Skocz do zawartości
  • 0

Wzmacniacz słuchawkowy/DAC do max 500zł


Niki8838

Pytanie

Witam,

Jestem szczęśliwym posiadaczem akg k240 studio. Do tej pory używałem jako źródła dzięku zintegrowanej karty dźwiękowej w komputerze. Uznałem ze czas na zmianę i warto dokupić jakiegoś DAC-a.

Bardzo ważnym aspektem jest też to aby wzmacniacz/DAC był w stanie napędzić akg k702, które planuje kupić jeszcze w tym roku. Ważnym aspektem dźwiękowym jest to aby wzmacniacz nadal cieplejsze brzmienie oraz wzmocnił lekko basy nie tracąc przy tym na scenie (k702). Preferuje sprzet nowy, ewentualnie aktualnie dostępny do kupienia. 

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
6 godzin temu, Mayster napisał:

I oczywiście ten DF jest lepszy

Tego nie napisałem. Bezsenoswne są takie zagrywki.

Co do lepszości to raczej tak. Przynajmniej nie ma lampy wprowadzającej specjalnie zniekształcenia. Kompletnie bezsensowne jest wprowadzanie do "czysto" grającego tranzystora lampy by wprowadzić lampowy syf.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale te K240 to "po nowemu"? Chińczyki? Jeśli tak, to nie będę oryginalny... DF Black + wymień kabel + welurowe pady AKG. W 500 pln się zmieścisz, a efekty zadowalające. Odwleczesz trochę zakup lepszych słuchawek. Jak masz "made in austria", to prócz DACa, zainwestuj w wzmacniacz... i tutaj z twoim budżetem może być ciężko. Powodzenia ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
18 minut temu, trez0r napisał:

Jak masz "made in austria", to prócz DACa, zainwestuj w wzmacniacz... i tutaj z twoim budżetem może być ciężko. Powodzenia ! 

Mitologizowanie produkcji w Austrii jest tylko mitologizowaniem. Kupienie dobrego wzmacniacza słuchawkowego za 500 zł to żaden problem.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, Rafacio napisał:

Mitologizowanie produkcji w Austrii jest tylko mitologizowaniem.

 

Autor pytania, jasno nie określił, z jakiego okresu ma sprzęt. A co do różnicy między "nowymi" a starymi... uważam, że grają trochę inaczej. Tak, czy inaczej pytający zrobi ze swoimi pieniędzmi co będzie chciał.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności