Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, THABAL napisał:

Mam pytanie takie bardziej organizacyjne dla osób, które były na AVS w ubiegłych latach. Długo trzeba czekać na odsłuchy bardziej pożądanego sprzętu? (mam tutaj na myśli słuchawki oraz wzmacniacze) 

 

Raczej nie, chociaż zależy jak bardzo popularne jest to coś czego chcesz posłuchać oraz jak długi odsłuch planujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, timecage napisał:

 

Raczej nie, chociaż zależy jak bardzo popularne jest to coś czego chcesz posłuchać oraz jak długi odsłuch planujesz.

Właśnie, np. mi Focali nie udało się posłuchać choć 3 razy podchodziłem, czekając po kilka minut, ale na innych stoiskach nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
10 godzin temu, Compton napisał:

Są modele ze wszystkich przedziałów cenowych.

My przeważnie pokazujemy topowe konstrukcje, ale są też bardziej budżetowe.

Np. Campfire Comet, IO, FiiO Fh5, FA7 czy Obravo Cupid, które cieszą się popularnością.  Na pewno na innych stoiskach też się coś znajdzie.

 

Dla wielu to czasem pierwsze spotkanie z niektórymi markami , tymi mniej znanymi.

Ale jak jest dobre pierwsze wrażenie to wtedy można się taką marką zainteresować.

 

Pamiętajcie, że zawsze możecie od Nas wypożyczyć coś do odsłuchu. Mam na myśli sklepy. Czy to Shure czy inna marka.

 

Na strefie ciężko zaprezentować całą linię produktów danej marki jak się prezentuje kilkanaście marek.

 

Ważne jest też do , że do wszystkich systemów źródłem będą urządzenia oferujące streaming. Zatem jeśli nie znajdziecie swojej muzyki w plikach (a myślę, że zawsze coś się znajdzie) to do dyspozycji jest Tidal i cała biblioteka nagrań.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japoński STAX wprowadza odświeżony wariant jednego ze swoich topowych modeli - SR-L700KM2. W najnowszym modelu zastosowano nowy aluminiowy szkielet, nowy odłączalny kabel oraz pady z owczej skóry.

 

Hotel Golden Tulip, Grobel Audio, stoisko H3

 

Dostępna będzie cała oferta STAXa, aż po topowe SR-009S, więc warto także się kopnąć do GT.

 

 

 

m0MBu3.png

 

 

Edytowane przez Elberoth
  • Like 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, neonlight napisał:

Sennheiser True Wireless będą? 🤔

Tak piszą w przewodniku:

 

Dostępne będą również inne nietuzinkowe słuchawki zarówno klasy High-End: pierwsze zamknięte audiofilskie słuchawki HD 820, legendarne HD 800 S, jak i znakomite mobilne rozwiązania, takie jak Momentum True Wireless.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
10 godzin temu, neonlight napisał:

FH7, Andromed'y i Sennheiser True Wireless będą? 🤔

 

Weźmiemy na stoisko Odbiorniki True Wireless Fostex-a dołączane do ich najnowszych słuchawek TM2.

 

Sporo ludzi używa je własnie z drogimy IEMami takimi np. jak wspomniane Andromedy bo są nad wyraz dobrej jakości, a można je dołączyć dzięki dołączanym złączkom do różnych słuchawek dostępnych na rynku.

 

Praktycznie nie ma straty na dźwięku wiec jak ktoś chce swoje IEMy zrobić True Wireless to Fostex daje taką możliwości.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ententa napisał:

 

 

Mam EE Zeus XRA (14 driverów)  i Fibae 7, a lecą właśnie do mnie upragnione Wraith z USA, ciekawe czy zdążą przed AVS. Zeusy to do dziś jedne z moich ulubionych. Słyszałem dużo dobrego i o Wraith (cena niestety z kosmosu), a tymczasem faktycznie polecam odsłuchy Fibae 7 u Piotra z Custom Art, bardzo dobre, relaksujące, neutralne z kulturalnym ociepleniem słuchawki i to w bardzo dobrej jak na ten poziom jakościowy cenie. Props. 

Dzięki Piotrze za pochlebną opinię.

W świecie słuchawek za 16k PLN, 4k za nasze FIBAE 7 które nie ustępują znacząco droższym konstrukcjom to nie w naszych oczach wygórowana cena.

 

Jakby co na Audioshow będziemy wykonywać wyciski ucha całkowicie za darmo! Także zapraszamy na nasze stanowisko

Edytowane przez piotrus-g
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Jakby co na Audioshow będziemy wykonywać wyciski ucha całkowicie za darmo! Także zapraszamy na nasze stanowisko


Już widze kolejke aż na parking ;D


Rozumiem że FIBAE 7 uniwersalne będą?



taptak ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotrus-g napisał:

Dzięki Piotrze za pochlebną opinię.

W świecie słuchawek za 16k PLN, 4k za nasze FIBAE 7 które nie ustępują znacząco droższym konstrukcjom to nie w naszych oczach wygórowana cena.

 

Jakby co na Audioshow będziemy wykonywać wyciski ucha całkowicie za darmo! Także zapraszamy na nasze stanowisko

No to chyba muszę się zgłosić po testówkę. Łudzę się, że  Blacki się wybronią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, retter napisał:

Już widze kolejke aż na parking ;D
Rozumiem że FIBAE 7 uniwersalne będą?
taptak 😜
 

Tak, wszystko będziemy mieli w universalu do testów :)

 

17 minut temu, krz napisał:

No to chyba muszę się zgłosić po testówkę. Łudzę się, że  Blacki się wybronią.

Broniły się do tej pory... ale wszystko zależy od gustów... Jeśli będziesz na AVS to podejdź posłuchać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2019 o 11:45, ententa napisał:

 

 

Mam EE Zeus XRA (14 driverów)  i Fibae 7, a lecą właśnie do mnie upragnione Wraith z USA, ciekawe czy zdążą przed AVS. Zeusy to do dziś jedne z moich ulubionych. Słyszałem dużo dobrego i o Wraith (cena niestety z kosmosu), a tymczasem faktycznie polecam odsłuchy Fibae 7 u Piotra z Custom Art, bardzo dobre, relaksujące, neutralne z kulturalnym ociepleniem słuchawki i to w bardzo dobrej jak na ten poziom jakościowy cenie. Props. 

 

Wraithy będą u mnie na stanowisku wraz ze wszystkim EE, gdyby Ci nie zdążyły dotrzeć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotrus-g napisał:

Tak, wszystko będziemy mieli w universalu do testów :)

 

Broniły się do tej pory... ale wszystko zależy od gustów... Jeśli będziesz na AVS to podejdź posłuchać :)

Nie będę, ale jak jest jakiś "obwoźny" zestaw, to chętnie wpiszę się w kolejkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, krz napisał:

Nie będę, ale jak jest jakiś "obwoźny" zestaw, to chętnie wpiszę się w kolejkę.

Mamy jak najbardziej. Możesz puścić maila po AVS to zorganizujemy szt dla Ciebie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, nie samym sprzętem człowiek żyje.

 

Fajne spotkanie właśnie wpadło:


Marek Biliński: Prekursor polskiej muzyki elektronicznej gościem Audio Video Show! Marek Biliński Popularność na rynku muzycznym zdobył dzięki swojemu bestsellerowemu albumowi “Ogród Króla Świtu” oraz teledyskowi do utworu “Ucieczka z Tropiku”, który został wybrany przez telewidzów, jako najlepszy klip w 1984 roku. W ramach Audio Video Show opowie o unikalne wydawnictwie – płycie winylowej „Ogród Króla Świtu”, która została odświeżona z dużą empatią, zwracając szczególną uwagę na dynamikę, powietrze i szczegółowość nagrania, jak również dostosowaną do współczesnych HI-END’owych warunków systemów odsłuchowych. Wspomniany album jest jednocześnie początkiem kolekcji wydawniczej, na którą złożą się wszystkie albumy Marka Bilińskiego wytłoczone na winylu, aż do koncertowego albumu “Life is Music”, który ukaże się jako podwójny album.

Sobota, godz. 12:00

SALA: TULIP II, Hotel Golden Tulip

 

x4GgkG.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności