Skocz do zawartości
  • 0

Bezprzewodowe nauszne do 400zł


Szelbi

Pytanie

Witam,

Przymierzam się do zakupu jakichś nausznych słuchawek bezprzewodowych, budżet około 400zł. Będę ich tylko poza domem, używał głównie w pociągu w drodze do pracy, ale w tej cenie oczywiście nie wymagam żadnego ANC. Charakterystykę dźwięku preferuję raczej V. Bardzo dobrze gdyby w zestawie było jakieś etui do wrzucenia ich do plecaka. Najlepiej gdyby wymiarowo było to coś podobnego jak SONY WH1000XM3 - mierzyłem je w sklepie i są idealne.. ale ponad dwukrotnie za drogie 😕 Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Poszperałem dziś dość sporo w internecie i wyselekcjonowałem kilka typów

1) TaoTronics BH060 z ANC

2) Boltune BH010 z ANC

3) Edifier W830BT bez ANC

Czy to prawda, że Edifier W830BT, który nie ma ANC zagra lepiej od pierwszej dwójki? Czy jednak w przypadku słuchania ich głównie w pociągu warto wybrać coś z ANC?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie do mnie przyszły i mam na głowie Audio Technica ATH-AR3BT no i wniosek jest taki... że je zwracam. 

Myślałem wcześniej, że chcę czegoś bardziej dyskretnego i wybrałem takie mniejsze słuchawki, ale jednak dźwięk, który się z nich wydobywa to nie jest to czego oczekuję. Nie ma tu za bardzo niskich tonów, scena jest wąska, mało szczegółów, całość jakby stłumiona, no lipa. Słuchawki dokanałowe za 30zł grają lepiej.

Chciałbym, żeby moje przyszłe słuchawki bezprzewodowe grały tak jak moje obecne przewodowe, które używam stacjonarnie Hyperx Cloud (Takstar Pro 80). Ile pieniędzy muszę wydać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cześć,

 

dorzuć ze 150-200 zł i poluj na nowe Sony WH-H900N. Ja nowe wyrwałem za poniżej 600 zł w polskim sklepie (nie dla idiotów). Hyperx Cloud to słuchawki bardzo dobre w swojej cenie i klasie, Sony za cenę 550-600 (nowe) również. Dodatkowo jest ANC (średnie, w biurze nawet się sprawdza, ale słabsze niż w nowszym Sony) przy czym nie psuje dźwięku. Po kablu grają słabiej. Wygoda dla mnie bardzo dobra, natomiast niektórzy narzekają. Polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JBLe zupełnie odpadają. Miałem okazję przymierzyć parę modeli i wszystkie za bardzo uciskają głowę, szczególnie w górnej części nauszników. 

Cena jaką mogę dać wzrasta do około 500-600pln. Gdybym mógł dać więcej to wziąłbym Sony WH-H900N, ale w moich pieniądzach ich raczej nie znajdę. WH-CH700N nie chcę bo brzmią według mnie dość płasko jak na swoją cenę.

Poproszę o jeszcze jakieś propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
JBLe zupełnie odpadają. Miałem okazję przymierzyć parę modeli i wszystkie za bardzo uciskają głowę, szczególnie w górnej części nauszników. 
Cena jaką mogę dać wzrasta do około 500-600pln. Gdybym mógł dać więcej to wziąłbym Sony WH-H900N, ale w moich pieniądzach ich raczej nie znajdę. WH-CH700N nie chcę bo brzmią według mnie dość płasko jak na swoją cenę.
Poproszę o jeszcze jakieś propozycje
No to jeszcze raz, Sony MDR-1ABT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, x X x napisał:
3 godziny temu, Szelbi napisał:
JBLe zupełnie odpadają. Miałem okazję przymierzyć parę modeli i wszystkie za bardzo uciskają głowę, szczególnie w górnej części nauszników. 
Cena jaką mogę dać wzrasta do około 500-600pln. Gdybym mógł dać więcej to wziąłbym Sony WH-H900N, ale w moich pieniądzach ich raczej nie znajdę. WH-CH700N nie chcę bo brzmią według mnie dość płasko jak na swoją cenę.
Poproszę o jeszcze jakieś propozycje

No to jeszcze raz, Sony MDR-1ABT.

 

Powiem Ci tak. Obejrzałem kilka recenzji tych słuchawek i się nawet napaliłem. Tym bardziej jak później zobaczyłem Twoją cenę - pomyślałem, że to chyba będzie to. Ale później zobaczyłem zdjęcia... i niestety muszę odpuścić. Aczkolwiek bardzo dziękuję za propozycję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

 

 

 

Powiem Ci tak. Obejrzałem kilka recenzji tych słuchawek i się nawet napaliłem. Tym bardziej jak później zobaczyłem Twoją cenę - pomyślałem, że to chyba będzie to. Ale później zobaczyłem zdjęcia... i niestety muszę odpuścić. Aczkolwiek bardzo dziękuję za propozycję

 

Napisałem jeszcze raz, bo propozycja (modelu) wydaje mi się trafiona (zresztą sam to zauważyłeś), a w ogóle się nie odniosłeś do tej propozycji. Wiesz, nie każe Ci kupować moich, znajdziesz je w necie jako nowe i pewnie taniej, niż planowałeś wydać. Ale no kurde, słuchawki chyba nie służą do tego aby się pokazać, tylko aby słuchać na nich dobrej muzyki i sprawiać sobie przyjemność default_wink.png Moim zdaniem nie są takie złe, używałem ich dość długo i nie było mi wstyd default_biggrin.png No i są nowe pady. Warto się zastanowić - nad tym modelem, i nad moimi. Zawsze możemy też coś ponegocjować default_wink.png

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
21 godzin temu, Szelbi napisał:

JBLe zupełnie odpadają. Miałem okazję przymierzyć parę modeli i wszystkie za bardzo uciskają głowę, szczególnie w górnej części nauszników. 

Cena jaką mogę dać wzrasta do około 500-600pln. Gdybym mógł dać więcej to wziąłbym Sony WH-H900N, ale w moich pieniądzach ich raczej nie znajdę. WH-CH700N nie chcę bo brzmią według mnie dość płasko jak na swoją cenę.

Poproszę o jeszcze jakieś propozycje

 

Za 600 zł spokojnie nowe WH-900N dostaniesz ze sklepu w Polsce. Używane idealne za 500 zł też spokojnie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności