Jump to content
joinally

Topping DX7 Pro VS DX7s

Recommended Posts

Cześć. Czy ktoś z was miał już w rękach DX7 Pro?

Pytałem o dostępność Audiotop, ale napisali, że nie wiedzą kiedy będą mieć w ofercie. Chyba mi zostanie Aliexpress 😕

Siema @figer. DX7 Pro na pewno się pojawi u nas w ofercie. Jednak jest mały problem.

Sabre ma jakiś problem z produkcją któregoś z układów który jest dodatkowo montowany w DX7 Pro. Na ten moment produkcja u Toppinga stoi z powodu braku podzespołów. Produkcja ruszy dopiero pod koniec lutego. Więc trzeba uzbroić w cierpliwość.

Oczywiście, możesz go sprowadzić z Aliexpress, ale to na własne ryzyko. :P Tymczasowo możesz od nas wypożyczyć starszą DX7s i zobaczyć czy Ci takie brzmienie podchodzi. 

Jest na co czekać.

a7cd61d7-cda4-4416-a114-f36bced43b46.jpg54852e47-c78d-40ab-bd2f-2d13256f1da6.jpgb79d188a-6cc0-4a3a-80e9-e32b882ae8c4.jpg

Edited by D@rkSid3

W dniu 12.01.2020 o 00:02, D@rkSid3 napisał:

...Oczywiście, możesz go sprowadzić z Aliexpress, ale to na własne ryzyko. :P Tymczasowo możesz od nas wypożyczyć starszą DX7s i zobaczyć czy Ci takie brzmienie podchodzi. 

Jest na co czekać.

Chyba raczej zaczekam, bo jednak jest to wartość już niebagatelna, a Chińczycy dają tylko rok gwarancji. Dodatkowo wysyłają tylko DHL, więc 100% pewności, że zapłacę cło.

Więc jeżeli nie będziecie szaleli z cenami, to kupię, bo ten sprzęt spełnia wszystkie warunki jakie postawiłem nowemu wzmacniaczowi słuchawkowemu - czyli zdolność napędzenia słuchawek 600 ohm, DAC, bluetooth 5.0 z obsługą wysokich gęstości, wymienne opampy, dobry zintegrowany zasilacz.

Z przykrością muszę stwierdzić, że gdyby DX3 pro miał lepszy wzmacniacz słuchawkowy, to starczyłby mi. Nie mam parcia na złącza zbalansowane.

Dziękuję za propozycję pożyczki sprzętu. 😊

Może skorzystam, aczkolwiek i tak docelowo będę bawił się opampami sprawdzając brzmienie z Muses03 lub Burson v6 i brzmienie fabryczne może się różnić od tego finalnego.

W dniu 13.01.2020 o 17:40, figer napisał:

Z przykrością muszę stwierdzić, że gdyby DX3 pro miał lepszy wzmacniacz słuchawkowy, to starczyłby mi.

Chodzi o moc czy jakość?

W dniu 21.01.2020 o 22:59, rysiul napisał:

Chodzi o moc czy jakość?

Chodzi o moc. Nawet Chińczycy na Aliexpress z przykrością twierdzili, że nie wysteruje dobrze słuchawek 600 ohm. A oni raczej naciągają rzeczywistość i ciężko im przyznać, że coś nie jest superhiper. Jeżeli chodzi o jakość, to DX3 pro jest opisywany jako super sprzęt w ramach budżetu który trzeba na niego przeznaczyć.

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Swordfish_
      "Audio Analogue AAdac to pierwszy w aktualnej ofercie włoskiego producenta przetwornik cyfrowo-analogowy. Stanowi on cześć linii PureAA, na którą obecnie składają się trzy urządzenia."

https://hifizone.pl/recenzja-audio-analogue-aadac/

Pozdrawiam i miłej lektury!
    • By Swordfish_
      "Shanling M0 to obecnie najmniejszy i jednocześnie najbardziej przystępny cenowo odtwarzacz przenośny w ofercie tego dość znanego już na naszym rynku producenta. Przy czym już na wstępie należałoby by się zastanowić nad tym, czy aby na pewno można ten model określić, jako budżetowy."

https://hifizone.pl/recenzja-shanling-m0/

Miłej lektury i do następnego! :)
    • By audionanik
      Majkel już dawno temu odgrażał się, że poskłada jedynie słusznego daka, dzięki któremu będzie mógł nas audiofili ogolić z pieniędzy, a następnie kupić sobie dom w Nowej Zelandii lub na południowym wybrzeżu Francji, gdzie do końca życia pławiłby się w słodkim nieróbstwie.
       Kiedy więc zarzucił przynętę w statusach i potwierdził, że pułapka na audiofilityków już jest zastawiona, postanowiłem ją przetestować. Nawet nie musiałem zabierać swojego sprzętu, gdyż majkelowe bajery (jedne i drugie) w duecie z balantine znam dosłownie na wylot, także ze swoim dakiem (najlepszym na świecie).
      No i co my tu mamy? Jak zwykle „solidną i estetyczną” obudowę hammonda, zasilanie wewnętrzne akumulatorowe, płytkę z saberkiem ess9038, świetny stopień wyjściowy, separację galwaniczną espedifa oraz liczne ulepszenia i czary voodoo - klocek jest audiofilsko namaszczony! Jest też gotów (po włożeniu do większej obudowy) na zastosowanie w nim odbiornika usb amanero.
      Powiem od razu, że mój dac już nie jest Najlepszy Na Świecie. Tak dobrej i zróżnicowanej góry, średnicy w tylu odcieniach i konturowego basu jeszcze nie słyszałem (a przecież kość ess9038 jest mi znana z matrixa w wersji pro - i nic). W daczku Majkela doszło do unikalnego połączenia chirurgicznej precyzji i muzykalności(!) - nie żartuję.
      Nie znam jego ostatecznej ceny, ale znam ten chytry błysk w oku Majkela - będzie kroił do żywego mięsa. Jeżeli ktoś chce tego uniknąć lepiej niech nie słucha tego daca.
      Wiem że jakieś muszki już wpadły w sieć (było nie słuchać) więc może opiszą tu swoje doświadczenia.

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy