Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio M11 Pro


tommir

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.10.2019 o 22:30, RIH napisał:

Pro jeszcze nie miałem okazji przesłuchać ale zwykła M11 to nie jakiś ubogi kuzyn. Owszem sygnatura dźwięku inna ale jeśli chodzi o samo obcowanie z odtwarzaczem to mogę FiiO zdecydowanie pochwalić - A&K jest jak najnowsze jabłko 11 - niby super, niby w testach miazga ale nawet FHD nie ma - albo na to przymykasz oko bo "magia dźwięku" albo czujesz, że ktoś Ci się do czterech liter poprzez marketing dobiera! ;)32b5745c082a04c8dc58c91608c9517f.jpga5d4289f406ae8b2e9866e3b953eb8c5.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Porównałem dzisiaj M11Pro z Kann Cube i co tu dużo mówić "marketing" działa... Cube gra potężnie i kosztuje równie potężną kasę. Fiio podoba mi się jako ew. następca SR15, ale Cube to zupełnie inna bajka. W moim odczuciu muzycznie dzieli je przepaść równie wielka jak przepaść w cenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie miałem okazji posłuchać Kann Cube. Natomiast miałem pierwszą wersję Kann'a która właśnie z Fiio przegrała. Niby była moc, ale dźwięk zbity, gęsty, a scena znacznie węższa. Myślę jednak, że Cube jest inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, krzysztof A napisał:

A mógłbyś jakoś porównać M11pro z Sr15?. Również mam Sr15 a ktoś chciałby kupić tego pro.

 

Jasne. M11PRO jest bardziej szczegółowy, mniej tu funu za to granie bardziej w kierunku SP1000M czyli grania detalami. Powabu mrblue jednak brak. Jeśli wolisz detaliczne odtwarzanie dźwięku to może być kierunek dla ciebie. FIIO lepiej radzi sobie z plikami o niższej jakości i wierniej reprodukuje wysokie tony. Bywało, że SR wpadał w sybilanty na słabszych plikach a M11 radzi sobie tutaj świetnie. W moim odczuciu M11Pro to inny rodzaj grania, jest bardziej detaliczny, niestety z cyfrowym nalotem. Mocy wystarczy by napędzić EL-8, Fostexy TH900 i 909 oraz Ethery i Aeony. Spróbuj posłuchać by wyrobić sobie zdanie. Ja nie kupię. To kolejny FIIO, który mi nie leży. 

Ergonomia z kolei super, Astelle z ich tandetnymi wyświetlaczami się nie umywają. No, ale wyświetlacze nie grają...

Edytowane przez ZebLong
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie dotyczące wyświetlania okładek. Mój najnowszy nabytek wyświetla (jako default) okładki "zaszyte" w plikach flac lub z niektórych tylko folderów (jako jpg). Czy aby okładka była wyświetlana musi mieć jakąś określoną nazwę typu "folder" (bo kilka takich wyświetla akurat) ?   Kombinowałem jak koń. Support FiiO milczy. W obecnych realiach mogę ich zrozumieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wina wielkosci pliku albo proporcji? Niektóre skany okładek nie są kwadratowe i system musi przeskalować. Wydaje mi się że okładki pojawiały mi się nawet po minucie utworu. Przy pierwszym odsłuchu, bo potem już zachowuje miniaturkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nowy firmware 1.0.3 mi się zainstalował.
W końcu "global MQA support"
Oprócz tego bardzo serdecznie przywitałem opcję odwrócenia ekranu "do góry nogami". Nareszcie wtyk od słuchawek jest u góry ekranu. Leżąc mogę oprzeć sobie odtwarzacz na brzuchu i nie martwię się o nadmierne zaginanie kabla przy wtyku.
Druga przydatna dla mnie opcja to "eye car mode" - działa jak night mode w telefonie.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

I znów nowy firmware (1.0.4) mi się zasygnalizował- poprawki błędów. Ciągnie się pobieranie jak odsetki na lokacie: kap, kap... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nowy wygląd odtwarzacza Według mnie lepiej wyglada...
Nota bene to miło że poprawiają błędy, choć ja (odpukać) jeszcze żadnego nie doświadczyłem

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności