Skocz do zawartości

Iriver T60, Następca T30


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Hello wszystkim! Mam taki mały problemik. Convertowałem pliki w foorbarze z "mp3 124 kbps q2.0" na "ogg 45 kbps, q-1.0" i teraz niektóre nie chcą mi działac. Dlaczego?(wie ktoś?). Na kompie jest wszystko ok, natomiast w playerku(iRiver t60) piosenka trwa...2sek, czasami 3sek. Kto wie niech pisze, z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zalezy do jakich spodni ;]

 

W normalnych jeansach/trekkingowych bardzo wygodnie - jesli masz jakies sexy ciasne, moze byc mniej wygodnie :D

 

Problemem jest czasem to, ze ze wzgledu na trojkat zawsze gdzies jest jakis kant, ktory moze sie zaplatac przy wyjmowaniu z kieszeni,

jesli spodnie sa z bardzo cienkiego materialu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Na wstępie chciabym zaznaczyć że temat sprzętu mp3 jest mi kompletnie obcy, w sumie w ogóle sprawy techniczne to dla mnie magia.

 

Czytając Wasze komentarze usiłuję się zdecydować na odtwarzacz mp3 - 4 gb, i chyba padło na T60. Przyznaję, również wzlędy estetyczne za tym przemawiają :P

 

Ponieważ rozumiem, że muszę dokupić do tego słuchawki chciałabym sie poradzić Was, co wybrać do tego sprzętu aby razem tworzyło mocny komplet?

 

Po laicku zaznaczę, że zalezy mi na czystym dźwieku, i bardzo ekhmm.. uniwersalnym (i do basów i gitarek i skrzypiec). Nie zalezy mi na dużej izolacji, bo źle się czuje nie słysząc rozjeżdżających mnie samochodów. I tak do 100 zł...

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakosta mała sugestia z mojej strony ;) - jeśli szukasz uniwersalnych słuchawek to PX100 będą rewelacyjne, dlatego jeśli masz ściśle określony budżet to proponowałbym zrezygnować z 4GB na rzecz 2GB i kupić właśnie PX100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakosta mała sugestia z mojej strony ;) - jeśli szukasz uniwersalnych słuchawek to PX100 będą rewelacyjne, dlatego jeśli masz ściśle określony budżet to proponowałbym zrezygnować z 4GB na rzecz 2GB i kupić właśnie PX100.

Myślę, że można kupić 4GB i poczekać aż będzie starczyło kasy na PX100. Jeżeli to nie wchodzi w grę to zrobiłbym jak radzi warlock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj cierpliwie na PXy a zostanie Ci wynagrodzone :D. W momencie porównania ich ze stockami zrozumiesz znaczenie frazy 'niebo a ziemia' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności