Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M6 - Android OS, Snapdragon 430CPU 4GB RAM,, 2.5 and 4.4 balanced, Dual AK4495SEQ, 4.7inch screen


czaps

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mayster napisał:

 

Bo Shanling nie ma silikonów do M6. Poza tym silikon do takiego playera?! 😎

 

No wiesz... choćby z praktycznego powodu - najmniej ingeruje w rozmiary i wygląd playera

Do iPhonów też większość ludzi używa silikonowych etui

A ja nie jestem Januszem i nie ma problemu tego typu, złotego łańcucha też nie noszę :P  ;)

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mirfak napisał:

Trzeba formatować system po instalacji?

Soft 2,8 aktualizacja od wersji 2,73. Ja miałem wersję 2.74.

 

Żywotność baterii wymaga dłuższych testów więc jeszcze nie wiem co i jak ale belka z przyciskami śmiga jak ta lala.:D

Duży krok do przodu jeśli chodzi o obsługę. Większa kontrola nad apkami. Jest naprawdę ok.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chico99 napisał:

Soft 2,8 aktualizacja od wersji 2,73. Ja miałem wersję 2.74.

 

Żywotność baterii wymaga dłuższych testów więc jeszcze nie wiem co i jak ale belka z przyciskami śmiga jak ta lala.:D

Duży krok do przodu jeśli chodzi o obsługę. Większa kontrola nad apkami. Jest naprawdę ok.

 


jak generalnie ta bateria ma się do dx160?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, chico99 napisał:

Namierzył ktoś jakąś folię ochronną pasującą do M6, bardzo by się przydała ...

 

Od jakiegoś czasu na swoich sprzętach używam GLAStR Nano Liquid f-my Spiegen.

 

Wytrzymałość pewnie mniejsza niż folii, ale wygoda aplikacji i trwałość na plus :) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, trzcionka napisał:


jak generalnie ta bateria ma się do dx160?

 

 

Gdzieś tak 1-2 godz mocniejsza. W DX160 ogromnie baterię zżera ekran, w M6 z kolei jest więcej wzmacniaczy i oscylatorów za to ekran mniejszy (no i procek w M6 jest mocniejszy)

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
40 minut temu, chico99 napisał:

 

Wow, co za pisarz, tyle naprodukować!

Mnie najbardziej zainteresowało zestawienie z M11Pro, którego nie znam, no i proszę możnaby rzec, że M6 rozłożył go ceną i torem audio.

 

Jak najbardziej podpisuję się pod tym podsumowaniem, więc kupujcie od @Mayster póki są! 

 

PROS:

  • Unique design, cool and modern looking
  • Fast response times even when multitasking
  • Unlocked Android 7.1 with full Google Play Store support
  • Easy to use GUI, ergonomic button placement
  • Open wide soundstage, airy and deep sounding
  • Great tonal balance across the board
  • Great Bluetooth codec support
  • Great micro-detail levels, clean and transparent sounding all the time
  • Extended frequency-response, even past top octave
  • Noise-less headphone out, works great even with sensitive IEMs
  • Amazing transient response and driver control
  • Crazy good price to performance ratio!

CONS:

  • Only 32Gb of internal ROM memory
  • Lacks any case in the package

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że po ponad dobrym tygodniu spędzonym z Shanlingiem jestem nim lekko podekscytowany. Gra wybitnie - "prze" szeroko, świetnie poukładana scena, dźwięki swobodne, niezlepione. Bardzo dobrze mi się zgrał/otworzył i wycisnął soki/ z Oriolusa, który z głębią nie ma problemu, ale szerokością nie grzeszy. 

Myślę, że wiele nie ryzykuję pisząc, że jest to jeden z lepszych dapów jakie słyszałem. Soft wymaga jeszcze korekt (płynność na 6, ale stabilność wymaga jeszcze trochę prac) i marzy mi się jego kolejna edycja skrojona na wielkość samego wyświetlacza. Niemniej, już w tej chwili bardzo poważnie go rozpatruję (a jeszcze bardziej polecam odsłuchać).

 

Świetny grajek ^_^👊

Edytowane przez Eldamari
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eldamari napisał:

Muszę przyznać, że po ponad dobrym tygodniu spędzonym z Shanlingiem jestem nim lekko podekscytowany. Gra wybitnie - "prze" szeroko, świetnie poukładana scena, dźwięki swobodne, niezlepione. Bardzo dobrze mi się zgrał/otworzył i wycisnął soki/ z Oriolusa, który z głębią nie ma problemu, ale szerokością nie grzeszy. 

Myślę, że wiele nie ryzykuję pisząc, że jest to jeden z lepszych dapów jakie słyszałem. Soft wymaga jeszcze korekt (płynność na 6, ale stabilność wymaga jeszcze trochę prac) i marzy mi się jego kolejna edycja skrojona na wielkość samego wyświetlacza. Niemniej, już w tej chwili bardzo poważnie go rozpatruję (a jeszcze bardziej polecam odsłuchać).

 

Świetny grajek ^_^👊


nawet na tle 220? 💣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2020 o 22:25, trzcionka napisał:

nawet na tle 220? 💣

 

Odpowiedzi na to pytanie będzie pewnie tyle co użytkowników.
DX nie da ci wszystkiego tego co daje Shan, i odwrotnie. Bardzo subiektywnie postawię tutaj znak równości. Dx'a odebrałem jako bardziej klasowego, ułożonego, lecz również z "mocniej zaakcentowanym konturem/wykończeniem nut" (jakkolwiek to nie brzmi ;-))   i grającego raczej na głębokość, gdzie shan odznacza się znacznie bardziej rozrywkowym, z podbitą 'szerokością', która być może powoduje ten efekt odlepionych od siebie dźwięków i wybitnego rozkładu sceny - odczucie, że nuty na prawdę uderzają również z sierpowych. Zaznaczę jednak, że opis ten ma raczej pobudzić wyobraźnie/odczucia :)

Co więcej, dx podobał mi się od pierwszego dźwięku. Shana filozofię zrozumiałem dopiero po 100h - w tym czasie albo sam się ułożył, albo mój zmysł adaptował, niemniej finalny efekt był rewelacyjny.

Kwestia preferencji - wybierając jeden czy drugi nie można się pomylić.

Edytowane przez Eldamari
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z Twittera:

 

Introducing Shanling M6 PRO

 

Enhanced version of M6, with two AKM AK4497EQ DACs and new improved design of amplifier, offering up to 600 mW of power (32Ω).

 

Shanling M6 Pro will be available in Q2, at premium price over standard Shanling M6.

 

More information coming soon.

Zdjęcie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępność M6 Pro spodziewana jest na koniec kwietnia / początek maja.

 

Jest to model równoległy do M6. Nie jest to jego następca czy też wersja poprawiona M6 i oba będą w regularnej sprzedaży. 

 

Cena detaliczna wersji Pro wyniesie ~3500 zł.

Edytowane przez Mayster
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności