Jump to content
Superata

03-09-2019 Mp3store Łódź czynny do 16:00

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By WojtekC
      Mp3store Łódź 28.11.2019 czynne do 14:30

Mam lekarza, badania itp zejdzie mi cały dzień. Przepraszam i zapraszam do sklepu online. 
    • By WojtekC
      Od 8 do 11 listopada sklep w Łodzi nieczynny 
      Jesteśmy na targach
    • By WojtekC
      Mały, ale może sporo! Ja jestem oczarowany. Czasem potrzebuje wykorzystać telefon jako źródło muzyki a przy okazji być w kontakcie ze światem. Przerobiłem kilka różnych ustrojów  w tym dopiero to co chciałem osiągnąć, dostałem. 
      Świetnie trzyma połączenie, nie denerwują lagi czy krótkie przerwy w odtwarzaniu co na innych mi się zdarzało np Shanling 
      Bardzo ładna barwa nie masz wrażenia, że słuchasz przez Bt. Do tego aplikacja która pozwala w prosty sposób wybierać kodeki i ustawienia EQ. No i port zbalansowany 2,5 mm  
      Tego chce się słuchać. Ciągle i więcej. 

Test: https://kropka.audio/test/wzmacniacze/radsone-earstudio-es100-recenzja/

Zapraszam do odsłuchów nie tylko w Łodzi - zapewniam spodoba wam się to maleństwo  

• By WojtekC
      05-09-2019 sklep w Łodzi czynny do 16:00
      Kłopoty rodzinne 
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy