Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Zamknięte, wokółuszne, stacjonarne


PatLove

Pytanie

Jak w temacie-poszukuje zamkniętych, wokółusznych słuchawek do stacjonarnego użytku podczas nocnej pracy przy komputerze, które współpracować będą z ifi le nano. Odsłuchy czasami nawet do 6h, a wiec poza walorami audio ważny jest komfort i materiały-naturalna skóra itd.

 

Na razie po lekturze forum biorę pod uwagę:

 

Beyerdynamic DT150

AKG K550 mk3

Audio-Technica ath-sr9

Sennheiser Momentum 2 AEi

Audioquest Nightowl (które niestety są dość mocno poza budżetem)

 

Proszę o jakieś sugestie, które, dlaczego itd

 

 

Edytowane przez PatLove
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
1 godzinę temu, retter napisał:

Mowisz o ON czy OVER?
Bo h6 to odpowiednik m2 ON.

pisane mobilnie
 

Jak dla mnie h6 mają tyle samo miejsca na uszy co momentum 2. H6 to na pewno nie jest typowy on ear. Moje uszy wchodziły całe do środka choć opierały się o brzegi padów że względu na kolisty kształt. Natomiast ta skóra z małych owieczek jest tak miękka, a pady tak wyprofilowane, że można w nich siedzieć godzinami.

 

@PatLove gen 2 różni się od pierwszej jedynie zmianami kosmetycznymi w budowie i lekko zmodyfikowanym strojeniem, dodali trochę midbasu. Z perspektywy czasu to jedynki mi się bardziej podobały.

Edytowane przez zdzichon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@zdzichon tak ale miales Momentum ON rar, czy OVER war?

z jakim wzmacniaczem parowałeś te H6tki? 
U mnie mają grać z ifi iDSD le nano, które gra w miarę równo ale jednak delikatnie rozjaśnia wiec jeżeli gen 1 była jaśniejsza od gen 2 to tym bardziej odpada bo będzie za ostro.

Edytowane przez PatLove
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
30 minut temu, zdzichon napisał:

Miałem momentum over ear.

 

H6 grały głównie z V30 z którym łapały świetną synergię a który za ciemny to też nie jest.

Jest tak, jak mówi Zdzichon, H6 były o klasę lepsze, też miałem okazję je porównać w bliskim odstępie czasu. Momentumy były natomiast dla mnie dużo bardziej wygodne - mięciutkie pady i ten podwójny headband - chyba nie miałem drugich tak wygodnych zamkniętych. Ale sama sygnatura mocno przeciętna - buła na basie, wycofana średnica, koc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Najner z tą wycofaną średnicą to chyba trochę przesadzasz. Jak już to góra jest cofnięta, przez to słuchawki są niemęczące w odbiorze.

 

Słuchawki nauszne, nie wiem, jak wygodne, to ja sobie nie wyobrażam 6 godzin na głowie. Tylko wokółuszne. @PatLove kup używki dwa modele, porównaj i odsprzedaj słabszy, bo już jesteś w takim miejscu, że pytaniami będziesz miał tylko coraz większy mętlik, a nic nie zastąpi doświadczenia, szczególnie co do komfortu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jednak BO to chyba nie to...

Dzisiaj miałem styczność co prawda z H7 ale konstrukcyjnie to chyba to samo, H6 (?)

Po pierwsze są na mnie za duże nawet po zmniejszeniu pałąka na min nie opiera mi się on o potylice, po drugie wcale jakość ich jakość wykonania mnie nie powaliła, a już w szczególności plastikowe elementy elementy muszli. Znacznie lepiej leżą mi na głowie Momentum i w mojej ocenie są również lepiej wykonane.

W kwestii dźwięku nie mogę się wypowiedzieć bo BO to był model H7, nie H6, a Momentum nie było mi dane posłuchać bo moj telefon nie ma wejścia słuchawkowego. 
 

A co powiecie o Brainwavz HM5?

Edytowane przez PatLove
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności