Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

xDuoo XD-05 Plus


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

W ciągu dwóch tygodni premiera nowego wzmaka, następcy popularnego dość mocno XD-05

 

Jakie różnice?

 

1) Moc na wyjściu 1000 mW przy 32 Ohm lol

2) Możliwość samodzielnej wymiany wzmaka operacyjnego - bezboleśnie

3) DAC AK4493EQ

4) Bateria ma ogarniać w zależności od połączenia do 13h/21h/40h (5000mAh 3.8V)

5) Zmiana łącza USB na dwa oddzielne type-C

6) Zachowano pełną kompatybilność z modułem receivera BT - xDuoo 05BL

6) Cena: ok 260 USD

 

jQT5gzz.jpg

 

Bol2saf.jpg

Gw43mOV.jpg

 

FRfHxG9.jpg

 

AhldBrw.jpg

 

1cEXMza.jpg

 

48V0caq.jpg

 

GDU78tb.jpg

Edytowane przez bigmaras
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wfmsiekierka napisał:

Tak ogólnie, nie przeszkadza wam że jest tylko 1 DAC?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

 

nie, a po co dwa przy standardowym złączu jack? jak chcesz dwa układy DAC aby architektura była zbalansowana (bo do tego zmierzasz) to jest np. Oriolus BA300s

Edytowane przez bigmaras
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem, jak przyjdzie to porównam do standardowego xd, jestem ciekaw czy ten będzie w 100% kompatybilby z bursonem v5i.

W dniu 9.09.2019 o 10:32, wfmsiekierka napisał:

Mi to działa na psychikę, ostatnio zastanawiałam się nad kupnem A&K Kann, ale odpuściłem że względu na 1 DAC.


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

mam SMSL m9 z podwójnym dac i wyjściem zbalansowanym a i tak wolę xd-05. Z Bursonem v5i detale i jakość taka sama jak w m9. Separacja kanałów bardzo dobra a więcej mocy. Do słuchawek kosztujących do 2 tyś nic lepszego nie jest potrzebne. Zdecydowanie wole 1 dac i bursona niż podwójny dac i opa.

 

Edytowane przez zybiman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.09.2019 o 22:59, wfmsiekierka napisał:

Tak ogólnie, nie przeszkadza wam że jest tylko 1 DAC?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

A co to ma do rzeczy? Zdarza się dość często, ze wybajerzone, przekombinowane i wymaxowane konstrukcje grają gorzej od prostych i sprawdzonych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Caution napisał:

Czy polecacie wymianę opka w XD-05? Jeśli tak, to na jaki?

Ja wymieniłem w swoim rok temu na taki: https://audeos.pl/pl/p/Opamp-Burson-Audio-Supreme-Sound-V5i-Dual-1-szt./664 i sprawdził się świetnie. Polecany na hedfaju, można tam przeczytać opinie mądrzejszych ludzi. Wg mnie dźwięk trochę bardziej dociążony, naturalny, organiczny niż na stockowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Najner napisał:

Ja wymieniłem w swoim rok temu na taki: https://audeos.pl/pl/p/Opamp-Burson-Audio-Supreme-Sound-V5i-Dual-1-szt./664 i sprawdził się świetnie. Polecany na hedfaju, można tam przeczytać opinie mądrzejszych ludzi. Wg mnie dźwięk trochę bardziej dociążony, naturalny, organiczny niż na stockowym.

 

Mieści się Burson V5i do XD05? Wysoki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności