Skocz do zawartości

Amazon Music HD


all999

Rekomendowane odpowiedzi

41 minutes ago, Karmazynowy said:

https://www.amazon.com/music/settings/

Sprawdz na samym dole w jakim kraju masz aktywowaną usługe.

 

image.png

 

 

Co jeszcze zmienić, w revoult cóś ?

 

gscreenshot_2019-09-18-132051.png

gscreenshot_2019-09-18-131932.png

 

gscreenshot_2019-09-18-131735.png

 

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Eldamari said:

U mnie zmieniałem również numer telefonu w Amazonie - może weryfikuje każdy szczegół.

Z tego co widzę, masz tam kierunkowy do Polski.

zmiana tel nic nie dała, może te 15 funtów musi być na karcie

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, all999 said:
8 minutes ago, hibi said:
zmiana tel nic nie dała, może te 15 funtów musi być na karcie

Nie pobrało mi nic, na koncie mam 5 złotych.

no to się poddaję..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na razie poczekam z tym Amazonem, wystarczy mi zabawa z VPN w przypadku Qobuza, dzięki czemu mam najdroższy abonament. Śpiesząc się z rejestracją konta w GB nie sprawdziłem, że cena w USA jest 1:1 w stosunku do funta, przez co chcąc wybrać Sublime po przeliczeniu na PLN abonament w funtach może mnie kosztować ok. 300 zł więcej, niż miałbym w dolarach. Jest też druga strona medalu. Amazon Music HD ma kosztować 15$, może zmusi to Qobuza do obniżki cen w przyszłości, no chyba że będzie chciał zostać "exclusive". Jeszcze może być ciekawe cenowo combo Prime Video i Music HD, jeśli taka będzie możliwa opcja w niedalekiej przyszłości.

 

Na Qobuzie mam jeszcze okres próbny i nie wiem czy będę przedłużał. Może będę tam tylko kupował płyty.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie nie chce puścić przez revoluta, a chciałem założyć plan rodzinny i się podzielić 😕 Próbowałem zmienić adres, telefon, mam na koncie jakieś środki. Może to przez to, że kiedyś zamawiałem już z Amazona UK na polski adres i mnie jakoś zapamiętało :( 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Amazonie mam do tej pory zapisany swój aktualny polski adres, więc pewnie wykupienie usługi na obecne konto nie wchodzi w grę. Dziwne, że nie działa z Revolutem, Prime Video opłacam właśnie przez Revoluta. Ale widzę, że to nie pierwszy problem Revoluta - jak kiedyś pisałem w innym wątku, sklep HDTracks nie dogaduje się z fintechem. A raczej Revolut nie obsługuje HDTracks. Z tego też względu zakombinowałem z Qobuzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joseph_k78 napisał:

U mnie wyskoczyła informacja, że karta (Revolut) nie pasuje do kraju adresu. Trial tylko na 30 dni.

 

Musisz mieć konsekwentne ustawienia - aplikacja zgłoszona w GB, twoja rezydencja, numer telefonu zdaje się też. Jedynie nazwisko zachowaj Polskie 😉

Jak dobierzesz pakiet HD (po rozwinięciu opcji dodatkowych planów), powinno wskoczyć Ci z automatu 3ms darmowe (dostępne na wszystkich trzech platformach - .co.uk, .de, czy .com).

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Joseph_k78 napisał:

Ja tam na razie poczekam z tym Amazonem, wystarczy mi zabawa z VPN w przypadku Qobuza, dzięki czemu mam najdroższy abonament. Śpiesząc się z rejestracją konta w GB nie sprawdziłem, że cena w USA jest 1:1 w stosunku do funta, przez co chcąc wybrać Sublime po przeliczeniu na PLN abonament w funtach może mnie kosztować ok. 300 zł więcej, niż miałbym w dolarach. Jest też druga strona medalu. Amazon Music HD ma kosztować 15$, może zmusi to Qobuza do obniżki cen w przyszłości, no chyba że będzie chciał zostać "exclusive". Jeszcze może być ciekawe cenowo combo Prime Video i Music HD, jeśli taka będzie możliwa opcja w niedalekiej przyszłości.

 

Na Qobuzie mam jeszcze okres próbny i nie wiem czy będę przedłużał. Może będę tam tylko kupował płyty.

 

 

 

 

 

W USA Qubuz jest taniej, ale jest mniejsza biblioteka muzyki. 

Nie wiem dokładnie ile mniejsza, ale miałem najpierw ściemnione konto GB a potem USA i dwie płyty które słuchałem na poprzednim koncie nie istniały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa, dzięki za cynk, co do odtwarzania 24/192, działa, ale utworów z taką jakością jest nie za wiele, dużo częściej trafia się 24/48.

Sama jakość zdecydowanie in plus względem Spotify, utwory brzmią znacznie dynamiczniej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności