Jump to content

Report

• Similar Content

• By mrbudyn
      Czy może ktoś się wypowiedzieć jak gra Cowon Plenue D2 na układzie CL43131 ?
      Czy będzie grał podobnie jak układ CL4398 w Topping D30?
      Szukam grajka na układzie Cirrus Logic, a nie mam jak przetestować Plenue D2. Może są inne grajki na układzie Cirrus Logic ?
      Dzięki za wszelkie uwagi.

• By Lowca Androidow
      Witam
      Już tu kiedyś pisałem i otrzymałem pomoc, dotyczyła odtwarzacza Pioneer XDP-100R, nie powiem, działa i dźwięk jest prawie idealny jak dla mnie :), ale czegoś wciąż brakuje, po przesiadce z Cowona to nie jest to, piszę bo chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś Cowon pod linuxem lub pełnym androidem, tak aby był program udźwiękawiający, tak zwany czytnik ekranu, chodzi o to, aby mógł obsługiwać to ktoś taki jak ja, czyli niewidomy.,  Warunek to Cowon, czytnik ekranu oraz bluetooth, cena również jest istotna, najlepiej max 3000 zł
      Z góry dziękuję za pomoc.
    • By ithilstone
      Witam,

Na testy zawitały do mnie słuchawki typu TWS (true wireless sound nie mylić z typical woman syndrome ;]]] )
      Phiaton BT700 i Cowon CT5 

i jedno dla porównania z Hifiman TWS600

Więcej napisze wkrótce a teraz tyko w ramach wstępu 

CT5 sa najmniejszymi TWSami jakie widziałem same słuchawki są leciutkie ale sprawiają wrażenie solidnych
      BT700 sa prawie tak duże jak Hifimany ale lżejsze - wykonanie równie dobre jak CT5 ale wizualnie wole Cowony - mam tez pewnie wątpliwości co do ergonomii (to wyjdzie dopiero w praniu) 
      Etui do BT700 ma tez malutki wbudowany głośniczek BT - ciekawy gadżet ale jest prawie 2 razy większe ( objętościowo) niż etui do CT5 wiec mniej przyjazne kieszeniom.

Dźwięk, baterie, łączność i ergonomie opisze w pełnej recenzji.

• By bulaj
      Dzień dobry

Mam dylemat, który odtwarzacz wybrać - oba mogę kupić od ręki, za dokładnie taką samą kwotę.
      W Cowonie kusi mnie czas pracy na jednym ładowaniu, w M2S moc na wyjściu.
      Co lepiej zagra z AT ATH-ESW9 i Denon AH-MM400 ?
      Proszę o pomoc w wyborze lub podsunięcie innych propozycji.

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy