Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

The Last Of Us II - Playstation 4


mrbudyn

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko dla TLoU 2 kupiłem ps4 (na premiere spod lady z Media Expert - dwie przyjechały :)). Każde przełożenie premiery gry mnie wkur.. bo żyleta już ledwo zipie, coś niedobrego dzieje się z napędem, sama z siebie też  "pipczy" jak coś jej odbije, że muszę ją w nocy z gniazdka zasilania wyłączać heh. Musi dotrzymać do premiery, wytrzymać przejście TLoU 2 i wtedy może już spokojnie "odejść" :) Tylko synek będzie załamany, że w "Fortnita" już nie pogra. A co do samego TLoU2 to moim zdaniem jedynki fabularnie absolutnie nie przebije, to niemożliwe i z jednej strony chciałbym przygody Joela i Eli zapamiętać jako historia zamknięta w jedynce a z drugiej  człowiek tak wszedł w ten świat i polubił bohaterów, że nawet jak będzie wyraźnie słabiej to ... biere na premiere!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem użytkownikiem Xboxa od lat, ale kupiłem PS4 Slim dla Exców, bo Xbox=tanie granie (mam 3 lata Game Pass Ultimate za darmo) i czytając Wasze komentarze strasznie napaliłem się na TLOU, tym bardzie, że leży mi nówka na półce ;) Na razie pykam w Kolekcję Nathana Drake-a , miło że dali za darmo. Pierwsza gra jaką ukończyłem to był Gow, bardzo podobał mi się. Jedynie z padem walczę, nie mogę ni jak się przyzwyczaić, ten od xboxa lepiej mi leży w rekach. 
Xbox stoi mi  w salonie podłączony pod Denona, a PS4 postawiłem w sypialni i wpiąłem w niego DAC/AMP Nexum Aqua przez USB i do tego AKG K550 MKII :) 
Co jeszcze polecacie? Spidermana warto?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Już jutro upada embargo na recki TLoU 2. A dzisiaj poznamy przyszłość "plejstejszynowego gejmingu" na najbliższe 5 lat, ciekawe jak będą się prezentowały nowego giery na ps5. Ps. Kasa na "piątkę" już odłożona ale jak zwalą TLoU 2 to nie kupię hehe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ND robi świetne gry, właśnie ogrywam U4 :)

TLoU2 będzie pewnie jedną z lepszych gier generacji. Mi co prawda średnio podoba się pomysł na fabułę i bohaterów dla tej części, ale może większości przypadnie do gustu. Później CP2077 i możemy zamknąć tą generacje konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony się dziwnie zachowuje od jakiegoś czasu. Olali e3 w zeszłym roku i w tym roku też mieli nie mieć konferencji. O ps5 w sumie niewiele wiadomo a to co wiadomo było podawane jakimiś dziwnymi kanałami w stylu totalnie nudnej i beznadziejnej prezentacji Cernego. O grach też cisza. Jak nie wejdą dzisiaj z buta w prawdziwymi bombami to ja już nie wiem w co oni sobie pogrywają.

 

Microsoft poza ceną w zasadzie powiedział wszystko włącznie z tym że na gry sobie poczekamy kilka lat. Mogą mieć najmocniejszą konsolę i najlepsze usługi ale bez gier to ja tego nie kupuje.

 

O TLoU2 jestem spokojny, że będą same dziesiątki, przeciez to Naughty Dog.

 

@Palpatine zapomniałeś o Ghost of Tsushima.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to zawsze tak jest jak startuje generacja, że są jakieś gry ale killerów przez pierwszy rok to raczej nie ma, bardziej średniaki i w najlepszym raziw solidne gry z posmakiem nextgenowych rozwiązań. Wyjątkiem był Switch z jedną z najlepszych gier w historii już w dniu premiery konsoli.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałem plejaki, teraz 4 Pro, ale Cyberpunka ogram na XBOX. Kupiłem wersję limitowaną, też żeby ograć exy na Xboxa. Plan jest taki, ogrywam TLOU2 ma 4 Pro i sprzedaję konsolę. Czekam na Cyberpunka, w międzyczasie bawiąc się Xboxem, potem sprzedaję i kupuję PS5. Albo wcześniej, jeśli będzie już przedsprzedaż. TLOU to jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza gra, w jaką grałem, więc liczę na dużo.




b3d31b29f94d6af70edf2d428b53c55d.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zapowiadali PS4 to były zapowiedziane Ucharted, Gow i pare innych. Tutaj nic...na dzień dzisiejszy przynajmniej

[mention=7231]all999[/mention] bardzo fajny ten klocek. Niestety na X CP chodzi najsłabiej póki co, stąd przełożenie premiery gry (główny powód). 

To niech się kurde ogarną default_smile.png

 

A jeszcze offtopik, gram właśnie w Gears 5. Grafika jest spektakularna, a optymalizacja robi wrażenie - 60fps. Na Playu czegoś takiego nie doświadczyłem. Trudno mi sobie wyobrazić takie Gears 6 na kolejną generację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Gears 6 na pc i czułem się jak bym grał w w rimejk którejś części z poprzedniej generacji konsol. Grafika świeża, ale gameplay nic się nie zmienił od tego co pamiętam z xboxa 360. Otwarty świat to pustynia i wszystko jakieś takie drewniane. Próbują ciągnąć markę ale widać, że nie mają na to żadnego pomysłu.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniają się od pół roku. Dzisiaj jest znacznie lepiej niż pół roku temu.
Hmmm Gear nigdy mnie nie porwały, nie jestem chyba targetem. Mało tam opowieści i fabuły.
Absolutnie nie zbliża się do najlepszych gier typu TLOU, Uncharted, czy Days Gone. Nie ten klimat i fabuła. Ale wizualnie to jest coś pięknego. Poza tym nie kojarzę, żebym na PS grał w cokolwiek w 4K/60fps.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już piszą, że po tej grze w żadną inną nie chce się grać. I dokładnie znam to uczucie. Po W3 żadna gra nie przyciągnęła mnie na dłużej niż parę godzin. Przez trzy/cztery lata nie ukończyłem żadnej gry. Dopiero Bloodbrone to zmienił, ale to jest perełka sama w sobie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie potrzebnie obejrzałem i przeczytałem recenzję ..... ciężki tydzień czekania. 

To musi się udać! Next weekend for TLoU 2. Nikogo nie zapraszać na chatę, tylko zaopatrzyć się w wiatrak przed gorącem! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności