Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

xDuoo XD-05 Plus


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, chico99 napisał:

 

7) uścisk mocarnej dłoni prezesa Audioheaven, choćby wirtualny.

 

 

 

Też tak było, dwa single lub jeden dual?

Bez plusa jest tylko jedno miejsce na dual.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bigmaras napisał:

 

3c9kcb.jpg

 

Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes naszego klubu ...

To mówiłem ja @chico99 trener II klasy. W zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory.:P

 

Marek, wszystko w Twoich rękach. Ciężar portfela, od Ciebie zależy, jak bardzo schudnie ....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jeszcze nikt z forumowiczów nie słuchał nowego DACa ? A jeśli tak to może trochę o tym...


Pierwsze egzemplarze dopiero co wyruszyły do klientów zatem trzeba dać chwile czasu na odsłuch.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, griffith napisał:

Gdyby ktoś miał już w rękach plusa i zabierał się za wymianę opka, czy mógłby podać znaczone wymiary?

 

Xduoo-XD-05Plus-inside-top.JPG

 

W sumie zależy mi najbardziej na odcinku "A" i wysokości "h". Z góry dziękuję ;).

Chcesz tam cos wiekszego wstawic, v6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zybiman napisał:

Chcesz tam cos wiekszego wstawic, v6?

W wersji bez plusa mam V6 vivid, ale kosztem mniejszej baterii i tak oglądając zdjęcia zastanawiam się czy do nowej wersji XDka dałoby się go wcisnąć bez zmniejszania batki.

Edytowane przez griffith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, griffith napisał:

W wersji bez plusa mam V6 vivid, ale kosztem mniejszej baterii i tak oglądając zdjęcia zastanawiam się czy do nowej wersji XDka dałoby się go wcisnąć bez zmniejszania batki.

Widzialem ta przerobke, troche dlugie kabelki tam miales, jak da rade z plusem  to wrzuc jakies fotki, moze tez sie skusze na to, niestety ja na plusa troche poczekam, masdrop mi nie chce anulowac zamowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zybiman napisał:

A ja jestem ciekaw czy będzie słyszalna różnica pomiedzy v5i a v6, nie w charakterystyce brzemienia ale jakości. Czy w xd to już nie przesada v6 wsadzać?

Z tego co czytałem to różnica jest wyraźnie słyszalna (ja słyszę różnicę między v6 vivd i classic), ale niestety jak przerabiałem xduoo pod Bursona (v5) to v5i nie było jeszcze na rynku wiec sam nie mam porównania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2019 o 13:13, bigmaras napisał:

Właśnie dojechały :)

 

jkJxmh4.jpg

Jednak Massdrop sie walnął w opisie,  napisali ze będzie z zasilaczem a przeciez go nie ma i maja zwrócić kasę . Jak dostane potwierdzenie w poniedzialek to mozemy robic deal. Napisz mi na priv co i jak. 

19 godzin temu, chico99 napisał:

 

A jakie powinny być te wymiary żeby wlazły v6?

Ja to się zastanawialem czy w obudowie dziury nad gniazdem nie zrobic( okienka) zeby latwiejsza zmiana byla i wszystko sie wtedy da zamontować . I tak ani razu go poza domem, biurem nie uzywalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, zybiman napisał:

Ja to się zastanawialem czy w obudowie dziury nad gniazdem nie zrobic( okienka) zeby latwiejsza zmiana byla i wszystko sie wtedy da zamontować . I tak ani razu go poza domem, biurem nie uzywalem.

 

Zawsze można nie zakładać części obudowy. Tylko wyprofilować coś w formie osłonki. Szkoda dziurawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2019 o 20:56, griffith napisał:

Gdyby ktoś miał już w rękach plusa i zabierał się za wymianę opka, czy mógłby podać znaczone wymiary?

 

Xduoo-XD-05Plus-inside-top.JPG

 

W sumie zależy mi najbardziej na odcinku "A" i wysokości "h". Z góry dziękuję ;).

B tak jak zaznaczyłeś to 8mm a a 36mm ale te kondensatory na dole będą zawadzać, od kondensatora u góry to tych dwóch na dole jest 29 mm :) na styk a b ale do opampa 14mm ale nad gniazdem zostaje tylko jakies 9-10 mm na wysokość. Nie mam v6 więc nie sprawdze czy sie go tu da upchnąć. bez plastiku powinno.

20191009_104512.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2019 o 13:35, Najner napisał:

Ja wymieniłem w swoim rok temu na taki: https://audeos.pl/pl/p/Opamp-Burson-Audio-Supreme-Sound-V5i-Dual-1-szt./664 i sprawdził się świetnie. Polecany na hedfaju, można tam przeczytać opinie mądrzejszych ludzi. Wg mnie dźwięk trochę bardziej dociążony, naturalny, organiczny niż na stockowym.

tego mam zamontowane opampa w little bear B4 poza tym daję więcej mocy i małoprądożerny jest co do dźwięku rewelka. Najlepsze że szedł z Australii z 2 tygodnie i taka mała przesyłka bez faktury że przechodzi bez problemu bez żadnych dodatkowych opłat. Zamówiłem przez paypala z tej stronki https://www.bursonaudio.com/product/supreme-sound-opamp-v5i/

 

LittleBearB4.jpg

Edytowane przez marco-polo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, marek_m napisał:

 

Szacun :D 

Ogólnie to czasami jak o czymś poczytam że to są złote góry Salomona to działa to na mnie jak Hipnoza. Całymi dniami chodzi mi to po głowie i nie daje spokoju. Czytam różne strony w różnych językach. Teraz  to czekam na czarny piątek żeby jakąś fajną okazję złapać może na ali jakieś lucky bag? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, marco-polo napisał:

ali jakieś lucky bag

Nie idź w lucky bag, to są najczęściej jakieś leżakowe śmieci, które nie schodzą w normalnej formie sprzedaży i trzeba je dorzucać jako promki. Wiem, bo próbowałem sam dwa razy i wiem co ludzi dostawali w lucky bagach wartych 50 i 100 backsów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, marco-polo napisał:

Ogólnie to czasami jak o czymś poczytam że to są złote góry Salomona to działa to na mnie jak Hipnoza. Całymi dniami chodzi mi to po głowie i nie daje spokoju. Czytam różne strony w różnych językach. Teraz  to czekam na czarny piątek żeby jakąś fajną okazję złapać może na ali jakieś lucky bag? 

A co ty chcesz wyrwac? Xd czy bursona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności