Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

xDuoo XD-05 Plus


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, chico99 napisał:

A nie masz małego? Bo mój Burson się czasem nie mieści

Nie przypominam sobie, żebym cokolwiek musiał przerabiać - plug and play. Niestety moje xd05 już poszło w świat i nic więcej Ci nie pomierzę, ale na pewno kupowałem w Audeos (znalazłem maila) i pasował bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, supernova napisał:

Czy przy wymianie nie miałeś przypału z hi-gainem albo podbiciem subbasu? Było parę sygnałów, że występował problem po wymianie na Bursona i wyskakiwał jakiś error. 

Przy high gain + max podbiciu basu wyrzucało error, faktycznie, teraz sobie przypomniałem. Chyba nawet pisałem o tym tutaj na forum. Podbicie basu działało, high gain działał ale tylko osobno, nie w kombinacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chico99 napisał:

 

Może kumaty elektronik to potwierdzić.

Znalazłem test  zagraniczny i faktycznie można dwa single lub jeden dual użyć. Oryginalnie jest z jednym dualem opa 1612. https://www.head-fi.org/showcase/xduoo-xd-05-plus.23940/reviews

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak dorzucę jeszcze bo zarzuciliście mnie na pw pytaniami co w zestawie:

 

1) Dwa kable OTG, jeden type-c 2x, drugi type-c do micro usb

2) kabel do ładowania

3) zapasowy zestaw śrubek jak ktoś ukręci przy nerwowych zmianach wzmaka ;)

4) gumowe stopki

5) silikonowa mata do robienia kanapek - bez żartów proszę :)

6) adapter 3.5 do 6.3

 

CXcO9Lh.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Massdrop czy mogą anulować zamówienie, ale kasę juz wzieli i pewnie nic z tego nie będzie. Ciekaw też jestem jakim cudem ktoś na Allegro sprzedaje XD-05plus za 800 zł. Nawet z Hongkongu to jakim cudem jak na ali itp. jest po 260 $. Co wiecej na drugą sztuke daje 15% zniżki niby. O co kaman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, zybiman napisał:

Ciekaw też jestem jakim cudem ktoś na Allegro sprzedaje XD-05plus za 800 zł. Nawet z Hongkongu to jakim cudem jak na ali itp. jest po 260 $. Co wiecej na drugą sztuke daje 15% zniżki niby. O co kaman.

Wysyłka z HK, duże prawdopodobieństwo opłat dodatkowych. Na miejscu u Chińczyka może wytargował taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Massdrop czy mogą anulować zamówienie, ale kasę juz wzieli i pewnie nic z tego nie będzie. Ciekaw też jestem jakim cudem ktoś na Allegro sprzedaje XD-05plus za 800 zł. Nawet z Hongkongu to jakim cudem jak na ali itp. jest po 260 $. Co wiecej na drugą sztuke daje 15% zniżki niby. O co kaman.
Z tym Masdropem przydażyła mi się taka(Nieprawdopidobna)historia. Kupiłem DAPa i po 4 miesiącach napisałem że chciałabym go wymienić na nowy i zapytałem jakie inne opcje wchodzą w rachubę (jakoś raz na miesiąc mi się zawieszał i musiałem go wyłączyć i włączyć ponownie ). Oni odpisali że już nie mają ich w magazynie itd. Przeprosili i zwrócili mi całą gotówkę wraz z kosztami wysyłki, a DAP został w moim posiadaniu

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, zybiman napisał:

Napisałem do Massdrop czy mogą anulować zamówienie, ale kasę juz wzieli i pewnie nic z tego nie będzie. Ciekaw też jestem jakim cudem ktoś na Allegro sprzedaje XD-05plus za 800 zł. Nawet z Hongkongu to jakim cudem jak na ali itp. jest po 260 $. Co wiecej na drugą sztuke daje 15% zniżki niby. O co kaman.

 

Takim cudem, że świeże konto chińczyka, kilka wygenerowanych pozytywnych komentarzy a potem cała masa negatywnych, brak towaru i chińczyka nie ma :)

Co chwile taki się pojawia ale allegro niestety nie reaguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bigmaras napisał:

To tak dorzucę jeszcze bo zarzuciliście mnie na pw pytaniami co w zestawie:

 

1) Dwa kable OTG, jeden type-c 2x, drugi type-c do micro usb

2) kabel do ładowania

3) zapasowy zestaw śrubek jak ktoś ukręci przy nerwowych zmianach wzmaka ;)

4) gumowe stopki

5) silikonowa mata do robienia kanapek - bez żartów proszę :)

6) adapter 3.5 do 6.3

 

7) uścisk mocarnej dłoni prezesa Audioheaven, choćby wirtualny.

 

 

3 godziny temu, Caution napisał:

Czyli tak jak w poprzedniku bez plusa?

 

Też tak było, dwa single lub jeden dual?

Edytowane przez chico99
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności