Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M6 - Android OS, Snapdragon 430CPU 4GB RAM,, 2.5 and 4.4 balanced, Dual AK4495SEQ, 4.7inch screen


czaps

Rekomendowane odpowiedzi

2WDT2.jpg

 

- Full open Android OS, allowing installation of any third party app
- Customized Android, avoiding any problems and sound degradation caused by Android's SRC 
- Newly developed Shanling Music app as stock music player
- Support up to 32bit / 768 kHz and DSD256
- Octa-core Snapdragon 430 CPU
- 4 GB RAM + 32 GB ROM
- Dual AK4495SEQ, with both DACs working even in Single-Ended mode
- 3.5mm single-ended, 2.5 to 4.4 mm balanced output, a variety of options so that users do not have to choose; 
- 4.7inch Sharp IPS HD screen
- 4000 mAh battery with Quick Charge 3.0
- Battery life up to 12 (SE) / 9 (Balanced) hours
- Bluetooth 4.2 with support of LDAC, LHDC, aptX HD, aptX, SBC. 
- Bluetooth receiver mode supporting LDAC and SBC
- Output power 143 mW@32ohm Single-Ended, 330 mW@32ohm Balanced
- 135.5 x 68.5 x 17 mm, 220g
-Single Micro SD card slot, compatible up to standard 2TB.
-Shanling app has build in EQ. As we are now on Android, you are free to install any additional EQ app.
-1208 x 720
-4 filters as designed by AKM. Can be changed in system setting, not tied to Shanling app.
-aUSB-C, USB DAC and USB output will be added little bit later with firmware update.
-No SPDIF.

 

cena MSRP 499$

 

 

 

 

wszystko spoko, tylko dlaczego od razu nie AK4497EQ?

w dobie kiedy trzeba walczyć by robić jak najtrwalsze produkty, Chińczycy i nie tylko, ale to głównie ich domena, wypuszczają wiele produktów na zasadzie badania opinii społecznej. A puścimy niedoskonały, udoskonalimy słuchając klientów, robiąc potem wersję PRO, S itd nie kumam czaczy, serio nie mogą zrobić raz nawet na 2-3 lata porządnej roboty? tylko jeden po drugim, ciach ciach ciach... Co nie zmienia faktu, że ten pleyerek może być dobry ;)

 

 

Edytowane przez czaps
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie mogę znaleźć o tym info, ale co do AMPów w nim użytych i reszty mają dodawać info, ale mnie rozbawiło to:
image.png.20f0b03e2d82a915df3cba2ac240120b.png

 

edit: chyba chiński skrót myślowy, bo przecież: - Output power 143 mW@32ohm Single-Ended, 330 mW@32ohm Balanced - no to zrobią 2.5mm lub 4.4mm SE? 

Edytowane przez czaps
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Open Android, arbitrary download of all kinds of music APP, built-in native mountain music APP; 
* Qualcomm Snapdragon 430CPU, provides a very fast and smooth performance experience; 
* 4G storage + 32G built-in memory, the maximum support for 2TB memory cards; 
* dual AK 4495SEQ DAC, single-ended and balanced dual DAC operation, the highest specifications support 32bit/768kHz, DSD256; 
* Bluetooth coding supports bidirectional LDAC / SBC, unidirectional HWA / aptX HD / aptX; 
* 3.5mm single-ended, 2.5 to 4.4 mm balanced output, a variety of options so that users do not have to choose; 
* the single-ended output power can reach 143 mW@32 Ω, and the balanced output power can reach 330 mW+330 mW@32 Ω; 
* 4.7-inch Sharp IPS HD display for clear display of beauty; 
* 4000 mAh ultra-large capacity battery, up to 12 hours at one end and up to 9 hours at balance; 
* support QC 3.0 fast charge, 2 hours full, quick return blood does not need to wait for a long time; 
* 135.5 mm x 68.5 mm x 17 mm, weighs about 220g. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 11.12.2019 o 18:25, Mayster napisał:

A jakieś "ubranka" do tego  w promocyjnej cenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odkryłem tę promocję 1 godzinę przed zakończeniem, więc nie mogłem tak szybko podjąć decyzji. Czy ta wersja jest międzynarodowa?

Jak ktoś będzie już w posiadaniu Shanliga M6 to zachęcam do podzielenia się wrażeniami z użytkowania.

Edytowane przez Arczi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Arczi11 napisał:

Odkryłem tę promocję 1 godzinę przed zakończeniem, więc nie mogłem tak szybko podjąć decyzji. Czy ta wersja jest międzynarodowa?

Jak ktoś będzie już w posiadaniu Shanliga M6 to zachęcam do podzielenia się wrażeniami z użytkowania.

 

Tak, oczywiście międzynarodowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy coś wiadomo odnośnie obsługi Tidala w jakości Master i w trybie Offline na karcie sd? Czy możliwe jest zainstalowanie apki z Neutronem i będzie działać? 

 

Znalazłem na stronie producenta taką informację 

(przetłumaczone za pomocą tłumacza): 

Źródło: http://en.shanling.com/article-M6Setup.html

 

Cytat

"Dostosowaliśmy Androida na M6, aby uniknąć konwersji częstotliwości próbkowania i jego negatywnego wpływu na jakość dźwięku.  Cały dźwięk odtwarzany na M6 będzie odtwarzany z domyślną częstotliwością próbkowania, w tym wszystkie pliki w wysokiej rozdzielczości.  Aby upewnić się, że działa poprawnie, aktualnie używana częstotliwość próbkowania jest wyświetlana na pasku stanu. To samo dotyczy każdej aplikacji, którą zainstalujesz na M6, wszystkie całkowicie unikną konwersji częstotliwości próbkowania i wyjściowych plików audio w oryginalnej formie."

 

Czyżby to oznaczało, że ulepszanie dzwięku za pomocą Neutrona jest ograniczone?

Edytowane przez Arczi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam!

 

Pierwsze wrażenie - duży, coś pokroju gabarytów sony zx2, z tym że jakby nieco lżejszy (specyfikacji nie porównywałem - chodzi o look'n'feel i to częściowo z pamięci, bo soniacz już dawno poszedł w świat😉). Dobrze, że wreszcie są folie ochronne na przód i tył, którym niestraszne są zakrzywione krawędzie playera (jak kupiłem sobie folie na wymiar do m5s, to odpadły tak szybko jak je przykleiłem właśnie przez krawędzie). Patent ze wstępnym przyklejeniem folii też fajny - nie spotkałem się z czymś takim wcześniej, a ułatwia poprawną aplikację. 

 

Użytkowo po 2h zabawy - chodzi płynnie, choć demonem szybkości nie jest. To nie poziom m11, czy r6, ale przestojów też nie ma. Na oko chodzi równie płynnie co dx160, także powodów do narzekań nie ma. Ciekawostka - w odtwarzaczu domyślnie włączono idle power off (10min.), także jakby się ktoś zastanawiał, czemu trzeba go odpalać za każdym razem, gdy się już nim skończymy bawić, to tu jest przyczyna. 

 

Zaktualizowałem soft, ale nie czytałem nic o zmianach, zainstalowałem Tidala. Wszystko śmiga, także pozostaje tylko słuchać...

 

Dzięki @Mayster za zorganizowanie preorderu!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2020 o 11:18, Gourney napisał:

Mam!

 

Pierwsze wrażenie - duży, coś pokroju gabarytów sony zx2, z tym że jakby nieco lżejszy (specyfikacji nie porównywałem - chodzi o look'n'feel i to częściowo z pamięci, bo soniacz już dawno poszedł w świat😉). Dobrze, że wreszcie są folie ochronne na przód i tył, którym niestraszne są zakrzywione krawędzie playera (jak kupiłem sobie folie na wymiar do m5s, to odpadły tak szybko jak je przykleiłem właśnie przez krawędzie). Patent ze wstępnym przyklejeniem folii też fajny - nie spotkałem się z czymś takim wcześniej, a ułatwia poprawną aplikację. 

 

Użytkowo po 2h zabawy - chodzi płynnie, choć demonem szybkości nie jest. To nie poziom m11, czy r6, ale przestojów też nie ma. Na oko chodzi równie płynnie co dx160, także powodów do narzekań nie ma. Ciekawostka - w odtwarzaczu domyślnie włączono idle power off (10min.), także jakby się ktoś zastanawiał, czemu trzeba go odpalać za każdym razem, gdy się już nim skończymy bawić, to tu jest przyczyna. 

 

Zaktualizowałem soft, ale nie czytałem nic o zmianach, zainstalowałem Tidala. Wszystko śmiga, także pozostaje tylko słuchać...

 

Dzięki @Mayster za zorganizowanie preorderu!

A cos więcej o tym jak to gra?😋

Edytowane przez Loke13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności