Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, MP3store napisał:

Kolejna nowość, o której można przeczytać. Dan Clark Audio AEON2  (tak, nazwa się zmienia z MrSpeakers) 

 

https://www.headphone.guru/dan-clark-audio-aeon-2-review/

Będzie na AVS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
W dniu 31.10.2019 o 17:34, konrad_a napisał:

Czy będzie coś z tej listy?

- Audeze Mobius

- HiFiMan Ananda Bluetooth

- Sennheiser HD820

- Focal Stella

- HiFiMan HE 1000 SE

- Beyerdynamic Xelento

 

 

Wg. mnie na pewno to:

 

- Audeze Mobius

- HiFiMan Ananda Bluetooth (wersja bez BT)

- Sennheiser HD820

- Focal Stella

- HiFiMan HE 1000 SE

- Beyerdynamic Xelento - lepiej posłuchaj T9ie Astella.  T8 to byl odpowiedik Xelento.  Ale T9 to juz inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MP3store napisał:

 

Wg. mnie na pewno to:

 

- Audeze Mobius

- HiFiMan Ananda Bluetooth (wersja bez BT)

- Sennheiser HD820

- Focal Stella

- HiFiMan HE 1000 SE

- Beyerdynamic Xelento - lepiej posłuchaj T9ie Astella.  T8 to byl odpowiedik Xelento.  Ale T9 to juz inna bajka.

Fajnie. Wybiorę się z Krakowa w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Compton napisał:

To bardziej pytanie do Audio Klanu.

 

O popatrz i odpowiedzieli mi nawet w sobotę o 22ej  🤣

 

" Polska premiera modelu odbędzie się podczas nadchodzącej wystawy Audio Video Show w Warszawie "

 

https://audioklan.pl/audeze-wprowadza-kompaktowe-sluchawki-referencyjne-lcd-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, blueme napisał:

 

O popatrz i odpowiedzieli mi nawet w sobotę o 22ej  🤣

 

" Polska premiera modelu odbędzie się podczas nadchodzącej wystawy Audio Video Show w Warszawie "

 

https://audioklan.pl/audeze-wprowadza-kompaktowe-sluchawki-referencyjne-lcd-1.html

No to będziemy słuchać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Compton napisał:

No to będziemy słuchać :)

 

super się cieszę też, zawsze podobało mi się brzmienie Audeze ale ta drewniano-metalowa siermiężna  konstrukcja rodem z koszar I wojny światowej po prostu przekreślała dla mnie sens zakupu, a tu proszę zrobili pełnowartościowe planary w normalnej user-friendly konstrukcji! :)

Jak inni pójdą tą drogą, to może w końcu dynamiki zostaną zdetronizowane a planary wejdą pod strzechy :D

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Compton napisał:

No to będziemy słuchać :)

"Za pośrednictwem LCD-1 stworzyliśmy nasze najlepiej brzmiące słuchawki w kompaktowej obudowie, łatwej w użytkowaniu i wygodnej podczas podróży”, stwierdza Sankar Thiagasamudram, prezes Audeze" - jak słuchać otwartych słuchawek w podróży ????

1 godzinę temu, blueme napisał:

 

super się cieszę też, zawsze podobało mi się brzmienie Audeze ale ta drewniano-metalowa siermiężna  konstrukcja rodem z koszar I wojny światowej po prostu przekreślała dla mnie sens zakupu, a tu proszę zrobili pełnowartościowe planary w normalnej user-friendly konstrukcji! :)

Jak inni pójdą tą drogą, to może w końcu dynamiki zostaną zdetronizowane a planary wejdą pod strzechy :D

Znaczy PM-3, PM-2 i Sine to nie były pełnowartościowe planary ? Chyba one właśnie weszły pod strzechy.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord Rayden pewnie chodzi o podróżowanie z punktu A do punktu B (czyli sam fakt przewiezienia sluchawek) albo podróżowanie oczami wyobraźni 🤣

Racja, to nie pierwsze tego typu wdrożenie i próba spopularyzowania, ale uważam, że wciąż jesteśmy w przedbiegach do sytuacji w której planary byłyby łatwo dostępne jako alternatywa dynamików w każdej postaci 🤔

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec
W dniu 1.11.2019 o 10:15, Spawn napisał:

 

Skoro masz tysiaka to kupuj Irivera ct10.

 

Zgadzam się. To świetne brzmienie i przypomina Irivera z dawnych czasów. Sam player przypomina w dotyku i wizualnie Iriver S100.

Brzmienie cieple , muzykalne - bajkowe. Osobiście uwielbiam.

Pomijam  fakt, że można zainstalować Tidala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
8 godzin temu, Adam 76 napisał:

Ci co słuchali Audeze LCD 1 już na nie narzekają, że szorstko na średnicy, że bas nie taki?, że wysokie za ostre i ogólnie nie podobają się... Compton tu liczę na Ciebie z tymi szorstkościami :)

 

Zobaczymy posłuchamy. Jak widać Audeze walczy o rynek.

Warto skonfrontować z planarnymi od Takstara HF580 za 1200zl, które graja przynajmniej jak modele 2 razy droższe.Jak oczywiście komuś zależy na brzmieniu 😉

 

A może komuś się spodobają Obravo HAMT3 z dwoma driverami - AMT i Dynamic.  Wygląd nie każdemu może się podobać, zresztą brzmienie może też nie pod każdy gust.

Ale warto posłuchać - granie głośnikowe w dużym zakresie pasma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności