Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

@Comptona miałeś okazję posłuchać raal'a wcześniej? na wczesnej edycji/ 'przedpremierowej'?  dużo osób się skarży że gra to teraz inaczej i że straciły one na jakości w wersji finalnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Rafacio napisał:

Wiem, że to się nie liczy i w ogóle jestem głupi.

Jedyne sensowne zdanie z tego postu.

 

8 godzin temu, Rafacio napisał:

Męczyłem je dziś kilkadziesiąt minut.

A co Ty z nimi robiłeś? Rzucałeś nimi? Skakałeś po nich? A wystarczyło posłuchać...

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inny gust jednemu podobają się sr009 innemu lcd2/3 choć nie wiem czy są entuzjaści gs1000-E.

Jak ktoś się męczy to jest inne hobby.

To nie słuchawki są złe tylko umiejętność łączenia komponentów w całość aby niczego nie zabrakło a zagrało pełnią możliwości z UKIERUNKOWANIEM NA PREFERENCJĘ UŻYTKOWNIKA, a te są różne jak my jesteśmy różni.

taptak ;p

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do ATH L5k i wciąż ten sam wniosek - najpiękniejsza magiczna eteryczna średnica ever. Bas faktycznie tylko lekko podbity z niewielka ilością subbasu, Audio Technica style. Góra perfekcyjna. Zbieram kasę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2019 o 10:31, Karmazynowy napisał:

Noble Audio Django - dobrze zbalansowane, świetne doki.

 

Noble Audio Khan - chyba jedyne doki jakie znam, które zagrały jak duże słuchawki. Olbrzymia przestrzeń, dźwięk poza głową, genialna góra, dla mnie jednak za skromne na basie, przez to nie do końca uniwersalne.

 

EE Valkirie & EE Wraith - świetne są, jest wszystko co trzeba, ale ta cena... w ogóle całościowo doki EE podobały mi się najbardziej z całej wystawy.

 

CA Fibae 4 & 6 - ku mojemu zaskoczeniu chyba wziąłbym jednak 4... lepiej zbalansowane. W 6 jednak bas za bardzo dominujący. Za 2900 zł chyba najlepsze price to ratio z doków, które słuchałem.

 

Zgdadzam się co do FIBAE 6 - bas mają jak w dynamikach, a Piotr osiągnął to na armaturach. Django chyba sobie kupię, rewelacyjne leżą w uszach, wyśmienicie zrobione. Albo EE model ESR - ciężka zagwozdka będzie. Kabel Forzy w Django ok, ale Empire Ears miały lepsze przewody (z Effect Audio).

Edytowane przez Wisting
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja D8000Pro rzuciłem. Znaczy bardziej bardzo energicznie zdjąłem po tym jak nie chciały grać i Pan z Finala coś tam naustawiał w iCanie i iDSD. Jak nie walnęło pełną głośnością, przestraszyłem się i poleciały. Wszyscy wystraszeni, do mnie dotarło że walnąłem słuchawkami za 20k, moja dziewczyna mówi, że będę miał dożywotnią zniżkę za uszkodzenie słuchu. Ale wszystko się dobrze skończyło, nic mi w uszach nie piszczy na szczęście, a i samych słuchawek posłuchałem trochę i są genialne. Tylko ta cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, saudio napisał:

@Karmazynowy niestety Panowie z dCS ograniczyli gain, trzeba było ich prosić aby przestawili w ustawieniach, po przestawieniu @michauczokowe cuda Bartok prawie wysterował, choć to nie było to co z Nimbusa.

 

Tak myślałem.

 

1 minutę temu, krz napisał:

@Karmazynowy@Wisting a Fibae7?

 

Nie słuchałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc dla mnie najfajniejsze były 6 - ze względu na to basisko :) Siódemki już mi mniej leżały, Gradacja wg moich własnych uszu to: 6>4>7.

Co ciekawe, Piotr powiedział, że wszystkie modele można mieć także jako uniwersalne.

Niemniej jakbym sam miał coś kupić dla siebie to niezaprzeczalnie Noble Django - najdłużej w nich siedziałem podczas wizyty. 

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, StAc napisał:

No ja D8000Pro rzuciłem. Znaczy bardziej bardzo energicznie zdjąłem po tym jak nie chciały grać i Pan z Finala coś tam naustawiał w iCanie i iDSD. Jak nie walnęło pełną głośnością, przestraszyłem się i poleciały. Wszyscy wystraszeni, do mnie dotarło że walnąłem słuchawkami za 20k, moja dziewczyna mówi, że będę miał dożywotnią zniżkę za uszkodzenie słuchu. Ale wszystko się dobrze skończyło, nic mi w uszach nie piszczy na szczęście, a i samych słuchawek posłuchałem trochę i są genialne. Tylko ta cena :)

Mogłem jechać jako ekspert IFI bo widzę że nie ogarniał gość sprzętu do końca :P

 

Kurde tylko dobroci na tym AVS że jebla idzie dostać, trzymajcie się w tej wawce.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, StAc napisał:

. Ale wszystko się dobrze skończyło, nic mi w uszach nie piszczy na szczęście, a i samych słuchawek posłuchałem trochę i są genialne. Tylko ta cena :)

Dopiero zacznie. Jak masz pecha to dopiero zacznie. Ja tak miałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Synthax napisał:

OK, dla mnie nr 1 to Meze Empyrean. W zeszłym roku grały normalnie a w tym poprostu tą normalnością pokonały inne.

A porównywałeś z D8000 Pro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, StAc napisał:

Ja słuchałem jednych i drugich i produkt Japończyków wychodzi u mnie obronną ręką.

Ja myślę podobnie. Nie mogłem się zdecydować które lepsze i  w końcu słuchałem po parę razy. Jedne i drugie z Hugo2. D8000 Pro są chyba dla mnie ciut lepsze. Mają ciut mniej basu niż D8000 (co dla mnie jest akurat zaletą do mam wrażenie że D8000 miały małe problemy z jego kontrolą - może kwestia toru). Ładniej otwierają scenę niż Empyrean. Ciekawiej prezentują dynamikę utworu. W Empyrean scena jest jakby bardziej stała a w D8000 miałem wrażenie że rośnie i maleje z muzyką.

Edytowane przez konrad_a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności