Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

xDuoo XD-05 Plus


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.10.2019 o 12:18, griffith napisał:

To były zdjęcia z fazy testów. Skończyło się na oryginalnym adapterze bursona...

Zdjęcie poglądowe:

2019_10_04_121547.png

Ogólnie do Bursona mam przekonanie i też myślałem o zakupie na ali daca loxjie i zastąpienie ich opampami Bursona. Chyba że lepiej opłaca się inny dac gdzie można zamontować te drogocenne i szlachetne opampy. Ogólnie na aliexpress jakby ktoś nie słyszał i nie widział to zapewne są ich podróbki przynajmniej widziałem podróbkę 5vi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2019 o 10:49, zybiman napisał:

B tak jak zaznaczyłeś to 8mm a a 36mm ale te kondensatory na dole będą zawadzać, od kondensatora u góry to tych dwóch na dole jest 29 mm :) na styk a b ale do opampa 14mm ale nad gniazdem zostaje tylko jakies 9-10 mm na wysokość. Nie mam v6 więc nie sprawdze czy sie go tu da upchnąć. bez plastiku powinno.

20191009_104512.jpg

Niestety może być ciężko, ale myślę że w końcu się zlamię, kupię plusa i wtedy będziemy kombinować ;)

IMG_20191011_164403.jpgIMG_20191011_164436.jpgIMG_20191011_164539.jpgIMG_20191011_164556.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, griffith napisał:

I jak wrażenia? 

 

Potężna moc jak ze stacjonarnego dac/ampa z zewnętrznym zasilaniem. HD600/HD650 to dla XD05plus małe miki he, he.

Jeśli chodzi o brzmienie to jestem pod wrażeniem. Muszki zagrały wybornie. Doskonały set dla xduoo.

Brzmienie czyste, rozdzielcze, nasycone, z bogatym detalem i doskonałą sceną. Dźwięk się powinien jeszcze bardziej

poukładać, bo xd05plus gra, w takiej konfiguracji, raptem kilka godzin. Burson v5 imo słabiej. Musze coś pokombinować z v6.

Na kilku parach iemów szumów brak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chico99 napisał:

 

Potężna moc jak ze stacjonarnego dac/ampa z zewnętrznym zasilaniem. HD600/HD650 to dla XD05plus małe miki he, he.

Jeśli chodzi o brzmienie to jestem pod wrażeniem. Muszki zagrały wybornie. Doskonały set dla xduoo.

Brzmienie czyste, rozdzielcze, nasycone, z bogatym detalem i doskonałą sceną. Dźwięk się powinien jeszcze bardziej

poukładać, bo xd05plus gra, w takiej konfiguracji, raptem kilka godzin. Burson v5 imo słabiej. Musze coś pokombinować z v6.

Na kilku parach iemów szumów brak.

Co oznacza slabiej? W porownaniu do muses.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test baterii XD05plus. Rewelacja. Podłączyłem wczoraj g.20.00. Przed chwilą padła. Ponad 14h.👍

Ustawienia: niski gain, volume 25-30%, pliki mieszane z przewagą mp3.

 

9 godzin temu, zybiman napisał:

Co oznacza slabiej? W porownaniu do muses.

Tak. Dla mnie Muses03>Burson v5.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, griffith napisał:

burson V5 czy v5i?

 

V5i-D zakupiony u Maćka w Audeos.

Nie jest to może kolosalna różnica, ale brzmienie muses bardziej mi leży.

Może wymyślę jak zaaplikować bursona V6, to go kupię i sytuacja się zmieni.

 

 

Bateria naładowana.

Odczyt z ładowarki, rzeczywista pojemność - 5750mah.💪

Specyfikacja podaje 5000mah.

Edytowane przez chico99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, chico99 napisał:

Test baterii XD05plus. Rewelacja. Podłączyłem wczoraj g.20.00. Przed chwilą padła. Ponad 14h.👍

Ustawienia: niski gain, volume 25-30%, pliki mieszane z przewagą mp3.

 

Tak. Dla mnie Muses03>Burson v5.

Porownywanie opampow na plikach mp3 to raczej nie ma sensu. Mnie bardziej interesuje roznica w charakterze brzmienia. V5i jest z natury ostry, szczegolowy, niestety przy wspolpracy z sundarami ktore sa do bólu liniowe i detaliczne robi sie męczące. Z hd 58x jest ok. Zastanawiam sie czy sundary sa do kitu czy po prostu takie zestawienie zabija muzykalnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zybiman napisał:

Porownywanie opampow na plikach mp3 to raczej nie ma sensu. Mnie bardziej interesuje roznica w charakterze brzmienia. V5i jest z natury ostry, szczegolowy, niestety przy wspolpracy z sundarami ktore sa do bólu liniowe i detaliczne robi sie męczące. Z hd 58x jest ok. Zastanawiam sie czy sundary sa do kitu czy po prostu takie zestawienie zabija muzykalnosc.

 

A co to ma wspólnego z tym co napisałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, chico99 napisał:

 

V5i-D zakupiony u Maćka w Audeos.

Nie jest to może kolosalna różnica, ale brzmienie muses bardziej mi leży.

Może wymyślę jak zaaplikować bursona V6, to go kupię i sytuacja się zmieni.

 

 

Bateria naładowana.

Odczyt z ładowarki, rzeczywista pojemność - 5750mah.💪

Specyfikacja podaje 5000mah.

 

V5i to w gruncie rzeczy scalak. V6 to dopiero opamp dyskretny i spory przeskok - polecam sprawdzić :)

 

55 minut temu, zybiman napisał:

Porownywanie opampow na plikach mp3 to raczej nie ma sensu. Mnie bardziej interesuje roznica w charakterze brzmienia. V5i jest z natury ostry, szczegolowy, niestety przy wspolpracy z sundarami ktore sa do bólu liniowe i detaliczne robi sie męczące. Z hd 58x jest ok. Zastanawiam sie czy sundary sa do kitu czy po prostu takie zestawienie zabija muzykalnosc.

 

V5i jest raczej neutralny, a ostrość bierze się ze słuchawek w tym przypadku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mayster napisał:

V5i jest raczej neutralny, a ostrość bierze się ze słuchawek w tym przypadku

Porównując do opa który jest standardowo zamontowany. Ze sluchawkami mam wlasnie dylemat. Wiedzialem ze sundary nie będą porywac basem ale mialem nadzieje ze skoro tak swietnie oddają wokale i wysokie tony to bedzie w nich przestrzen i powietrze, a ja tego nie czuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Może i głupie pytanie. Ale czy opamp ma wpływ także na gniazdo aux in czy tylko na słuchawkowe w xduoo?

Chciałbym sparować dx160.z xduoo poprzez line out 3.5. Tylko jakoś tak cicho jest default_smile.png Dużo większy kop przy parowaniu via usb. Wydaje mi się ze Dac dx160 daje lepsze odczucia niż xduoo. Dlatego połączenie analogowe.

W dobra stronę ide? Czy jednak przy parowaniuu xduoo plus i dx160 to tylko USB .

Jeśli tak to jaki sens ma zabawa z wymianą opampow.

Sorki jeśli coś pomieszalem. Uczę sie:) p.s. przełączanie opcji w gniazdka 3.5 z LO na PO daje większą moc w moich hd660s ale.czy to się nie odbija kosztem jakości. Chyba tak.

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2019 o 21:13, chico99 napisał:

 

Potężna moc jak ze stacjonarnego dac/ampa z zewnętrznym zasilaniem. HD600/HD650 to dla XD05plus małe miki he, he.

Jeśli chodzi o brzmienie to jestem pod wrażeniem. Muszki zagrały wybornie. Doskonały set dla xduoo.

Brzmienie czyste, rozdzielcze, nasycone, z bogatym detalem i doskonałą sceną. Dźwięk się powinien jeszcze bardziej

poukładać, bo xd05plus gra, w takiej konfiguracji, raptem kilka godzin. Burson v5 imo słabiej. Musze coś pokombinować z v6.

Na kilku parach iemów szumów brak.

XD ma większą moc niż Little Bear ? Albo AMP AK380 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy w Waszych egzemplarzach też płyta główna obija się o obudowę? Wystarczy stuknąć delikatnie palcem, trzymając urządzenie w dłoni, albo po prostu położyć je na biurku i słychać i czuć stuknięcie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, all999 napisał:

Czy w Waszych egzemplarzach też płyta główna obija się o obudowę? Wystarczy stuknąć delikatnie palcem, trzymając urządzenie w dłoni, albo po prostu położyć je na biurku i słychać i czuć stuknięcie.

 

U mnie tak nie jest. Rozkręć go może się coś poluzowało, plomb nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności