Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe jak DT 770 Pro


410N

Pytanie

Hej,  

Obecnie posiadam chińskie słuchawki BGVP SGZ-DN1 wybrane na podstawie recenzji z audiobuget, niestety nie grają tak jak je opisano i bez eq dalekie są od moich gustów. Ostatnio przy wypinaniu przewodu pękła mi jedna ze słuchawek i szukam teraz czegoś innego, też dokanałowych i najlepiej z wypinanym przewodem, ale żeby grały podobnie do DT 770 Pro lub Pro80'tek, max 200zł, choć wolałbym coś za 100, może być z Chin, sam myślałem o jakiś KZ'tach, ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1
Godzinę temu, 410N napisał:

Hej,  

Obecnie posiadam chińskie słuchawki BGVP SGZ-DN1 wybrane na podstawie recenzji z audiobuget, niestety nie grają tak jak je opisano i bez eq dalekie są od moich gustów. Ostatnio przy wypinaniu przewodu pękła mi jedna ze słuchawek i szukam teraz czegoś innego, też dokanałowych i najlepiej z wypinanym przewodem, ale żeby grały podobnie do DT 770 Pro lub Pro80'tek, max 200zł, choć wolałbym coś za 100, może być z Chin, sam myślałem o jakiś KZ'tach, ktoś coś?

 

Daj spokój z KZ, miałem ZST (tragedia), AS10 - trochę lepiej, znośnie, ale nadal kiepsko się słucha - techniczne brzmienie, zero muzykalności.  Jak lubisz DT770, to może spróbuj coś z Beyerdynamic? Ja mam DX120iE (których używki chodzą na Alle po kilkadziesiąt zł). Super słuchawki. Ogólnie niskie modele Beyera są bardzo fajne - nie jakieś doskonałe technicznie, ale jest muzykalność i naturalność jak wyższych modelach.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 minut temu, Kuba_622 napisał:

 

Daj spokój z KZ, miałem ZST (tragedia), AS10 - trochę lepiej, znośnie, ale nadal kiepsko się słucha - techniczne brzmienie, zero muzykalności.  Jak lubisz DT770, to może spróbuj coś z Beyerdynamic? Ja mam DX120iE (których używki chodzą na Alle po kilkadziesiąt zł). Super słuchawki. Ogólnie niskie modele Beyera są bardzo fajne - nie jakieś doskonałe technicznie, ale jest muzykalność i naturalność jak wyższych modelach.

zst naprawdę są tak beznadziejne? słyszałem o nich wiele pochlebnych opinii, szczególnie jak na doki w tak niskim przedziale cenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 minut temu, THABAL napisał:

zst naprawdę są tak beznadziejne? słyszałem o nich wiele pochlebnych opinii, szczególnie jak na doki w tak niskim przedziale cenowym.

 

Są bardzo szczegółowe, jak na tanie słuchawki. To robi wrażenie. Ale dźwięk jest nienaturalny, metaliczny, ostry, naprawdę słuchania na tym muzyki to jest (jak dla mnie) koszmar. To chyba najgorsze tanie dokanałówki zaraz po Sennheiser CX 3.00 i Momentum In Ear (tamte to już narzędzia tortur po prostu).

Edytowane przez Kuba_622
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1

Grajce jak dt770 czy pro82 

To wlasnie momentum in ear maja duzo dolu i gory 

Kz zsn/pro albo zst pro 

W wersjach pro jest wlasnie wie ej gory.  choc same kz zsn maja wiecej gory od zwyklych kz zst. 

 

Mialel kz zsn i osobie lubiacej beyery moge smialo polecic.  

Edytowane przez kuman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowałem się na KZ ZSN i muszę przyznać rację @Kuba_622. Brakuje mi w nich muzykalności i jakby głębi, wszystko jest podawane bardzo blisko, góra też nie ta, jest jej sporo, ale lubi zasyczeć i wydaje sucha, dół jeszcze ujdzie. No nic, tragedii nie ma i jak na swój spory rozmiar, to dobrze trzymają się uszu, więc póki nie dorwę jakiś beyerów, to do komunikacji miejskiej, czy uprawiania sportu, powinny wystarczyć. W sumie nie można też oczekiwać, że 10x tańsze słuchawki będą grać tak samo. 

Edytowane przez 410N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności