Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Najlepsze słuchawki dokanałowe - 200zł


Delfinek

Pytanie

Hej!

 

Szukam słuchawek dokanałowych do telefonu do 200zł na miasto z jak najlepszą jakością dźwięku i wyraźnie zaznaczonym basem. Co sądzicie o rha 390 universal / tin audio t2?

 

Słucham głównie rapu/rocka/metalu.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
10 godzin temu, Najner napisał:

Słuchawek dokanałowych nie możesz zwrócić, ponieważ jest to produkt, który wsadzasz do ucha - trochę jak z majtkami, niehigienicznie ;) Sprzedawcy raczej nie przyjmują zwrotów, ale musiałbyś dopytać konkretnego. Bierz te Whizzery - ciepłe, funowe granie z solidną podstawą basową, wymienny kabel mmcx, są metalowe, mają bogaty zestaw (fajne etui), łatwe do napędzenia (pójdą z telefonu). 

Właśnie dlatego zdziwiłem się, że ktoś udostępnia takie słuchawki do testów :D W sumie fajne te whizeery, mam rozumieć, że będą git do metalu i rapu? Jeszcze jakieś inne modele rozważyć, czy brać po prostu te i będą spoko na miasto? No i w porównaniu do RHA będą grać "ciężej"? Przeszkadza mi w niektórych słuchawkach jak gitara "nie ma mocy" i brzmi tak bez wyrazu. 

 

10 godzin temu, marek_m napisał:

 

Do przyklejenia na pierwszej stronie (zaraz pod nazwą forum) :) 

 

 

Kilka osób ma taki plan, ale to potrwa :D 

 

A na poważniejszą nutę, zastanów się również nad preferowana konstrukcją - prowadzenie kabla nad uchem nie każdemu odpowiada, ale ma też wielu zwolenników.

Nie miałem niestety nigdy takich słuchawek, raz w życiu miałem dokanałówki, ale to były jakieś jbl i grały okropnie jasno, aż pewnego dnia się zgubiły, także nie mam wgl doświadczenia z konstrukcjami dokanalowymi. Ale wydaje mi się, że kabel nad uchem może być git, bo słuchawki chyba będą siedzieć stabilniej.

Edytowane przez Delfinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Delfinek napisał:

W sumie fajne te whizeery, mam rozumieć, że będą git do metalu i rapu?

Bedzie git ;) Marek ma rację, że nie każdemu pasuje kabel poprowadzony za uchem, ale warto spróbować. Ja kiedyś spróbowałem i teraz nie wyobrażam sobie wrócić do klasycznego układu kablem w dół.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
22 godziny temu, Najner napisał:

Bedzie git ;) Marek ma rację, że nie każdemu pasuje kabel poprowadzony za uchem, ale warto spróbować. Ja kiedyś spróbowałem i teraz nie wyobrażam sobie wrócić do klasycznego układu kablem w dół.

No to super, słuchawki zamówione. Wielkie dzięki za pomoc. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam
Jako że moje XIAOMI Mi In-Ear Headphones Pro trzymają się już tylko na taśmie izolacyjnej szukam im następcy.


Słuchawki do telefonu (czekam ma xiami mi9t), budżet 100-200zł , koniecznie z mikrofonem.
Głównie rock , trochę metalu. 

Myslałem o remax 800 z allegro (160zł sa wartej tej ceny),  czy URBANFUN z ali(sporo ańsze ok 19$ ale wyglądaja taniej ,nie wiem jak grają). Xiamo jak za 90zł grały dla mnie ok, ale maiły natarczywą górę - jestem wyczulony na sybilanty + były trudne do napędzenia- słuchałem ich ciut powyżej ostrzeżenia telefonu o za głośnej muzyce(mi 3 pro)

Edytowane przez 99tomcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności