Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Alo Audio Continental Dual Mono Recenzja - Gorący towar


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

W bardzo przelotnej lekturze natknąłem się parokrotnie na sformułowanie, iż dźwięk ma autorytet. Urządzenie wydaje się więc idealnym do słuchania wykładów oraz przemówień.

Czy można prosić o akapit na temat doznań towarzyszących słuchaniu politycznych lub naukowych elaboratów? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel przepraszam ale nie słucham ani naukowych ani tym bardziej politycznych elaboratow więc moje recenzje będą dla Ciebie kompletnie nieprzydatne. Posiadam dość wąskie horyzonty i podczas testów ograniczam się do słuchania muzyki.

 

PS

"Autorytet" w recenzji pada trzykrotnie, ale raz w zdaniu że go brakuje przy słuchawkach wysokoohmowych więc się chyba nie liczy. Przyznaje jednak ze dwa to też para choć to chyba nie aż tak dużo jak na cały tekst.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Spawn napisał:

@majkel przepraszam ale nie słucham ani naukowych ani tym bardziej politycznych elaboratow więc moje recenzje będą dla Ciebie kompletnie nieprzydatne.

Fakt, że są dla mnie nieprzydatne, ale z innych względów. Myślałem, że w ramach trzymania się retoryki żartu opiszesz np. jak brzmiał fragment przemówienia Władysława Gomułki, oczywiście tu, a nie na blogu, ale nie było tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, majkel napisał:

Fakt, że są dla mnie nieprzydatne, ale z innych względów. Myślałem, że w ramach trzymania się retoryki żartu opiszesz np. jak brzmiał fragment przemówienia Władysława Gomułki, oczywiście tu, a nie na blogu, ale nie było tematu.

 

W ramach trzymania się retoryki żartu chętnie dowiem się jak takie przemówienie brzmi na produktach Ear Stream bo rozumiem, że traktujesz polityczne wykłady jako referencyjne jeśli nie światopoglądowo to przynajmniej brzmieniowo. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Spawn napisał:

 

W ramach trzymania się retoryki żartu chętnie dowiem się jak takie przemówienie brzmi na produktach Ear Stream bo rozumiem, że traktujesz polityczne wykłady jako referencyjne jeśli nie światopoglądowo to przynajmniej brzmieniowo. 

Zapraszam na odsłuch z własnymi nagraniami na nośniku CD lub pliki/zestaw linków + DAC. Nie dysponuję wyżej wspomnianymi materiałami, niemniej wydaje mi się, iż ich referencyjność byłaby taka sama jak w przypadku wszelkich innych nagrań dźwiękowych. Przynajmniej gdyby znać delikwenta z wypowiedzi na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władysława Gomułki na żywo już raczej nie da rady posłuchać, a jego przemówienia pewnie były nagrywane na mało audiofilskim sprzęcie made in PRL, więc macie chłopaki kłopot... no chyba, że znajdziecie jakieś remastery ;)

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe lampy założone i poprawa zaskakująca, zwłaszcza jak się weźmie pod uwagę z jakiego poziomu jakościowego się startuje...

Dla mnie bezsprzecznie najlepszy przenośny sprzęt jaki słyszałem :)

 

 

20190908_162803.jpg

 

Sonotone 5719 obniżają temperaturę urządzenia i wydłużają czas pracy, a do tego:

- znacznie poprawiają wyjście zbalansowane, które nabiera lampowej magii i gładkości,

- poprawia czystość wysokich częstotliwości,

- bas schodzi niżej,

- scena, choć może nie robi się większa, to wszystko jest precyzyjniej ulokowane w przestrzeni,

- masywne brzmienie jest jeszcze masywniejsze.

 

Na niczym dotychczas nie słuchało mi się muzyki równie przyjemnie.

Edytowane przez awayeah
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności