Skocz do zawartości

Słuchawki AKG K551 białe (uszkodzone)


rob72

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania uszkodzone słuchawki AKG K551. Kilka dni temu przestał grać i na przemian przerywać prawy kanał, zaniosłem słuchawki do serwisu i okazało się, że to nie uszkodzony niestety przewód, ale padł prawy przetwornik...
Sprzedaję, bo wiem że często padają prawe przetworniki w AKG K550/K551 i moje słuchawki mogą posłużyć jako "dawca organów" do K550/K551...

Kilka tygodni temu kupiłem do tych słuchawek nowe pady... sprzedam w komplecie z oryginalnym pudełkiem oczywiście... Oddam za 149 zł.

Sam chętnie bym kupił uszkodzony egzemplarz i naprawił te doskonałe słuchawki...

20190922090.jpg

20190922092.jpg

20190922091.jpg

Edytowane przez rob72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam K550 MKII i mam zapasowy przetwornik i chyba to jest ten sam driver. Miałem zachować go na czarną godzinę ale noszę się ze sprzedażą (lub zamianą na DT770) słuchawek więc może bym Cię poratował. Muszę przemyśleć, napisałem aby zostawić ślad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić taki przetwornik bez problemów w serwisie. Czekalem 14 dni, koszt 140 zł z przesyłką plus naprawa 30 zł. Wszystko pięknie gra! Najważniejsza informacja: nie wyrzucajcie AKG K551/550 z uszkodzonym przetwornikiem, bo to da się kupić w serwisie! Oczywiście bardzo dziękuję za info ☺

1 minutę temu, rob72 napisał:

 

 

1 minutę temu, rob72 napisał:

 

 

 

Naprawa oczywiście nie w serwisie... 😉

Edytowane przez rob72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności