Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe do ok 500


maxiak

Pytanie

Cześć, przymierzam się do zakupu nowych doków (bo w starych złamałem jacka).
Słucham z iphone po spotify, muzyka bardzo różna, lubię dźwięk V'ki generalnie, mikrofon jest niekonieczny, ale (podobnie jak NC) fajnie gdyby był.
Oto modele nad którymi się zastanawiam (wiem, że rozstrzał cenowy jest duży ale biorę pod uwagę też używki jbc)

 

AKG N20 NC
Audio-Technica ATH-ANC33iS
Beyerdynamic Soul Byrd
Sennheiser IE 40 PRO
Aune E1
Marshall Mode EQ
SENNHEISER Momentum In Ear m2
Sennheiser IE7
SoundMAGIC E80C
DENON AH-C 621 R

Jakie jeszcze modele warto wziąć pod uwagę i czy jest gdzieś w warszawie opcja posłuchania jak największej liczby z wyżej wymienionych modeli na swoim sprzęcie i muzyce?
Z góry dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Z tego co.piszesz to fajne są Aune E1. Poza tym ze znanych mi poleciłbym Fiio FH1, Shanling ME100 (mam na sprzedaż w komisie) - wygodne z dobrym dżwiękiem i nie za drogie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I dodaj @Lord Raydenże bardzo bogato wyposażone. Na prawdę dobre słuchawki uczciwie wycenione 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ogólnie chyba skłaniam się ku AKG N20 NC z racji właśnie na Noise Cancelling, sporo podróżuję i do tego takie słuchawki bardzo mi sie przydadzą, zastanawiam się też ewentualnie nad aune bo są ocno polecane tu na forum, ale chyba nawet z wkładkami Comply nie dadzą takiej izolacji. Ktoś słuchał tych N20NC? może porównywał z czymś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, maxiak napisał:

ogólnie chyba skłaniam się ku AKG N20 NC z racji właśnie na Noise Cancelling, sporo podróżuję i do tego takie słuchawki bardzo mi sie przydadzą, zastanawiam się też ewentualnie nad aune bo są ocno polecane tu na forum, ale chyba nawet z wkładkami Comply nie dadzą takiej izolacji. Ktoś słuchał tych N20NC? może porównywał z czymś?

 

Noise Canceling w dokach to tak sobie działa. Osobiście, jeśli miałbym wybierać doki z silikonami i z aktywnym NC, a doki z dobrze spasowanymi piankami i z pasywnym wyciszaniem, to wybrałbym te drugie. Stawiałbym więc na opcję z Comply.

 

Co do Flares Pro, to z tym "nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz" też dość ostrożnie, bo one jednak mają swój charakter i nie każdemu pasują dźwiękowo. Odsłuch wcześniej wskazany.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, SlawekR napisał:

 

Noise Canceling w dokach to tak sobie działa. Osobiście, jeśli miałbym wybierać doki z silikonami i z aktywnym NC, a doki z dobrze spasowanymi piankami i z pasywnym wyciszaniem, to wybrałbym te drugie. Stawiałbym więc na opcję z Comply.

 

Dzięki za komentarz, rozumiem, że słuchałeś jakichś doków z NC? których konkretnie?

Skoro te NC odpadają to zastanawiam się na AKG N40, Aune i Momentum, wie ktoś gdzie w wawie jest szansa ich wszystkich posłuchac? Mp3Store?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 28.08.2019 o 17:41, maxiak napisał:

Dzięki za komentarz, rozumiem, że słuchałeś jakichś doków z NC? których konkretnie?
....

 

Z doków z NC słuchałem Sony WF-1000X i Jabra Elite 65E. Mam nadzieję, że nie pomyliłem oznaczeń, ale chyba takie były.

Jedne i drugie do moich customów ES5, pod względem odcięcia od otoczenia, nie miały kompletnie startu, normalnie niebo a ziemia, przepaść. Oczywiśćie to nie ta półka cenowa i docelowe zastosowania, ale daje pojęcie jakie są możliwości pasywnego wyciszenia, jeśli doki są dobrze dopasowane do ucha. Już najtańsze Westony z serii W przy zastosowaniu fabrycznych pianek True Fit dają znacznie lepsze wyciszenie.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności