Skocz do zawartości

ikko Zerda (ITM03) - przenośny DAC/AMP z optykiem


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Bokrug napisał:

Tylko, że to kosztuje tylko co DF Red, więc nie ma sensu z Blackiem porównywać. Co raz więcej tych dongli, tylko wg mnie każdy gra prawie tak samo.

Nie do końca. Nwm czy jest sens nawet z Red'em porównywać, bo to inna kategoria produktu. Już to przerabiałem. Apple Camera Adapter + ważka to już jest spory i sztywny dyndający zestawik. Nieco mi to przeszkadzało w przenośnym użytkowaniu. 

Ikko Zerda bardziej jest odpowiednikiem dla dodawanego do zestawu adaptera Lightning - jack.  Raz, że ma elastyczny kabelek, to sama elektronika w aluminiowej obudowie jest niewielkich rozmiarów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz teraz Zerdy w promo za 349 i nie ma o czym tu myśleć, serio. A wyjście optyczne to już wisienka na torcie i osobiście bardzo mnie cieszy, gdy mogę sobie tak o, 'z buta' podpiąć telefon do stacjonarki  

Poszło pw


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam,

 

posiadam ikko Zerdę, jeżeli chciałbym podłączyć swojego iphone do odtwarzacza sieciowego to kupuję kabel optyczny jack optyczny(minitoslink) - Toslink???

a następnie wpinam w streamerze w digital in czy out? bo zawsze mi się miesza:) z góry dziękuję za odpowiedź.

PS. Ikko gra bardzo dobrze, szkoda ze musiałem dać prawie 440zł z nie 349 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikko Zerda posiada wyjście optyczne więc wpinasz w Optical In. Kabel taki jako przykład - https://www.ceneo.pl/50507110;pla?se=z3O9ShpCl5nfI7FoLhBE4vUL_WUc7rQs&gclid=CjwKCAiAsIDxBRAsEiwAV76N84RTQmbT6aC2ylKVzAyTnVsvG_1WyEprB6188WFALwzzCSBoCwBvGhoC1aQQAvD_BwE#tab=click . Tylko tańszy można znaleźć.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ta zerda jest muzykalna czy analityczna? Podobno hidzizs S3 w tej recenzji jest bardziej od niej muzykalny, czy to prawda? Hidzizs S8 podobno gra plytko i neutralnie a S3 jak? Zastanawiam sie nad ta zerda ale ponad 400 zl to teoch duzo... wolalbym Meizu HiFi PRO tylko nie wiem jak dzwiekowo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, f7kok napisał:

Ta zerda jest muzykalna czy analityczna? Podobno hidzizs S3 w tej recenzji jest bardziej od niej muzykalny, czy to prawda? Hidzizs S8 podobno gra plytko i neutralnie a S3 jak? Zastanawiam sie nad ta zerda ale ponad 400 zl to teoch duzo... wolalbym Meizu HiFi PRO tylko nie wiem jak dzwiekowo? 

 

Ogólnie to Zerda jest źródłem neutralno-naturalnym. Dobrze wyważone brzmienie, klarowne, ale z zaakcentowany środkowym basem i całkiem szeroką sceną. Ogólnie, to bliżej jej do lekko muzykalnego charakteru niż stricte analitycznego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Methuselah napisał:

 

Ogólnie to Zerda jest źródłem neutralno-naturalnym. Dobrze wyważone brzmienie, klarowne, ale z zaakcentowany środkowym basem i całkiem szeroką sceną. Ogólnie, to bliżej jej do lekko muzykalnego charakteru niż stricte analitycznego.

Jak bym czytał opis Cyrus'a Soundkey. 😉

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, f7kok napisał:

Czyli charakterystyka dzwieku sie nie rozni tylko jak podepne sluchawki z duza inpemendacja to mi ich nie uciagnie tak? 

Na pewno będzie więcej mocy i lepsze przez to wysterowanie słuchawek. Niekoniecznie w dużą impedancją, która w dzisiejszych czasach tak naprawdę nic nie mówi :) Jak masz mało skuteczne słuchawki to i 16ohm będzie grało cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Stan i 17 innych napisał:

Na pewno będzie więcej mocy i lepsze przez to wysterowanie słuchawek. Niekoniecznie w dużą impedancją, która w dzisiejszych czasach tak naprawdę nic nie mówi :) Jak masz mało skuteczne słuchawki to i 16ohm będzie grało cicho.

Rozumiem ze glosnoscia steruje sie za pomoca telefonu? Czyli wzmacniasz na starcie ma najwieksza glosnosc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności