Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 600 zł


Fagner308

Pytanie

Witam, powoli zaczynam się rozglądać za słuchawkami dokanałowymi, będą mi towarzyszyć dosyć często, chociażby w podróży. W kwestii preferencji, to słucham muzyki głównie elektronicznej, bardzo lubię szeroką scenę i mocny, niski bas. Dosyć ważnym czynnikiem dla mnie jest możliwość odłączania słuchawek od kabla, chociaż jeśli nie będzie niczego z taką opcją, to przeboleję 😉

Cena do 600 zł, mogę podnieść ewentualnie pułap o 100-200 zł ale tylko w naprawdę interesujących przypadkach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
50 minut temu, Fagner308 napisał:

Witam, powoli zaczynam się rozglądać za słuchawkami dokanałowymi, będą mi towarzyszyć dosyć często, chociażby w podróży. W kwestii preferencji, to słucham muzyki głównie elektronicznej, bardzo lubię szeroką scenę i mocny, niski bas. Dosyć ważnym czynnikiem dla mnie jest możliwość odłączania słuchawek od kabla, chociaż jeśli nie będzie niczego z taką opcją, to przeboleję 😉

Cena do 600 zł, mogę podnieść ewentualnie pułap o 100-200 zł ale tylko w naprawdę interesujących przypadkach 

 

Aune E1

Fiio FH5

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może zainteresują cię Shanling ME100. Bardzo fajne słuchawki

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poczytałem trochę o tych wszystkich słuchawkach i wybrałem z nich ikko OH1, Aune E1 i Oriolus Finschi

Z nich najmniej jestem przekonany do Aune E1, bo nie jestem pewien, czy basu może nie być za mało. 

Edit. 

Fiio FH5 znacząco wykracza poza mój budżet 

I chciałbym jeszcze się dowiedzieć, jakie są opinie o tych Shanlingach ME100, jakie są ogólne wrażenia? Nie za dużo udało mi się o nich znaleźć, zazwyczaj były to opinie dobre, ale nie świetne 

Edytowane przez Fagner308
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aune E1 - basu więcej jest przy odpowiednich tipsach z szerokim otworem

ME 100 - fajne słuchawki podstawowe, granie "twardsze" i "ostrzejsze' niż np. Fiio FH1. Bardzo wygodne. Odłączany kabel. Bogate wyposażenie. Mam korzystnie w komisie (poluję na ME500)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Grają z dużą sceną, zarówno na boki jak i w głąb. bas jest konkretny ale punktowy i nie wchodzi na inne pasma.. Szczegółowość na przyzwoitym poziomie. Dla mnie to w dokach odpowiedniki Musical Fidelity MF 100 (moje ulubione nauszniki).Wygodne, bardzo dobrze wykonane i super wyposażone. No i bardzo rozsądnie wycenione. Są to słuchawki do słuchania muzyki i cieszenia się nią. Nie męczą nawet po kilku godzinach słuchania

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety mają pewne braki, na szczęście, nie jest to moje jedyne źródło, mam jeszcze fiio m9, który nie powinien mieć kłopotu z subbasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Końcowo wybiorę Ikko OH1, ma bardzo pozytywne opinie, pasuje zarówno do moich preferencji, jak i budżetu, dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności