Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jakie Słuchawki?


soulfreeq

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić słuchawki do odtwarzacz mp3 (iriver ifp-890) takie z pałąkiem utrzymującym je za głową(neckband), w granicach 60zł??

Myślałem nad tymi

Creative Backphones HQ-80 ?

Koss KSC 17 ?

Ale pordzcie jakie są dobre(nie koniecznie te które wymieniłem)?

Może jakieś z Sennheisera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić słuchawki do odtwarzacz mp3 (iriver ifp-890) takie z pałąkiem utrzymującym je za głową(neckband), w granicach 60zł??

Myślałem nad tymi

Creative Backphones HQ-80 ?

Koss KSC 17 ?

Ale pordzcie jakie są dobre(nie koniecznie te które wymieniłem)?

Może jakieś z Sennheisera?

 

creativy na pewno nie dry.gif

kossy sam posiadam i jestem całkiem zadowolony, choć brakuje mi w nich basu (ale od basu to mam ep-630) - nawet myśle nad zmianą na coś innego

 

z sennheisera to dopiero kolo 100 zeta - px100 (podobno są wersje z neckbandem)

lub kossy sporta pro.

na razie tylko tyle mi do glowy przychodzi..

 

gdybyś chciał z pałąkiem na głowę a nie za głową to byłoby większe pole do wyboru.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generals

A ty posiadasz te philipsy??

Chciałbym sie dowiedzieć czy naprawde maja taką dobrą jakosć dzwieku(od kogos kto ich ma!!)

Czy są wygodne w noszeniu i czy przylegają dobrze do ucha. Wcześniej miałem tdk NP-100 i one nie przylegały za dobrze, zwłaszcz było to czuć przy jeżdzie na rowerze kiedy wiatr wiał po uszach :angry:

Czy te sie opłaca:

http://www.allegro.pl/item174647582_philip..._vat_gwar_.html

??????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja swje kupilem uzywane od osoby z forum za 65zł z przesylka :)

dzwiek maja bardzo ładny.. choc poczatkowo bylem troszke zniesmaczony.. po prostu maja całkowicie inny niz moje dotychczasowe.. są ciemne!, basy mają bombowe ;)

 

a z wygoda .. to tak hmm poczatkowo gdy je zalozylem to zastanawiałem sie po co ja je kupilem..., w sumie sa wygodne, jednakze trzeba sie do nich przyzwyczaic, przynajmniej w moim przypadku tak bylo, poczatkowo strasznie czulem ze mam ja na uszach, i mialem uczucie jakby mialy zaraz spasc :P

teraz jest duzo lepiej!, aczkolwiek nie są dalej tak wygodne jak hp200 (pełnowymiarowe), ogolnie rzecz biorąc szkoda ze maja ten pałąk, wydaje mi sie ze lepszą konstrukcją sa jednak ksc75, bez pałaka, on i tak w bardzo malym stopniu przytrzymuje te słuchawki, a jak jestes dostatecznie szczupły, to juz wogole w niczym nie pomaga przy noszeniu ich.., a czasem potrafi wkurzyc.. np gdy masz kurtke zimową to czuc go na szyi..

 

Takze o ile dzwiek mi sie bardzo podoba, to jednak mysle ze ksc75 mogą byc wygodniejsze.. (nie uzywalem takich nigdy!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z wygoda .. to tak hmm poczatkowo gdy je zalozylem to zastanawiałem sie po co ja je kupilem..., w sumie sa wygodne, jednakze trzeba sie do nich przyzwyczaic, przynajmniej w moim przypadku tak bylo, poczatkowo strasznie czulem ze mam ja na uszach, i mialem uczucie jakby mialy zaraz spasc :P

 

To znaczy- czuć ze maja spaść czy spadają??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności