Skocz do zawartości

Shanling M6 - Android OS, Snapdragon 430CPU 4GB RAM,, 2.5 and 4.4 balanced, Dual AK4495SEQ, 4.7inch screen


czaps

Rekomendowane odpowiedzi

Mierzycie mi czas he, he ...

 

Bardzo dobre granie.

Po wygrzaniu (w sumie jeszcze trwa...) zaczął tak grać, że szok. Podłączałem wszystkie lepsze

iemy jakie miałem, chyba ze 20 par ...

Zaczyna się układać, to nie jest poziom dx160, raczej dx220, może nawet wyżej.

 FAD-y V, taką z nimi synergię złapał, taki analogowy przekaz, z dociążeniem, a to tylko jedna armatura.

Ciekawie zagrał z finischi, mięsistym basem i cofniętą ale gładką średnicą. Ciemniejszy ale

pełnośrednicowy przekaz z P2. Ładnie rozciągnął soprany w polarisach. Zaokrąglił dźwięk w

FLC8 juz nie grają tak cyfrowo. Poukładał bas w R1. Nawet andromedy, po zmianie kabelka, już

się z nim dogadują.

 

Ma dużo lepsze wifi od dx160, dx220. Nie zerwało mi połączenia nigdy jeszcze, a z ibasso to było nagminne.

BT ma słabszy od note9 ale sporo lepszy od dx160.

 

Sygnatura mi bardzo leży, właśnie taką chciałem. Przekaz czytelny, rozdzielczy,

szczegółowy, przejrzysty, napowietrzony ale jednocześnie muzykalny i przyjemny.

Rewelacyjna separacja i szczegółowość. Świetnie wyciąga mikro detale, porządkuje

dolne pasmo, rozciąga górę. Dobrze oddaje charakter słuchawek.

 

Rekomendacją jest to, że go kupiłem, choć bieda u mnie chwilowo, ale nie mogłem się powstrzymać, a miałem tylko przetestować, odsłuchać i odesłać.

Podziękowania dla @Maystera.:)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, robertos napisał:

a jak się ma sama sygnatura do DX160? cieplejszy?

 

Gra wyraźniej, przestrzenniej i szczegółowo. Czuć więcej powietrza.

Czy cieplej ... ? Raczej tak, niewątpliwie jest muzykalny i angażujący.

Z tego co pamiętam podobną sygnaturę uzyskałem w dx220 z modowanym amp8.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria. Wygrzewam jeszcze i obserwuję.

Leci streaming z Tidala pliki mieszane, bez ekranu schodzi 10% na godzinę. słuchawki podłączone po balansie, volume 45%.

Czyli około 10h czasu pracy, całkiem dobrze.

Na plus, prawidłowo pokazuje stan baterii do samego końca, normalnie gra i nie cuduje jak bateria jest na wykończeniu 1-2%.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, chico99 napisał:

 

No to tak jakbyś już go miał.:)

H9 nie miałem. Ale mam gdzieś H3. Mogę je wieczorem sprawdzić z M6.

Ale będzie dobrze. Żadne słuchawki mi z nim źle nie zagrały. A mam ich całkiem sporo he, he

Ciekawy jestem Twojej opinii.

 

z innej beczki: jaką kartę SD kupić do tego grajka? Planuje 512GB ale kompletnie nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A obsługuje on USB OTG? Jeśli tak to po co karty, dysk ssd m2 sata i macie 3-4 razy wyższy transfer w dużo rozsadniejszej cenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności