Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Iriver T60, Następca T30


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiemy od pewnego czasu T30 nie jest już dostępny. No może pojedyncze sztuki. Jednak T30 produkowany już nie jest na rzecz modelu iriver T60. Nowego dzieła koreańskiej firmy spodziewać się możemy koniec kwietnia w Azji oraz połowa maja (lub koniec maja) w Europie. Cały czas nie znam jeszcze decyzji co do US. Cena modelu nie jest jeszcze znana, jednak oscylować będzie w graniach cenowych obecnego modelu T10 (czyli około 350 zł 1GB).

 

Z technicznych aspektów wiemy cały czas to samo, czyli:

• Pamięć: 1GB, 2GB lub 4GB

• Wyświetlacz: 1.01" CSTN (128 x 64 pix) 65.000 kolorów

• Zasilanie: 1x AAA

• CZas pracy: 20 godzin

• CPU : Phillips+MLC

• Dyktafon i Radio (z możliwością nagrywania)

• Odtwarzanie: MPEG 1/2/2.5 Layer 3, WMA, OGG, ASF

• Convenient file manager : iriver plus 3 (MSG compatible)

 

 

ALE: Ja mam dzisiaj dla Was małe premierowe info :) Player może być dostępny w czterech lub nawet pięciu wersjach kolorystycznych. Obok znanych już z T50 wersji białej i czarnej pojawi się także, żółty, niebieski i może czerwony. Kolorowe wersje (zakładając, że czarny i biały to nie kolor ;)) będą raczej w odcieniach pastelowych - totalnie innych, niż te znane z modelu T10.

 

Co więcej mam dla Was premierowe fotki (a w zasadzie grafike 3D) jak te kolorki i same playerki będą się prezentować. W sumie poraz kolejny (ostatnio) udaje mi się zaprezentować Wam coś jako pierwszym na świecie :) Niby nic - ale mnie cieszy :)

 

 

iriver_t60_black.jpg iriver_t60_blue.jpg iriver_t60_white.jpg iriver_t60_yellow.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

OK. Mała aktualizacja. Mamy już datasheet dla modelu T60. Jego premiera na świecie przewidziana jest na początek maja. W Polsce? Jeszcze nie wiem, ale pewnie w połowie lub pod koniec.

 

Wiadomo już, że czerwona wersja obudowy sie jednak nie pojawi. Ewentualnie jako limitowana edycja, i zapewne nie w europie. T60 podobnie jak T50 będzie pracować w dwóch trybach MTP jak i MSC - a co za tym idzie będzie też obsługiwany przez iriverPlus 3.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
żadne kolorowe obudowy nie pomogą tym odtwarzaczą - i tak są brzydkie :)

To tak samo jak niektórzy mówią że Koss Porta Pro są 'brzydkie'. Rzecz gustu, lecz T50/T60 chyba nie podoba się większości.

Mi osobiście kolor czarny odpowiada, biały już trochę mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny i biały są IMO spoko, ale te pastele jakoś mi nie leżą... Bardziej podobały mi się zdecydowane, nasycone kolory T10-ki: granat, czerwień, a nie te wyprane kolorki... Co do wyglądu - T10 też się wielu nie podobał, a znalazł wielu zwolenników, chociaż miał w wyglądzie to "coś" - może ze względu na karabińczyk dodający mu "sportowego" image'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wydaje mi się, że tak samo będzie z t60 i t50. Bo co by o nich nie mówić- są charakterystyczne. A bycie charakterystycznymi z wyglądu często jest pierwszym krokiem do stania się legendą ;). Bo co do dźwięku nie ma większych wątpliwości- iRiver to iRiver, poniżej pewnego poziomu zejść nie powinien :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientacyjne (czyli nie 100% pewne) polskie ceny modelu T60. Data premiery raczej pierwsza połowa czerwca 2007:

 

iriver T60, 1GB - 329 PLN

iriver T60, 2GB - 399 PLN

iriver T60, 4GB - 499 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem... póki co dostałem od irivera... ale akcoesrtia do Clixa2. Muszę się wywiedzieć co z Clixem i T60. A jak dostanę to co? Jakieś życzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności