwykła M11 to nie jakiś ubogi kuzyn. Owszem sygnatura dźwięku inna ale jeśli chodzi o samo obcowanie z odtwarzaczem to mogę FiiO zdecydowanie pochwalić - A&K jest jak najnowsze jabłko 11 - niby super, niby w testach miazga ale nawet FHD nie ma - albo na to przymykasz oko bo "magia dźwięku" albo czujesz, że ktoś Ci się do czterech liter poprzez marketing dobiera! ;)32b5745c082a04c8dc58c91608c9517f.jpga5d4289f406ae8b2e9866e3b953eb8c5.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Porównałem dzisiaj M11Pro z Kann Cube i co tu dużo mówić "marketing" działa... Cube gra potężnie i kosztuje równie potężną kasę. Fiio podoba mi się jako ew. następca SR15, ale Cube to zupełnie inna bajka. W moim odczuciu muzycznie dzieli je przepaść równie wielka jak przepaść w cenie.

• Like 1

"muzycznie"

Słowo klucz... A i tak zależy od preferencji i słuchawek!

Niestety, nie miałem okazji posłuchać Kann Cube. Natomiast miałem pierwszą wersję Kann'a która właśnie z Fiio przegrała. Niby była moc, ale dźwięk zbity, gęsty, a scena znacznie węższa. Myślę jednak, że Cube jest inny.

22 godziny temu, krzysztof A napisał:

A mógłbyś jakoś porównać M11pro z Sr15?. Również mam Sr15 a ktoś chciałby kupić tego pro.

Jasne. M11PRO jest bardziej szczegółowy, mniej tu funu za to granie bardziej w kierunku SP1000M czyli grania detalami. Powabu mrblue jednak brak. Jeśli wolisz detaliczne odtwarzanie dźwięku to może być kierunek dla ciebie. FIIO lepiej radzi sobie z plikami o niższej jakości i wierniej reprodukuje wysokie tony. Bywało, że SR wpadał w sybilanty na słabszych plikach a M11 radzi sobie tutaj świetnie. W moim odczuciu M11Pro to inny rodzaj grania, jest bardziej detaliczny, niestety z cyfrowym nalotem. Mocy wystarczy by napędzić EL-8, Fostexy TH900 i 909 oraz Ethery i Aeony. Spróbuj posłuchać by wyrobić sobie zdanie. Ja nie kupię. To kolejny FIIO, który mi nie leży. 

Ergonomia z kolei super, Astelle z ich tandetnymi wyświetlaczami się nie umywają. No, ale wyświetlacze nie grają...

Edited by ZebLong
  • Like 1

Wpadł nowy soft do FiiO Music. Niestety sam się nie pobierze. 

Ja mam 1.1.7. Jest coś nowszego? Jeśli tak, to jak zainstalować?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk