Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jest czas aby zaatakować dystrybutora dCSa (audioFast), aby pożyczył Finale D8000 z Fonnexu na wystawę. Niestety stoiska mają po dwóch stronach sali, więc tak pożyczyć samemu i pójść z nimi do innego stolika to chyba będzie ciężko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu udało im się.

Może i w tym też tak będzie, bo grało to wtedy zjawiskowo, nawet z wyjścia SE.

Teraz, vonBaron napisał:

Robert ogarnie :P

Akurat miły pan z Fonnexu nie robił problemu z przenoszeniem D8k.

Tylko warunek taki, że nie może być nikogo chętnego do ich odsłuchu, co jest raczej nieprawdopodobne. ;)

A chciałem podpiąć Finale pod Dave'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

D8000 -będziemy mieli podłączone do AK KANN CUBE.

 

Z KANNem bedzie też można posłuchać Sennheier HD800S, Audeze LCD4z, Focal Utopia, Fostex TH900/909 , MrSpeakers Ether/Ether C FLow, Obravo HAMT Signature. 

 

Zobaczycie co on robi z tymi słuchawkami.

 

HEADAMPA w tym roku jeszcze nie, ale nie można ominąć NIIMBUSA US4 od Lake People.

 

 

us4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tam będą głównie modele flagowe, nowości itp, czy można będzie posłuchać jakichś modeli bardziej dla ludzi? Np. Hifiman Sundara bym poznał, FAD Sonorous VI? Jak się tego dowiedzieć? Znalazłem tylko listę wystawców: https://audioshow.pl/pl/wystawa/wystawcy

 

Widzę, że niektóre duże firmy, dla których słuchawki, to tylko segment, będą nieobecne w strefie słuchawkowej, np. Denon, Sony, a Shure to w ogóle nie ma na AVS. 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@retter Tak, widzę, że Denon będzie. Ciekawe, czy będą słuchawki. :)
@Compton No to w takim razie chyba zajrzę.

Mnie akurat flagowce tak średnio interesują. Słuchałem kiedyś na AVS Orfeuszy senka i to było takie: "meh, wielkie mi co". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki będą gdzieś tam ale słuchać srednio się bedzie dalo.
Bardziej sprawdzenie tłumienia bo w tym samym pokoju gra kino co przy tłumieniu d7200 było strzałem w własne nogi.

U Focala 2 lata temu jeszcze lepiej otwarte utopie w sali z kolumnami ;D rok później nie zrobili tego błedu.

Realia avs.

taptak ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku otwartych to nawet w strefie słuchawkowej będzie chyba średnio jeśli chodzi o wrażenia słuchowe. Duża powierzchnia, ruch ludzi. Bardziej to będzie na zasadzie ogólnego wrażenia plus ocena organoleptyczna. Planuję zajrzeć niedziela rano, to może nie będzie tłumów jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie muszę sprawdzić na tym AVS czy  w ogóle przy tym tłumie i gwarze jakiekolwiek słuchawki otwarte są w stanie pokazać co potrafią. Dwa lata temu zaczarowały mnie Odiny, ale stały na uboczu i kolejki do nich raczej nie było. No cóż, dla mnie najciekawsze będą mimo wszystko wzmacniacze: Niimbus i Bartok, ewentualnie to hihimanowe coś. Chętnie też sprawdzę, czy Utopie potrafią zagrać z jakąkolwiek rozsądnie dużą sceną.

Raale to ciekawostki, ale myślę, że ich odbiór będzie zależny przede wszystkim od tego ile osób będzie naokoło i jak duży gwar się zrobi. Prawdopodobnie będą się bardziej podobać w niedzielę niż w sobotę :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Elberoth napisał:
Może w końcu posłucham jakiś dokanałówek. Nigdy w życiu nie słuchałem żadnych droższych niż słuchawki Appla ... nie mówiąc już o takich, które mają 11 przetworników: 4 przetworniki elektrostatyczne i 7 dodatkowych przetworników armaturowych. Jak można wsadzić 11 driverów do jednej słuchawki - to jest jakaś niepojęta magia dla mnie. Nie wiem czy się znajdzie taki, co da 16500zł za takie pchełki, ale podobno na świecie klientów nie brakuje.

 

20 godzin temu, piotrus-g napisał:

Jakby co Custom Art też będzie obecny na Audio Show na strefie słuchawkowej. Rzeczy wartych posłuchania jest kilka, a na pewno nie do pominięcia są FIBAE 7 przez kilku recenzentów z head-fi okrzyknięte flagowcem 2019roku.

 

Mam EE Zeus XRA (14 driverów)  i Fibae 7, a lecą właśnie do mnie upragnione Wraith z USA, ciekawe czy zdążą przed AVS. Zeusy to do dziś jedne z moich ulubionych. Słyszałem dużo dobrego i o Wraith (cena niestety z kosmosu), a tymczasem faktycznie polecam odsłuchy Fibae 7 u Piotra z Custom Art, bardzo dobre, relaksujące, neutralne z kulturalnym ociepleniem słuchawki i to w bardzo dobrej jak na ten poziom jakościowy cenie. Props. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, majkel napisał:

Proszę nie odpowiadać na to pytanie, bo wtedy będzie duży ruch w czasie, kiedy miał być mały.

 

To na PW poprosze. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denona w strefie słuchawek nie będzie. 
Ich słuchawki będą w Sali Książęcej, tak samo jak w ubiegłym roku.

Focal będzie miał swoje stanowisko, dojdzie prawdopodobnie Arche obok Naima DAC-V1 oraz innych integr czy CD.

Ze słuchawek będą wszystkie z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Nicodem napisał:

A no dobra to może taki dziwny pomysł ale może wypali.

Jakaś lista obecności?

 

Może byście zrobili małe badge z nickami z forum, to każdy kto wpadnie mógłby na miejscu odebrać i zawiesić sobie na szyi.

Wtedy możnaby wyszukać innych filozofów z naszego grajdołka i pogadać twarzą w twarz wiedząc kto jest kto. Miłe z pożytecznym połączyć.

Ja bym chętnie pogadał bo z twarzy znam niewielu z Was.

 

 

U mnie na stanowisku będzie @BitWolf@Methuselah i @Vaiet z forumowiczów w razie czego :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności