Skocz do zawartości

Jaki kolejny A&K?


Rekomendowane odpowiedzi

23 minutes ago, blueme said:

 

FiiO też robi postępy, ja bym ich nie deklasował. Szczególnie, że jak dotąd robili DAPy bardzo tanie - zwłaszcza na tle cen AK to oferta FiiO to jest jakaś totalna wyprzedaż ;)

 

Tak i wg mnie na prawdę niezłe. Problemy były dwa - jednak trochę zamulające oraz nieoczekiwane zmiany sygnatury po upgrade firmware (dla mnie to jest mocno kontrowersyjna sprawa).

M11PRO z opisów wygląda nieźle, nawet bardzo.

A jak to jest z nim - to w końcu jest sukcesja po X7II czy nadal czekamy na nowego flagowca? Trochę nie jestem na bieżąco.

 

A z DACów - Q5 grał bardzo fajnie, dużo lepiej niż bym się spodziewał po cenie.

 

Edytowane przez Nicodem
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Nicodem napisał:

 

Tak i wg mnie na prawdę niezłe. Problemy były dwa - jednak trochę zamulające oraz nieoczekiwane zmiany sygnatury po upgrade firmware (dla mnie to jest mocno kontrowersyjna sprawa).

M11PRO z opisów wygląda nieźle, nawet bardzo.

A jak to jest z nim - to w końcu jest sukcesja po X7II czy nadal czekamy na nowego flagowca? Trochę nie jestem na bieżąco.

 

A z DACów - Q5 grał bardzo fajnie, dużo lepiej niż bym się spodziewał po cenie.

 

X7 szedł chyba bardziej w kierunku analityczności, chociaż w M11 Pro też nie jest źle pod tym względem. Coś mi się kojarzy, że miało nie być następczy X7II, ale mogło mi się coś pomylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, tommir said:

X7 szedł chyba bardziej w kierunku analityczności, chociaż w M11 Pro też nie jest źle pod tym względem. Coś mi się kojarzy, że miało nie być następczy X7II, ale mogło mi się coś pomylić.

 

Miało na pewno nie być pod szyldem X bo się rozeszli z firmą która robiła im soft. Ale też i zapowiedzieli że będzie coś co go w sumie zastąpi i zaczynam skłaniać się ku temu że to właśnie M11PRO jest. 

To już go dostałeś i testujesz tak? Czekamy na opis.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2019 o 11:46, Nicodem napisał:

 

Miało na pewno nie być pod szyldem X bo się rozeszli z firmą która robiła im soft. Ale też i zapowiedzieli że będzie coś co go w sumie zastąpi i zaczynam skłaniać się ku temu że to właśnie M11PRO jest. 

To już go dostałeś i testujesz tak? Czekamy na opis.

 

 

Rodzi się w bólach ;) Sporo pracy zawodowej i nie bardzo jest jak przysiąść, ale będzie.

 

W tym miejscu opisałem swoje pierwsze wrażenia:

 

Edytowane przez tommir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności