Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Audioquest Nightowl


Pandywan

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.09.2019 o 15:55, Pandywan napisał:

Witam, gdzie można znaleźć dobre wtyki do Nightowli, odpowiednio wąskie i dobrej jakości?

Jakie macie doświadczenia z recablingiem tego modelu, co możecie polecić, co jak gra w porównaniu do oryginalnego kabla? 

Zapytaj u @Mayster (audeos) lub @bigmaras (audioheaven). Oni mają asortyment z którego na pewno coś wybierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2019 o 15:55, Pandywan napisał:

Witam, gdzie można znaleźć dobre wtyki do Nightowli, odpowiednio wąskie i dobrej jakości?

Jakie macie doświadczenia z recablingiem tego modelu, co możecie polecić, co jak gra w porównaniu do oryginalnego kabla? 

 

Może @Jimmi Dragon odezwij się do niego. Imo recabling ma sens w wypadku konieczności

zasilania źródłem z wyjściem zbalansowanym. Stokowe kable AQ są bardzo OK.

A co Ci nie pasuje z graniem Sów?

 

I forum ożyło he, he.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Ja mam kabel AQ nightbird i mogę go polecić. Moim zdaniem jest on bardzo zbliżony do standardowego pod wzgledem dźwiękowym (trudno nampisać coś więcej bo mam go przerobiony na xlr). Pod względem użyteczności to ta sama masakra co standard. Różnica to materiałowy, powlekany oplot zamiast gumy. Inne kable (tak jaki napisał Audionanik) nie podobały mi się.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedź!

Dźwięk Owli bardzo mi pasuje (już, bo zanim się wygrzały głównie brak basu co najmniej mnie niepokoił, ale po kilkuset godzinach jest super i mogę spokojnie wystawić na sprzedaż moje dotychczasowe Audiotechniki ATH-A900X,, a już się zbierałem kilka razy do oddanie sów).

Zastanawiałem się po prostu nad lepszym kablem, bo jak to bywa np. z interkonektami - wydaje się, że wszystko jest super, a jednak okazuje się, że można było lepiej...ale uspokoiliście moją nerwicę i odpuszczę sobie rekabling :)

Wiecie sami jak jest z tą chorobą, raz na jakiś czas człowiek szuka i szuka na siłę, ale głosy próbujących innych kabli trochę mnie uspokoiły...chodziło mi po głowie zrobienie kabelka ze srebrnego mundorfa (SGW105WH) lub srebrnego neotecha LEST-24 (może kiedyś w końcu i tak spróbuję, ale aktualnie są ważniejsze sprawy w systemie do ruszenia).

Słucham z cyfry (IDAC2 + ICAN SE) i lekkie wygładzenie dźwięku mogłoby okazać się miłe dla ucha (a takie wrażenie miałem z tym mundorfem jako interkonekt).

Miał ktoś doświadczenia z Mundorfem SGW lub srebrnymi neotechami jako słuchawkowe (w domu mam sennheisery HD-650 i tam już raczej kablem warto będzie w końcu ruszyć).

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności