Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę być złośliwy ale... Czy to oznacza że jest szansa by w ten weekend forum działało?

:) :) :)


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec
21 godzin temu, wulkan napisał:

Szczygiel-> Astell&Kern SA700 jest aż tak dobry, że sprzedajesz SP1000SS?😱 A jak w porównaniu SA700 z SP2000?

Ciekawe, czy będzie jakaś akcja promocyjna na SA700...

 

Wulkan,  SA700 jest bardzo dobry.  Nie aż tak jak Sp10000. Sa700 jest troszeczkę bardziej nachalny co nie znaczy, że zły.  Sp1000 trochę inna kultura grania.  Ale na prawdę niewiele brakuje.

Sa700 jest dla mnie idealny jeśli chodzi o wypady na miasto. Wkladam do kieszeni i on tam jest. Trzyma się. Idealny.

Z Sp1000 juz jest kłopot. Ale chciałbym zatrzymać jako źródełko do domowego systemu.

 

SA700 - polecam każdemu sprawdzić kto ma choć ciut więcej do wydania.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec
30 minut temu, wulkan napisał:

Szczygiel-> Dziękuję za odpowiedź. To teraz zachęć mnie proszę do posłuchania SP2000 :) Innymi słowy - w czym SP2000 jest lepszy od SP1000?

 

Nie miałem jeszcze okazji żeby sobie porównać więc nie powiem. Słyszałem przez chwilę wersję Copper, ale nie mogę się odnieść.

Ale kolega który zakupił jest zachwycony. Wcześniej miał Sp1000.

 

Biorąc jednak aktualną promocję MP3 wolałbym kupić Sp1000 w niższej cenie.

32 minuty temu, Nicodem napisał:

A SA700 Vs SP1000M? :)

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

Nie porównywałem dźwiękowo z SP1000M. Ale to Sp1000M to bardzo dobry playerek.

Ale gabarytowo SA700 ciągle bardziej kompaktowy - co dla mnie w tej chwili jest istotne. Jak się chodzi na imprezy z platerem to nie może być zbyt duży :)

 Na prawdę sądzę, że udany produkt.  

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, szczygiel napisał:

 Sp1000M to bardzo dobry playerek.

Co racja, to racja. Zgapiłem się, że sobie go nie sprawiłem, jak był na Allegro za kwotę 4.400 zł (praktycznie nowy z MP3store). Następnego dnia już go nie było... 😕

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem przesiadkę już po drodze z sr15 na Kann cube a potem 1000m i ten już mi zostanie chyba na dłużej. Idealny balans między "portability" a możliwością napędzenia różnych słuchawek + świetne sq i niezły czas pracy na baterii.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja :)

Co roku AVS zyskuje na masie jak i również Wystawa Słuchawek coraz większa,  tylko się cieszyć 🤩

 

Mój Top off the top to:

 

1. Finał D8000 - najleprze słuchawy jakie miałem na łbie! 

 

2. Obravo HATM3 - świetne, pełnopasmowe, b. dynamiczne, zarazem zwiewne słuchawki. 

Cena okazyjna :)

 

3. Takstar HF580 - mega dynamika i wolumen za okazyjną cenę. 

 

Równolegle do tej 3 oceniam 2 Staxy, Omegi SR-009 które oprócz szybkiej kompresji dołu bez wad oraz SR-L700 za dynamikę oraz cena/jakość. 

 

Wszystkich słuchawek nie słuchałem i nie pamiętam np. Mr. Speakersów,  Fokali, HD820, i podobnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo rozpoznałem się na kilku zdjęciach. Byłem drugi rok z rzędu, mimo paskudnej drogi - 70 kilometrów jednym pasem remontowanej A1 koszmar ale było warto się pomęczyć, nacieszyłem oczy i uszy. Jak doczekam następnego AVS w zdrowiu to też przyjadę. Dziękuję za ogrom wystawionego sprzętu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darko mówi: Warsaw AV: the greatest hi-fi show on earth! 
No ładnie :D 

Bardzo fajna relacja. John to dobry dziennikarz.
Spojler: Ogólnie najbardziej podobała mu sie atmosfera, i to że to nie są tylko targi czysto "audiofilskie", że przychodzi dużo rodzin, młodzieży, dużo KOBIET (!!), że jest rozmaita muzyka, nie samplery Chesky (a , sorry, to już nie te czasy).
I ma rację. Nie zwróciłem na to uwagi, ale faktycznie tak jest. 
To jest fajna impreza. :) 

 

 

Edytowane przez roger987
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na to zwróciłem uwagę, dużo rodzin. Ojców z synami ale i matki z dziećmi lub całe rodziny. U nas często ostatnie zdanie miały dzieci w kwestii dobre czy złe granie :) Oprócz samego grania musiały być wygodne i kolorowe :) oczywiście słuchawki. Samych kobiet tak na ok około 1/4 odwiedzających i znały się na rzeczy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, roger987 napisał:

Darko mówi: Warsaw AV: the greatest hi-fi show on earth! 
No ładnie :D 

Bardzo fajna relacja. John to dobry dziennikarz.
 

 

 

Ciekawa relacja, w formie jakiej jeszcze nie było. Czyżby nagroda główna Obravo Cupid za najlepszy "reportaż" miała trafić w ręce obcokrajowca?😉

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
2 godziny temu, dj1978 napisał:

Ciekawa relacja, w formie jakiej jeszcze nie było. Czyżby nagroda główna Obravo Cupid za najlepszy "reportaż" miała trafić w ręce obcokrajowca?😉

 

Nie tym razem..

Pan Darko nie wiedział, że relacja miała dotyczyć Strefy Słuchawkowej 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności