Skocz do zawartości

Amazon Music HD


all999

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, bruno63 napisał:

Działa, dzięki za cynk, co do odtwarzania 24/192, działa, ale utworów z taką jakością jest nie za wiele, dużo częściej trafia się 24/48.

Sama jakość zdecydowanie in plus względem Spotify, utwory brzmią znacznie dynamiczniej.

 

Rzeczywiście, dzisiaj Soniacz zx300 jako DAC też mi puścił 192/24:

AmazonM.png.551f236b0dfdb74212cbb21e753313f0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Eldamari napisał:

 

Rzeczywiście, dzisiaj Soniacz zx300 jako DAC też mi puścił 192/24:

AmazonM.png.551f236b0dfdb74212cbb21e753313f0.png

 

U mnie nadal 48. Nie zmieniałeś niczego w ustawieniach dźwięku w Windowsie? Nie masz przypadkiem teraz wszystkiego w 192?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się zarejestrować na 3 miesięczny trial, ale mam inną zagwozdkę. DX220 gra mi zaledwie 16/4465807666a355f3720d625dbbd86b7d75.jpg

 

 

Troszkę lepiej na V30, ale też jest ograniczenie

966592ed9f636aaa7f20cafbe555e026.jpg

 

I na kompie to samo - 48kHz max. Puszczone przez Oppo HA2-SE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się zarejestrować na 3 miesięczny trial, ale mam inną zagwozdkę. DX220 gra mi zaledwie 16/4465807666a355f3720d625dbbd86b7d75.jpg
 
 
Troszkę lepiej na V30, ale też jest ograniczenie
966592ed9f636aaa7f20cafbe555e026.jpg
Ja tam widzę u Ciebie 24/44. To jest ograniczenie androida.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale zanim pojawiła się informacja Standard, przez moment wyświetlało 16/44. Na DX220.

 

Qobuz czy Tidal jakoś potrafią to obejść.

 Na kompie to samo - 24/48. Puszczone przez Oppo HA2-SE.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale zanim pojawiła się informacja Standard, przez moment wyświetlało 16/44. Na DX220.
 
Qobuz czy Tidal jakoś potrafią to obejść.
 Na kompie to samo - 24/48. Puszczone przez Oppo HA2-SE.
 
 
 
Chodzi o to, że aplikacja Amazon Music korzysta ze sterowników androida. Póki co. Na Windowsie ta sama sytuacja, póki apka nie będzie miała trybu exclusive, nie będziesz miał bit perfect, więc będzie tylko 44.1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, all999 napisał:
18 minut temu, Joseph_k78 napisał:
Tak, ale zanim pojawiła się informacja Standard, przez moment wyświetlało 16/44. Na DX220.
 
Qobuz czy Tidal jakoś potrafią to obejść.
 Na kompie to samo - 24/48. Puszczone przez Oppo HA2-SE.
 
 
 

Chodzi o to, że aplikacja Amazon Music korzysta ze sterowników androida. Póki co. Na Windowsie ta sama sytuacja, póki apka nie będzie miała trybu exclusive, nie będziesz miał bit perfect, więc będzie tylko 44.1.

Masz rację, na hedfaju uzytkownicy Hiby R6, który obsługuje bitperfect piszą to samo - na razie apka amazona korzysta ze sterów androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Trzeba poczekać, może coś z tym zrobią.

 

Uruchomiłem właśnie Amazon Music (dodatkowo musiałem na fonie instalować jakieś service unlockery ) na ampli Onkyo TX 8270. Tam to w ogóle jest z jakością pojechane. AAC 256 kbps 16/44. Cholera.

 

Pewnie ampli musi poczekać na jakąś aktualizację. O ile się doczeka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2019 o 16:02, Najner napisał:

Też mnie nie chce puścić przez revoluta, a chciałem założyć plan rodzinny i się podzielić 😕 Próbowałem zmienić adres, telefon, mam na koncie jakieś środki. Może to przez to, że kiedyś zamawiałem już z Amazona UK na polski adres i mnie jakoś zapamiętało :( 

Nic Ci nie wyszło na razie z Family ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Joseph_k78 napisał:

No tak. Trzeba poczekać, może coś z tym zrobią.

 

Uruchomiłem właśnie Amazon Music (dodatkowo musiałem na fonie instalować jakieś service unlockeryemoji43.png ) na ampli Onkyo TX 8270. Tam to w ogóle jest z jakością pojechane. AAC 256 kbps 16/44. Cholera.

 

Pewnie ampli musi poczekać na jakąś aktualizację. O ile się doczeka.

 

Przy opcjach subskrypcji zaznaczyłeś, że chcesz wersję z HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno mnie denerwuje: chcąc kupić jakiś album poprzez aplikację na Windowsa, nie ma żadnej informacji, w jakim formacie jest on dostępny. Nie chcę wydawać kasy by się dowiedzieć, że to tylko mp3. Na Androidzie jest wprost napisane na przycisku "buy mp3 album". I teraz nie wiem, czy to jakieś niedopatrzenie czy rzeczywiście album można kupić tylko w formacie mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno mnie denerwuje: chcąc kupić jakiś album poprzez aplikację na Windowsa, nie ma żadnej informacji, w jakim formacie jest on dostępny. Nie chcę wydawać kasy by się dowiedzieć, że to tylko mp3. Na Androidzie jest wprost napisane na przycisku "buy mp3 album". I teraz nie wiem, czy to jakieś niedopatrzenie czy rzeczywiście album można kupić tylko w formacie mp3.
Kup na androidzie, a potem ściągnij na Windzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i narobiłem sobie tym Amazonem Music. Okazało się, że Prime Video również w tej chwili mam z Wysp. Brak polskich ścieżek i napisów do wyboru. Powrót do domyślnego polskiego adresu nic nie dał. Czuję, że żeby powrócić do języka polskiego w serwisie wideo, będę musiał kontaktować się z supportem Amazonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie miałem polskich napisów w Prime Video, na którym amazonie trzeba zakładać konto, aby uzyskać polski język?
Prime Video zakładałem po półoficjalnym wejściu do Polski na polski adres. Music HD uruchomiłem na angielskim adresie i z automatu w Primie zmieniło mi geolokalizację na Wyspy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 7 miesięcy temu...

Jak na dzień dzisiejszy ma się amazon music unlimited? Mam prime na rok ale czy to coś daje?To chyba odrębna usługa i konto (nie da się zalogować na amazon.com  danymi logowania z amazon.pl?

Druga sprawa wyskoczyło 4 miesiące za darmo ale to chyba tylko dla USA bo potem plan $9.99 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności