Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

The Last Of Us II - Playstation 4


mrbudyn

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz więcej informacji odnośnie najnowszej odsłony TLoU II na PS4. Zapewne spora grupa forumowiczów czeka na ten tytuł.

Szkoda, że trzeba jeszcze poczekać do 21.02.2020 .....

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Pierwsza część to jedna z najlepszych jeśli nie najlepsza gra Video. Prawdziwa gra dla dorosłych. Prawdziwe postacie, dialogi,dobry gameplay. Coś naprawdę szczególnego, jeśli porównać to do gierek od na przykład UBI czyli dokładnie tej samej formy gameplay w różnych ubraniach jak seria Assasin Creed(W Odysey Infantylne dialogi,milion tych samych misji, ledwo pierwszą wyspę zmordowałem) Far Cry itp itd. 

Grałem w wersję remaster na ps4. Przed dwójką chyba trzeba będzie jeszcze raz przejść.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przyznam rację. Klimatu i grywalności fabularnej jej nie brakuje. 

Akurat gry gatunku TPP są najlepsze. Oczywiście są krótsze i dłuższe, ale to juz inny temat 😉.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 była świetna. Pamiętam, że gdzieś w filmikach "od kuchni" dostępnych w edycji zremasterowanej (albo to może było w Uncharted 4?) twórcy przyznali, że po skończeniu pierwszej części musieli, czy wręcz potrzebowali jakiegoś zresetowania się, tak ich własna produkcja emocjonalnie dobiła. Ja też miałem "filmowego kaca" przez jakiś czas po ukończeniu, bo właśnie to jak ta produkcja oddziaływała na emocje, to czegoś takiego nie doświadczyłem w żadnej innej grze i kto wie, być może także i filmie. 

 

Do tego świetny gameplay. Bardzo ciekawy pomysł na zarażonych. Bardzo ładna grafika. 

 

Naughty Dog, podobnie chyba jak Rockstar Games, nie robi słabych gier. Seria Crash Bandicoot, Uncharted... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekalem na zapowiedz Uncharted 4 a Ci pokazali jakies The Last of Us i bylem zawiedziony. Potem przeszedlem TLoU i czekalem na zapowiedz dwójki, a Ci wtedy pokazali Unharted 4 i znowu bylem zawiedziony. Generalnie naughty dog robi wspaniale gry ale zawodzi jesli chodzi o kolejnosc ich wydawania :P

 

To juz 6 lat odkad w nia gralem na ps3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przeszedłem na premierę. Z tego co pamiętam to nawet dwa razy, ponieważ średni poziom trudności nie był żadnym wyzwaniem. Wielkim fanem jedynki nie jestem, ale przejdę dwójkę w swoim czasie. Sporo dobrych gier wychodzi na kieniec żywota PS4: RDR2, TLoUII, Cyberpunk, Death Stranding. Może jakieś Demon' Souls2? Please From Software ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine No ja mam trochę gier odłożonych z samego Plusa, m.in. Bloodborne, podobno taki hit. Kiedyś może w końcu się przemogę i uruchomię :)

 

@SpawnNo to musiał być efekt tego kaca po wydaniu TLoU o którym wspominałem wyżej :P Ewentualnie jakieś naciski Sony, albo jedno i drugie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palpatine napisał:

@Undertaker BB to wg mnie najlepsza gra tej generacji konsol. Ale ja jestem soulslike

U mnie bloodborne sie nawet w dziesiątce nie załapało :P

 

1. Zelda: Breath of the Wild

2. Wiedzmin 3

3. God of War

4. Hollow Knight

5. Super Mario Oddysey

6. Metal Gear Solid: Phantom Pain

7. Red Dead Redemption 2

8. Nier Automata

9. Talos Principle

10. Uncharted 4

 

Gta V i The last of Us nie licze bo w jedna gralem na x360 a w druga na ps3.

 

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PalpatineJa kupiłem konsolę w głównej mierze pod Gran Turismo Sport. Generalnie nigdy nie byłem jakimś zapalonym graczem, ale wszystkie Unchartedy (oprócz tego dodatku, jakoś zapomniałem o nim, trzeba będzie nadrobić) ograłem, do tego Ratcheta, Beyond/Heavy Rain, a w kolejce Detroit: Become Human, na pewno też RDR2 i Days Gone. 

 

Sony ma najlepsze exy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Last of Us to była imo jedna z najbardziej dojrzałych historii w grach wideo, a dla mnie jako fana "Drogi" z Viggo Mortensenem pozycja wręcz miodna. Boję się tylko, że jak wyjdzie dwójka, to nie będzie szans przysiąść na dłużej przed TV i wczuć się w klimat. RDR 2 leży na półce niemal od premiery, zaraz wyjdzie na PC, a ja dalej nie zagrałem 😥 God of War i Spider Man tak samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zolwinho napisał:

The Last of Us to była imo jedna z najbardziej dojrzałych historii w grach wideo, a dla mnie jako fana "Drogi" z Viggo Mortensenem pozycja wręcz miodna. Boję się tylko, że jak wyjdzie dwójka, to nie będzie szans przysiąść na dłużej przed TV i wczuć się w klimat. RDR 2 leży na półce niemal od premiery, zaraz wyjdzie na PC, a ja dalej nie zagrałem 😥 God of War i Spider Man tak samo...

No na RDR2 zarezerwuj sobie duuużo czasu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Palpatine napisał:

Jest teraz promka na RDR2 ale tak się właśnie zastanawiam czy wytrwam przy tv...

Jak się wczujesz w historię to dasz radę :)

Gra poza tym jest przeciekawa dla oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
13 minut temu, mrbudyn napisał:

Piękna sprawa. Oby upałów nie było, bo konsola nie wytrzyma ;) 

No weź nie kracz, ja swoją ps4 kupiłem w grudniu 2013 i zamierzam na niej dociągnać do premiery ps5 przechodząc jeszcze przynajmniej The last of Us 2 i Ghost of Tsushima :D

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Spawn napisał:

No weź nie kracz, ja swoją ps4 kupiłem w grudniu 2013 i zamierzam na niej dociągnać do premiery ps5 przechodząc jeszcze z pewnością The last of Us i Ghost of Tsushima :D

Będzie głośno, ale dociągniemy na naszych maszynach :D . Moja PRO była smarowana na nowo i trochę ciszej się poci przy wymagających produkcjach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też rozbierałem swoją jakiś rok temu żeby zmienić pastę i byłem pozytywnie zaskoczony stosunkowo małą ilością kurzu i paprochów w środku oraz wiadomo że pasta sucha ale nie aż taki wiór jak nie raz miałem w PC. Żeby nie bylo aż tak cudownie to jakieś 2 lata temu zaczęło się u mnie randomowe wysuwanie płyty podczas gry. Czasami co kilka dni, czasami co parę godzin. Jako że nie jest to odosobniony przypadek to jest trochę tutoriali na necie jak sobie z tym poradzić i wybrałem najskuteczniejszy i najmniej inwazyjny czyli zaklejenie taśmą klejącą czujnika do wysuwania płyty i wysuwanie jej padem z menu. 100% skuteczność ;) W padzie wymieniałem gałki na inne bo się wyślizgały i jak potem miałem wymieniać drugi raz to bateria już taka słaba była że po prostu kupiłem nowego pada V2 w kolorze moro :P Sixxaxis i DualShockS3 z ps3 były mniej wygodne ale jednak pancerne w porównaiu do DualShock4.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności