Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne z mikrofonem i wyciszeniem otoczenia do pracy, dowolna cena.


Liquid Snake

Pytanie

Potrzebuję słuchawek, które odetną mnie od hałasów w biurze i pozwolą słyszeć tylko i wyłącznie klienta a najlepiej, żebym w nich mógł słyszeć także swój głos, łatwiej mi wtedy pokierować tonem.

Mikrofon najlepiej na pałąku, żeby chwytał tylko mój głos.

Jeżeli chodzi o cenę to nie podałem z uwagi na to że mogą być tańsze lub droższe, ważne żeby dobrze wyciszały otoczenie i ogólna jakość była warta swojej ceny, także jestem otwarty na pomysły  z różnych półek cenowych, może warto dołożyć do czegoś lepszego nawet jak plany były na coś tańszego ;)

Edytowane przez Liquid Snake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Może takie cię zainteresują 

1

2

Na stronie avantree.com jest trochę różnych. Wysyłka z magazynów amazonu z Europy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sony WH-1000XM3 - zamulone (da się korektorem poprawić, ale nadal nie będzie to dobre granie), ale wyciszenie mają obecnie najlepsze na rynku.

Mikrofon mają słaby. Byś musiał coś dokleić do nich.

 

Problem taki, że żadne ANC nie wyciszy ci głosu ludzkiego. Będzie lekko przygaszony, wyciszony, ale nadal dobrze słyszalny.

Trzeba czekać na jakąś rewolucyjną poprawkę do tej technologii.

 

Ja bym poszedł w jakieś bardzo dobrze wyciszające pasywnie słuchawki. Takie poradzą sobie lepiej w biurze.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To raczej chodzi o zupełnie inne słuchawki niż normalnie tu omawiamy. Wspomniane przez @Luqart Sony to rozwiązanie dobre do samolotu, na ulicę lub do biura ale nie jako słuchawki dla handlowców. A z posta @Liquid Snake wynika raczej że to o to chodzi.

Czyli skupiamy się na tym by mimo wszystko w ****ianych warunkach dobrze słyszeć klienta i by on nie słyszał też innych pogłosów.

Do tego są rozwiązania typowe pod call center. Jabra robi takie rzeczy, Plantronics i kurcze jeszcze jakaś firma której nazwy teraz nie pamiętam.

Szukaj słuchawek dla call-center.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Avantree też ma takie

1

2

I są tańsze od rozwiązań Jabry lub Plantronicsa i niekoniecznie gorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
18 minutes ago, Jaro54 said:

Avantree też ma takie

1

2

I są tańsze od rozwiązań Jabry lub Plantronicsa i niekoniecznie gorsze

 

Tak, te też są niezłe. Ale kurde nie pamiętam tej cholernej trzeciej marki. Robili słuchawki tylko pod call centre i z jakieś 12 lat temu je testowaliśmy dla nowo otwieranego działu call center w firmie w której kiedyś pracowałem. Były niesamowite jak na tamte czasy. Normalnie wokół szum, gadanie a wydawało się jakbyś gadał z kimś prosto w twarz.

 

EDIT:

Już wiem - to były GN Netcom, z tego co widzę to łyknęli Jabrę i już pod tamtą marką nie robią. Ha czyli to było więcej niż 12 lat temu... Kurde jak ten czas leci. 

 

 

Edytowane przez Nicodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
10 minut temu, Nicodem napisał:

EDIT:

Już wiem - to były GN Netcom, z tego co widzę to łyknęli Jabrę i już pod tamtą marką nie robią. Ha czyli to było więcej niż 12 lat temu... Kurde jak ten czas leci. 

Czyli Jabra :) GN Netcom to teraz Jabra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tytuł marzenie :D 

 

Jeżeli cena nie jest istotna, to warto przetestować Bose 700 (wersje demo dostępne w wielu sklepach).

 

Testy rozmów telefonicznych w głośnym środowisku robią wrażenie :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
54 minuty temu, Jaro54 napisał:

Może takie cię zainteresują 

1

2

Na stronie avantree.com jest trochę różnych. Wysyłka z magazynów amazonu z Europy

 

@Jaro54 Aria Me wyglądają na to czego szukam, wiesz może gdzie wysyła sklep Avantree? na brytyjskim Amazonie nie widzę tego modelu.

@marek_m Widząc cenę tych BOse 700 to chyba jednak przesadziłem z brakiem limitu ceny ;)

@Nicodem Niekoniecznie chodzi o wyciszanie innych osób, głosy zlewają się w szum niż rozmowę, chodzi o ogólny hałas typowego biura + wiatr dmucha w wentylację i jest takie buczenie z dachu, że w desperacji zacząłem się rozglądać za noise cancelingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamów na avantree.com i ci przyślą gdzie chcesz. A wysyłka z magazynów Amazonu jak pisałem. Jak u nich zamawiałem to zamówienie z nocy z piątku na sobotę we wtorek ok 10 rano miałem u siebie. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności