Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sony Z1R Recenzja - Zniewalające


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Nicodem napisał:

W końcu :)

myślałem że się nie doczekam. 

 

@audionanik kiedyś napisał że sie z forum planuje ewakuować tylko czeka jeszcze na moją recenzję Z1R. Postanowiłem go przetrzymać tak długo aż mu ten głupi pomysł uleci z łepetyny. Tylko ćśśś, nie przypominajcie mu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie trzeba czekać kilka lat na odsprzedaż. Jak komuś spodobała się recenzja, to jest okazja kupić je w okazyjnej cenie.

https://www.ebay.de/itm/Sony-MDR-Z1R-Headphones-in-EU/254386307905?hash=item3b3a9b0341:g:XDcAAOSwLrtdnFrd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomanio1 napisał:

Wcale nie trzeba czekać kilka lat na odsprzedaż. Jak komuś spodobała się recenzja, to jest okazja kupić je w okazyjnej cenie.

https://www.ebay.de/itm/Sony-MDR-Z1R-Headphones-in-EU/254386307905?hash=item3b3a9b0341:g:XDcAAOSwLrtdnFrd

 

Ta cena to porażka. 1,5 roku temu kupiłem w UK nowe w podobnej cenie niż te z linku. Są na ebay ale cena w... EUR, wtedy to jest okazja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Spawn napisał:

 

Chętnie, ale nie wiem skąd je wziąć. Pisałem jakiś rok temu do PR Managera Sony Polska w sprawie wypożyczenia pewnego sprzętu do recenzji, ale nie zdążył mi jeszcze odpisać ;)

 

Heh...Sony, zresztą podobnie jak Leika, ma w Polsce dość specyficzną politykę recenzencką. Z tym, że Sony dodatkowo na odcinku dostępności produktów to w ogóle traktuje Polskę jak jaką Antarktydę. To jest normalne, żeby ściągać słuchawki z Japonii na indywidualne zamówienie, bo się polskiemu oddziałowi Sony nie chce ruszyć czterech liter? Sam ściągałem kiedyś xba40, to wiem. 

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, westberg napisał:

 

Heh...Sony, zresztą podobnie jak Leika, ma w Polsce dość specyficzną politykę recenzencką. Z tym, że Sony w ogóle traktuje Polskę jak jaką Antarktydę. To jest normalne, żeby ściągać słuchawki z Japonii na indywidualne zamówienie, bo się polskiemu oddziałowi Sony nie chce ruszyć czterech liter? Sam ściągałem kiedyś xba40, to wiem. 

 

Sony w ogóle ma dziwną politykę. Na polskiej stronie mają absolutnie wszystkie swoje produkty z pełnymi polskimi opisami, plikami do pobrania itd itp ze wszystkimi informacjami aktualizowanymi tak samo szybko jak każda inna wersja strony na świecie. Przykładowo do WM1A jest instrukcja do pobrania w której jest nawet polski język tyle że WM1A podobnie jak wszystkie inne produkty z najwyższej serii signature nie są oferowane w Polsce. Opłaca im się tłumaczyć instrukcje ale nie opłaca im się sprzedawać produktu :)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Spawn napisał:

 

Sony w ogóle ma dziwną politykę. Na polskiej stronie mają absolutnie wszystkie swoje produkty z pełnymi polskimi opisami, plikami do pobrania itd itp ze wszystkimi informacjami aktualizowanymi tak samo szybko jak każda inna wersja strony na świecie. Przykładowo do WM1A jest instrukcja do pobrania w której jest nawet polski język tyle że WM1A podobnie jak wszystkie inne produkty z najwyższej serii signature nie są oferowane w Polsce. Opłaca im się tłumaczyć instrukcje ale nie opłaca im się sprzedawać produktu :)

 

No pewnie, że się opłaca. Koszt tłumaczenia wrzuca się w koszta i nie płaci się podatku. Można se dalej dłubać w nosie lub pępku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Spawn napisał:

 

Sony w ogóle ma dziwną politykę. Na polskiej stronie mają absolutnie wszystkie swoje produkty z pełnymi polskimi opisami, plikami do pobrania itd itp ze wszystkimi informacjami aktualizowanymi tak samo szybko jak każda inna wersja strony na świecie. Przykładowo do WM1A jest instrukcja do pobrania w której jest nawet polski język tyle że WM1A podobnie jak wszystkie inne produkty z najwyższej serii signature nie są oferowane w Polsce. Opłaca im się tłumaczyć instrukcje ale nie opłaca im się sprzedawać produktu :)

Jak to nie są oferowane w Polsce? A Amazon.de i nasz komis? :) Sony nie jest głupie, zrobili research i im wyszło, co się opłaca.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności