Jump to content
mrbudyn

Kabel do HiFiMAN HE-400i?

Recommended Posts

Witam.

Chcę zmienić przewód/kabel w słuchawkach He-400i, bo oryginalny jest za sztywny i trochę mnie to wkurza..... Ale.....

Czy jest możliwość zrobienia takiego, który poprawił by akcent jazzowy? 

5 godzin temu, mrbudyn napisał:

Czy jest możliwość zrobienia takiego, który poprawił by akcent jazzowy?

Co to jest "akcent jazzowy"?

Nie wiem czy dobrze napiszę....Poprawił wyrazistość/jasność instrumentów w tym gatunku, scenę. 

Miałem hybrydę od Jimmiego Dragona i właśnie tak zadziałał, ale jakiejś spektakularnej zmiany nie należy się spodziewać. To tylko kabel.

• Thanks 1

Z tych, które ja robię, to cynowana miedź najbliżej tych oczekiwań, poniżej akurat do HD650, ale wtyczki inne to nie problem.

IMG_20190226_110328.jpg

• Like 1

Resztę obgadamy na PM. Dzięki

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By mrbudyn
      Witam,

zastanawiam się nad słuchawkami do muzyki klasycznej i jazzu. Wybór jak na razie pada na dwa modele : DT880 Edition i HE-400i.
      Dwa odmienne modele, różna cena i brzmienie muzyki.....

Temat do zamknięcia. 

• By Break_Master
      Witam melomanów;) moje pytanie dotyczy właścicieli słuchawek Shure 535 lub osób które takowe posiadały. Mam okazję kupić internetowo te sluchawki, tylko jest jeden problem, mianowicie kabel jest przerwany od strony lewej sluchawki przez co sprzedawca nie może mnie zapewnić czy same sluchawki graja (dlatego sprzedaje je jako uszkodzone). Mysle sobie ok kupie nowy kabel i po problemie tylko tu nasuwa sie moje pytanie. Czy samo to, ze kabel jest urwany po jednej stronie sprawia ze sluchawki wogole nie graja, czy powinny grać tylko na stronie prawej(gdzie kabel jest caly)? Nie chce się rozczarować po zakupie, dlatego pytanie kieruje do osób które bawiły się w wymianę kabla tego producenta. 

Jeśli temat założony jest w złym miejscu proszę o jego przeniesienie.
    • By Mch122
      Hej
      Poszukuję nowego kabla do ISK HD 9999 (ten oryginalny jakoś mi się źle ułożył i zachaczyłem nim o biurko i dźwięk jest taki zniekształcony,wina kabla na sto pro bo sprawdzałem z tamtym drugim i było wszystko ok)
      Budżet  hmm nwm na pewno nie coś za 5 zł ale też  nie wiadomo jaka kwota , żeby zgrało się z ISKami
      Nwm czy to ważne ale mam Dragonfly'a Black
      @Szakovsky słyszałem że ty jesteś znawcą w tym temacie
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy