Skocz do zawartości

Test słuchawek ISK HP2011


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Zamknięta alternatywa dla ISK HF2010.

 

ISK HP2011 to przystępnie wycenione słuchawki, które cec**ją się konstrukcją zamkniętą oraz wokółuszną i posiadają przetworniki dynamiczne o średnicy 50 mm. Producent określa je mianem profesjonalnych i obiecuje wysokiej jakości brzmienie.


Niedawno przetestowałem udany i doceniony model ISK HD9999, w zamyśle również stworzony do studia, ale w praktyce brzmiący dość muzykalnie i nowocześnie. HD9999 są niezwykle wygodne, bogato wyposażone i całkiem solidnie wykonane, ale nie są wyjątkowo tanie, bowiem to koszt 200-250 zł. ISK HP2011 są więc teoretycznie tańszą alternatywą dla HD9999, gdyż ich cena to 129 zł, a także oferują wokółuszną i zamkniętą konstrukcję oraz pięćdziesięciomilimetrowe przetworniki. Przekonajcie się, czy warto je kupić i jakich kompromisów należy się spodziewać.

 

https://kropka.audio/test/sluchawki/isk-hp2011-recenzja/

 

6a-1.jpg

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często porównujesz do ISK HF2010, ale jakoś nie widzę ich recenzji - jakby co to mam (niemodowane, nawet niewygrzane), mogę podesłać do recki.

Moim zdaniem to własnie półotwarte HF2010 są bardziej opłacalne w swojej cenie, bo:

- są wygodniejsze dzięki welurowym padom (reszta cech porównywalna),

- mają cieplejszą charakterystykę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2019 o 21:43, Oskar2905 napisał:

OOOO!!! Iski :D @Szakovsky by się ucieszył :D . 

Tylko MDH9000, 9999 maja ten sam driver co Superlux 669. 
A MDH maja super unique hiper uber driver z bardzo niskim FS i niska indukcyjnością cewki. Czyli sama dobroc. 

Edytowane przez Szakovsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2019 o 12:46, Perul napisał:

Często porównujesz do ISK HF2010, ale jakoś nie widzę ich recenzji - jakby co to mam (niemodowane, nawet niewygrzane), mogę podesłać do recki.

Moim zdaniem to własnie półotwarte HF2010 są bardziej opłacalne w swojej cenie, bo:

- są wygodniejsze dzięki welurowym padom (reszta cech porównywalna),

- mają cieplejszą charakterystykę.

 

HF2010 testowałem kiedyś dla innego portalu. Dzięki za szybkie porównanie obu modeli - HF2010 rzeczywiście mogły być cieplejsze i trochę łagodniejsze w przekazie.

 

14 godzin temu, Szakovsky napisał:

Tylko MDH9000, 9999 maja ten sam driver co Superlux 669. 
A MDH maja super unique hiper uber driver z bardzo niskim FS i niska indukcyjnością cewki. Czyli sama dobroc. 

 

O, tych jeszcze nie znam. Czyli brać do testu jakbym miał możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maciux napisał:

 

HF2010 testowałem kiedyś dla innego portalu. Dzięki za szybkie porównanie obu modeli - HF2010 rzeczywiście mogły być cieplejsze i trochę łagodniejsze w przekazie.

 

 

O, tych jeszcze nie znam. Czyli brać do testu jakbym miał możliwość?

srednio, w stocku to bula straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności