Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, BitWolf napisał:

Miejmy nadzieję że tym razem Locking MMCX nie zawiedzie 😂

a podobno nie chcesz iem'ków testować w tym roku ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Firegon said:

Faktycznie coś nie mogę kupić karnetu, może chętnych za dużo :D

 

Tak w sumie to można przyjść z własnymi słuchawkami? Nie będzie problemu z wejściem?

No i jeszcze dobrze by było wiedzieć z czym te słuchawki w strefie słuchawkowej będą grały. Jakieś nowości albo ciekawostki?

 

 

Mi się udało kupić uruchamiając ... Microsoft Edge. Na Vivaldi której używam normalnie - ****.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, whero napisał:

a podobno nie chcesz iem'ków testować w tym roku ;)

 

Bo to para którą miałem testować we Wrocku, ale nie pykło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Compton napisał:

Jeżeli mowa o Edge w wersji Dev na silniku Chromium, to całkiem dobra przeglądarka.

U mnie powoli wygryza Liska.

U mnie za to po 10 latach ciągłej przesiadki Chrome/Firefox w końcu podszedłem do Opery... i nie chcę innej przeglądarki.
Ma wszystko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, blueme said:

Słuchajcie, a czy ktoś z was kupił kiedyś jakiś sprzęt audio na AVS? :)

 

Ja byłem tylko raz na AVS, wieki temu. To jak wygląda zakup na AVS? Na miejscu coś się kupuje czy dostaje rabat na zakup potem na spokojnie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ja byłem tylko raz na AVS, wieki temu. To jak wygląda zakup na AVS? Na miejscu coś się kupuje czy dostaje rabat na zakup potem na spokojnie?
 
Wystawcy raczej nie mają przy sobie kas fiskalnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@all999 nie do końca, pamiętam, że zawsze można było kupować płyty i winyle na wielu stoiskach, też producentów kolumn (np. w pokojach w Sobieskim). ja nic nie kupowałem (poza płytami właśnie), dlatego pytam, bo teoretycznie możliwość jest, przynajmniej np. złożenia zamówienia z rabatem

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aeony to moje ulubione słuchawki tego producenta. Ze względu na stosunek jakość cena - głownie, ale tez bardzo lubię ich brzmienie. Już przygotowuję uszy na DWÓJKĘ :) 

 

Na razie w sieci cisza.

 

Znalazłem tylko to:

https://www.youtube.com/channel/UCBPdeEkpnGigysN2BEx2vDg

 

 

Będę obserwował. 

Wszystko wokół nas a co ciekawego ogólnie się zapowiada? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nimbus zapowiada się ciekawie. Coś jeszcze będzie tej marki?

 

Np. G111 zapowiada się fajnie a można podłączyć dwie pary słuchawek i porównać na tym samym materiale? 

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę tam pierwszy raz i jestem dosyć podekscytowany, szczególnie że planuje upgrade, a lepszej okazji do przesłuchania takich Etów czy Polarisow w porównaniu z moimi słuchawkami raczej nie będzie. Tylko portfel pewnie zaboli bo w ciągu godziny budżet zwiekszy się dwa razy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MP3store napisał:

Oficjalna premiera 1.11.2019

 

A u Nas jeszcze z ciekawostek  NIMBUS US4 od Lake People

 

https://www.head-fi.org/threads/review-niimbus-audio-us4-statement-amplifier-includes-large-high-end-amp-roundup.886668/

 

 

To jest tylko AMP?

Spojrzałem na cenę wersji + i się przeżegnałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności