Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Tanie dokanałowe do starej mp3 (mogą być z Chin)


8Sh

Pytanie

Witam.

Znalazłam moją starą empetrójkę (Sandisk Sansa Clip), ale nie mam żadnych słuchawek do niej ;/

Jakie możecie polecić tanie słuchawki dokanałowe? Bez basów do potęgi n-tej, "normalne", do rocka, metalu, starych piosenek, lubię ciepłe brzmienie.

Dosłownie: najtańsze, które grają ciepło lub ciepło-neutralnie i nie przeginają niskich tonów w kosmos.

Mieszkam za granicą, więc obojętnie czy z eBaya, AliExpress, Gearbest, Banggood etc...

Oczywiście, ani mikrofon, ani nawet przyciski nie są potrzebne. Jeśli już to porządny kabel mile widziany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
18 minut temu, 8Sh napisał:

Witam.

Znalazłam moją starą empetrójkę (Sandisk Sansa Clip), ale nie mam żadnych słuchawek do niej ;/

Jakie możecie polecić tanie słuchawki dokanałowe? Bez basów do potęgi n-tej, "normalne", do rocka, metalu, starych piosenek, lubię ciepłe brzmienie.

Dosłownie: najtańsze, które grają ciepło lub ciepło-neutralnie i nie przeginają niskich tonów w kosmos.

Mieszkam za granicą, więc obojętnie czy z eBaya, AliExpress, Gearbest, Banggood etc...

Oczywiście, ani mikrofon, ani nawet przyciski nie są potrzebne. Jeśli już to porządny kabel mile widziany ;)

KZ ATE

* Miałem je dość dawno, teraz zerkam na recenzje i widzę, że ludzie piszą o dużej ilości basu, zupełnie tego nie odnotowałem w tamtym momencie (w zasadzie miałem wersję ATE-S, niby jeszcze bardziej basową). Za swoją cenę zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie, nic nie kuło, wokale w normalnej odległości.. 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może Sony MH1C, które da się kupić na allegro za 35-45 zł? Przyzwoite słuchawki, które sam posiadam do miętolenia w kieszeni ;) . Chyba były dodawane do flagowych smartfonów.
Na moje ucho lepsze od ED9, które mi zupełnie nie podeszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest z czego wybierać. Wszystkie powyższe propozycje to bardzo dobre propozycje. Jest tego znacznie więcej, szczególnie z Chin.
Z najtańszych, świetnie grających: EINSEAR T2, NICEHCK Bro/Yinyoo Pro (to siostrzane/tożsame modele), TRN V20, Boarseman KR25D.
Trochę droższe: URBANFUN Hi-Fi, Senfer DT6. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności