Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jaki chiński grajek, który nie zrujnuje mojego portfela?


Rekomendowane odpowiedzi

 

Cześć wszystkim,

 

Założyłem ten temat ponieważ potrzebuje Waszej porady jako bardziej doświadczonych w kwestii wyboru sprzętu grającego.

 

Może opowiem od początku.

Jakiś czas temu trafiłem na forum w ramach poszukiwania słuchawek, które zaczną spełniać moje oczekiwania, czyli nie takich co dostaje z telefonem.

 

Po lekturze forum nabyłem drogą kupna u naszych przyjaciół z Azji słuchawki KZ ZSN z kablem TRN oraz w dobrej promocji za 3$ KZ ZS3. Do tego w telefonie Neutron.

Tak przekazałem cały rok 2018 i kawałek 2019. Z racji tego, Że intensywnie słucham muzyki na słuchawkach tylko w okresie jesień/zima że względu na poruszanie się komunikacja miejską. Wiosna/lato korzystam z motocykla.

 

W tym roku sprawiłem sobie KZ ZSX. Po ich zamówieniu naszła mnie myśl o kupnie jakiegoś playera, który napędzi te słuchawki tak jak powinny być napędzane aby pokazały co potrafią. Dodam, że muzyki słucham na telefonie OnePlus 6. Mam co prawda w domu iPoda Nano 4gen. Ale wgrywanie muzyki przez iTunes mnie męczy.

 

Po tym przydługim wstępie przejdę do rzeczy.

 

Jestem w stałym kontakcie z dwoma sklepami na Ali. AK Studio i Nice HCK Audio Store i w odpowiedzi na moje zapytanie uzyskałem następujące propozycje:

 

 

https://www.aliexpress.com/item/32949476935.html?spm=2114.12010612.8148356.11.2f9122ebvpkYIk niestety nie znam i brak info w internetowych co to.

 

US $100.70 43%OFF | Zishan DSD AK4497EQ 16G MP3 odtwarzacz profesjonalne bezstratnej HiFi przenośny odtwarzacz muzyczny twarde rozwiązanie 2.5 zrównoważony AmplifierZ1 Z2 Z3

https://s.click.aliexpress.com/e/lr2PXqso

 

US $38.25 41%OFF | Zishan Z3 AK4493/AK4490 profesjonalnego MP3 DAP HIFI DSD odtwarzacz muzyczny obsługuje wzmacniacz słuchawkowy DAC DSD256 z OLED Zishan T1 /Z1

https://s.click.aliexpress.com/e/tSFHX2qM

 

US $110.07 26%OFF | Zishan T1 4497 AK4497EQ profesjonalnego bezstratny odtwarzacz muzyki MP3 HIFI przenośny DSD dekodowanie sprzętowe zrównoważony ekran dotykowy AK4497

https://s.click.aliexpress.com/e/NZrR1pRS

 

Dodatkowo wpadły mi w oko poniższe playery

 

US $117.71 21%OFF | ACMEE MF-01 AK4490EQ HiFi przenośny OLED odtwarzacz muzyczny dla Audiophile muzyk

https://s.click.aliexpress.com/e/nNfP9A3I

 

US $132.99 | Cayin N3 DAC bezstratne przenośny odtwarzacz muzyki Bluetooth 4.0 apt-x Hifi DSD DAC MP3 FLAC wsparcie 256 niedokonywanie deklaracji właściwości użytkowych, CTIA typu -C

 

Wiem, że duży rozstrzał cenowy ale cały czas bije się z myślami. Jak sądzicie co będzie najbardziej odpowiednim wyborem, biorąc pod uwagę, że będzie napędzało słuchawki KZ ZS3, ZSN, ZSX i Koss Porta Pro?

 

Odrazy mówię,że Shanling M0 odpada. Mam duże palce i nie mam ochoty walczyć z mikro ekranem.

 

Nice HCK Audio Store mówi żebym wziął T1 ale ten lagujący ekran dotykowy i systen średnio mnie przekonuje.

Serce mówi DSD PRO z AK4497 - brak dotyku duży ekran

Dusz gadżeciarska N3 z Ak4490 - dużo funkcji, które nie wiem czy mi są potrzebne.

Ekonomia Z3 Pro z AK4493 - cena. Nie wiem jak gra w stosunku do DSD.

 

Jestem w pełni świadom, że Zishan = lutowanie albo chociaż sama wymiana opamp.

 

Dodam, że mam głowę, która lubi granie w typowe V.

 

 

Krótko mówiąc wiem, że nic nie wiem

Im dalej w las tym więcej rozterek.

 

Może macie inne propozycje to z chęcią rozważę

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Es100 zobacz.

pisane mobilnie


To masz na myśli?

https://www.amazon.com/EarStudio-ES100-24bit-High-Resolution-Bluetooth-Unbalanced/dp/B078H4YD2L

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten ci spasuje https://www.amazon.de/gp/product/B072C4YPCG/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A2O129639FFC8U&psc=1

Mam H9 wersja bez BT i gra to bardzo dobrze i napędza nawet 300 ohmowe słuchawki (sprawdzone) i jeszcze jest zapas mocy. Wykonanie bardzo dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ALTON napisał:

Tak. Niepozorne pudełeczko które zaskakuje dźwiękiem i możliwościami. 

Ale to tylko moduł BT a nie odtwarzacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten ci spasuje https://www.amazon.de/gp/product/B072C4YPCG/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A2O129639FFC8U&psc=1
Mam H9 wersja bez BT i gra to bardzo dobrze i napędza nawet 300 ohmowe słuchawki (sprawdzone) i jeszcze jest zapas mocy. Wykonanie bardzo dobre
Poczytam, wygląda ciekawie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak swojego H9 kupiłem z ciekawości bo wg opisu miał być w środku Burr Brown ale okazało się, że siedzi w środku AKM AK 4473. Dźwięk jest bardzo dobry i nawet na skutecznych dokach jest cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś znaczącą różnica? Ciekawe, że w ramach zestawu są słuchawki, tylko nie wiem które A1 czy A2. Cena słuchawek około 30€, co czyni sam player całkiem przystępny cenowo.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo znacząca, Burr Brown gra ciemno a AK jasno. Oprócz tego wszystkie grajki HiFi Walkera obsługują dyski OTG, więc jak miejsca zabraknie na karcie to jeszcze można mu dysk mu podłaczyć, najlepiej ssd bo mniej baterię będzie żarł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo znacząca, Burr Brown gra ciemno a AK jasno. Oprócz tego wszystkie grajki HiFi Walkera obsługują dyski OTG, więc jak miejsca zabraknie na karcie to jeszcze można mu dysk mu podłaczyć, najlepiej ssd bo mniej baterię będzie żarł
No to już wiem że szukam czegoś co gra bardziej jak akm. Nie lubię ciemnego grania.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz fona z OTG i USB C, to Ibasso DC01 za 200,00.
Zdecydowanie góruje sq nad wszystkimi ofertami z ali.
 
Chcesz powiedzieć, że to iBasso zagra z telefonem lepiej niż chociażby Zishan? Jeżeli tak, to całkiem dobry pomysł.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dwa razy ponad budżet. Na ta chwile mam do wydania około 400 zł. Co przy obecnym kursie dolara daje około 100$, według revoluta.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może świetny ale jak pisałem nie lubię małych ekranów dotykowych Generalnie w tego typu urządzeniach preferuje przyciski. Dzięki temu jestem w stanie operować bez wyciągania urządzenia z kieszeni.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam ćwieka zabitego z tym iBasso. Ciekawi mnie jak to zagra z telefonem. Czy będziesz szał, czy tylko podbita kupa z telefonu?

 

I tu pojawiło się pytanie. DC01 ma wyjście zbalansowane 2.5 mm. Co muszę wiedzieć? Czy to oznacza, że ma do wymiany kable w słuchawkach na zbalansowane? Czy jest jakaś przejściówka z 3.5 na 2.5 która nie zjada tego urządzenia?

 

Pytam bo może się okazać, że dokupienie kabli zrównoważonych + iBasso wcale tak tanio nie wyjdzie.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności