Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

2.0 zamiast słuchawek do laptopa


kamul

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam czegoś, żeby kiedy mogę nie siedzieć w słuchawkach to nie "grzać" uszu, a co będzie dobrze brzmiało.

Podłączę bezpośrednio do laptopa także, będę siedział blisko/właściwie przy głośnikach.

Preferencji dźwiękowych poza naturalnym brzmieniem nie mam specjalnych. Na co dzień siedzę w bose qc na uszach ale są dni, kiedy zamiast tego mogę być przy głośnikach a te z laptopa ranią uszy.

Jakieś sensowne nieduże propozycje?

Cenowo raczej jestem otwarty. Kiedyś słuchałem z logitech z5450 ale ten zestaw jest zdecydowanie zbyt duży, a dźwiękowo powiedzmy akceptowalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej "głośniki" nie są synonimem "nieduży", a laptop to raczej sprzęt przenośny. Zdecydowanie prościej kupić pchełki/ doki albo ewentualnie jakieś nauszne zamiast wokółusznych powinno być lepiej. Ja bym szedł tak w ok. 200- 300 zł jeżeli chodzi o przedział cenowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 27.09.2019 o 18:24, conrad1975 napisał:

Ja na lato kupiłem IEMy :) i przestało mnie grzać w uszaki :) może to jakaś  alternatywa ?

Mam już phonaki i Ety SR4, chciałbym, żeby uszy odpoczęły od słuchawek.

 

W dniu 28.09.2019 o 10:59, Marek1415 napisał:

Raczej "głośniki" nie są synonimem "nieduży", a laptop to raczej sprzęt przenośny. Zdecydowanie prościej kupić pchełki/ doki albo ewentualnie jakieś nauszne zamiast wokółusznych powinno być lepiej. Ja bym szedł tak w ok. 200- 300 zł jeżeli chodzi o przedział cenowy.

Bose które mam nie są over-ear, to QC3 i wygodnie się w nich słucha, ale jw. chcę dać "odpocząć" uszom

 

19 godzin temu, soulreaver napisał:

A może coś pomiędzy słuchawkami a głośnikami? AKG K1000? :D

ciekawostka ale jw. ;) 

 

W dniu 28.09.2019 o 15:26, espe0 napisał:

Creative GigaWorks HD50

O coś takiego może mi chodzić, ale fajnie gdybym miał jeszcze jakieś alternatywne propozycje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bardzo porządny dźwięk dają microlaby B77 i oczywiście wyższe modele zapewne. A ja jestem nieźle zdziwiony jakością brzmienia edifier R1700BT, ale to jest trochę wyżej cenowo. Za to edifier ma tańsze modele, też chwalone za jakość brzmienia. Tylko w tych przypadkach na pewno sporą poprawę jakości da jakaś lepsza zewnętrzna karta audio. Tak,  że do lapka to może być lekka przesada te głośniki. No ale jakby co, to polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lada moment będę sprzedawać zestaw:

  1. Kolumny podstawkowe Cambridge Audio SX-50
  2. Wzmacniacz / DAC Topping MX3

Cena za całość: 1000 PLN + kw.

 

Polecam poczytać, szczególnie o Topping MX3. Scyzoryk szwajcarski to przy nim pikuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności