Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zakup mini zestawu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zastanawiam się nad zakupem zestawu:

 

Fiio X7 Mark II (AM3A combo)
Fiio K5 Amp
RM1 Bluetooth


Zestaw następujący ponieważ znajomy jest w jego posiadaniu i obecnie chce sprzedać. Mógłby ktoś doradzić czy to dobry zestaw? Czy w 2019’ jest już coś ciekawszego na rynku?

 

dodatkowo czy może ktoś doradzić czy 3k za ten zestaw to dobra cena? Czy w tej cenie dostanę coś lepszego i „nowego”?

 

pozdrawiam,

 

Gras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Obecnie

Optoma Nuforce NE750M
Optoma Nuforce HEM Dynamics

Sennheiser HD555

 

... w planie zakup MASSDROP X SENNHEISER HD 6XX 

 

jezeli mówisz z automatu ze cena za ten zestaw za duża to nawet się nie pakuje w to, dzięki za info :) sprzedający powiedział ze jest to nowy zestaw używał z 5x i tyle... jaka cena by była dobra ceną albo bardzo dobra cena 😛 jeżeli miałbym z nim negocjować ?

 

Pozdrwiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz :) wiem ze nie ten temat ale właśnie HD6XX są out of stock... do tego poczytałem więcej o narzucić podatku cła itp i już nie wydają się być taka ciekawa opcja... Jesteś w stanie polecic coś równie dobrego w podobnym przedziale cenowym? senki były z moim kodem po 160 dolcow... ale jestem w stanie zapłacić 200 Max najlepiej w PL czyli do 1k ☺️ Pozdrawiam i dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż stówkę i bierz nowe HD650, albo używki za 800zł z OLX (pewnie coś do stargowania). ;)

 

https://allegro.pl/listing?string=Sennheiser HD 650&order=pd&bmatch=baseline-cl-dict43-ele-1-3-1127

 

https://www.olx.pl/oferta/sennheiser-hd650-CID99-IDCA2kt.html

 

Edit.

Warto też rozważyć zakup Takstar HF-580, które właśnie słucham z DFB, i kurna, o dziwo, całkiem sensownie je "napędza", planary, WTF? :wacko: Wiadomo, że ze stacjonarki

zdecydowanie lepiej, ale chodzi o sam fakt. :) Szkoda, że nie mam pod ręką HD650, bo coś mi się wydaje, a wręcz jestem pewny, że technicznie rozkładają Sennheiser'y

na łopatki i są równie muzykalne. :)

 

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę opini na temat tych Takstar HF 580 Planar i naprawdę mnie zaciekawiły! Dzięki za podrzucenie tego tematu ;) nawet spoko deal jest na nie na Ali bo razem z Bonem kosztują jakieś 140f czyli nie całe 800pln... pytanie tylko jaki sprzęt potrzebny do zasilenia tych słuchawek? bo podejrzewam ze IPhone X napewno nie wystarczy 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności