Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Meizu HIFI DAC Headphone Amplifier PRO


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, chico99 napisał:

Można. Ale w tych pieniądzach masz Ibasso DC02 i nie sądzę żeby meizu miało coś do powiedzenia,

w konfrontacji z Ibasso.

 

Trzeba posłuchać - jest dużo fajnych adapterów tego typu. 

Meizu wcale nie musi grać gorzej od iBasso.

Edytowane przez awayeah
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten opa1622 jest dobrze zaimplementowany to będzie killer. Robiłem DAC\amp na tym i jest bardziej niż ok.

25 minut temu, chico99 napisał:

Bebechy mogą być ok ale gorzej z doświadczeniem w aplikacji.;)

 

1 godzinę temu, awayeah napisał:

 

Trzeba posłuchać - jest dużo fajnych adapterów tego typu. 

Meizu wcale nie musi grać gorzej od iBasso.

 

42 minuty temu, sar44 napisał:

Asahi kasei ak4490eq vs cirrus logic cs43131.Oba chyba dobre.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, sar44 napisał:

Kupiłem teraz tego meizu w ciemno ,czekam na przesyłkę .Mam telefon zte axon 7 mini z asahi kasei ak4962 ,

sprawdzę jak brzmi cs43131.Zobaczę czy będzie jakaś poprawa 

 

Jak masz axona, to nie wiem czy jest to krok do przodu ... Może być krok w bok. Oby nie w tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ok napiszę krótko axon vs ten kabelek to wielka różnica na plus meizu .Jest czyściej,więcej detali i głośniej o jakieś 30-35%. Nie wierzyłem ,że takie małe coś może grać lepiej niż smartphone. Jestem zadowolony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I jak to gra, ma ktoś porównanie z dragonflajami albo innymi tego typu rozwiązaniami?

 

W dniu 6.10.2019 o 16:34, chico99 napisał:

Bebechy mogą być ok ale gorzej z doświadczeniem w aplikacji.;)

 

Akurat Meizu zaczynało od DAPów, tutaj też był na nie hajp swego czasu. Wiem, bo sam miałem. Ich telefony muzyczne grają też IMHO lepiej niż konkurencja od LG, tylko ten FLYME :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tuptam napisał:

Różnica w jakości dźwięku będzie znaczna w odniesieniu do zwykłej wersji? Czy brać tę tańszą opcję.

Bierz pro - wysteruje nawet większe nauszniki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
W dniu 22.10.2019 o 13:31, sar44 napisał(a):

Witam ok napiszę krótko axon vs ten kabelek to wielka różnica na plus meizu .Jest czyściej,więcej detali i głośniej o jakieś 30-35%. Nie wierzyłem ,że takie małe coś może grać lepiej niż smartphone. Jestem zadowolony.

Jeśli coś gra lepiej niż ten Axon to będę szczęśliwy. Po zmianie kabelka na srebrny do fa7 przesłuchałem swoje wszystkie urządzenia i jestem zszokowany pewnymi zmianami na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności